Ünlü Analist Brian Bollinger'den Patlayacak Altcoin Önerileri!

Ünlü Analist Brian Bollinger'den Patlayacak Altcoin Önerileri!

Ünlü analist Brian Bollinger, ETH, MANA ve FTT Coin için gelecekte nasıl gelişmelerin yaşanabileceğini ele aldı. Uzman analist, analizleri ışığında gelebilecek yeni fiyat noktalarını değerlendirdi. İşte detaylar…

Ethereum İçin Yükseliş Senaryosu!

Ethereum, 2021 yılının 16 Kasım tarihinde 4.891 dolarlık fiyatıyla tüm zamanların en düşük seviyesini görmüştü. Ardından bazı önemli destek seviyelerini aşmıştı. Yıl içerisinde ise %81 oranında değer kaybederek 896.11 dolarlık alandan işleme girmişti. İlerleyen sürede ise 1.000 doların üzerinde mum kapanışı yaparak başarıyı yakalamıştı. Uzmanlar, ETH’nin 2021’de değer kayıplarına rağmen psikolojik seviyeye dönmesi ardından yüksek alım taleplerini karşıladığını belirttiler. Diğer bir ifade ile krizlerden ustaca çıkmayı başarabiliyor.

Analist Brian Bollinger düzeltmeler sonrasında getiri sunabilecek bazı coinleri analiz etti. Bu coinlerin başında ise Ethereum yer alıyor. Analiste göre ETH, 0.789 Fibonacci düzeltme seviyesinde yüksek bir talep bölgesiyle karşılaşabilir. Orta vadede 1.200 dolarlık alana ulaşması söz konusu olursa, kayıpları kurtarabileceği 2.000 dolarlık alana sıçrayabilir.

FTT İçin Artış Senaryosu Var mı?

Analist Bollinger FTT/USDT çiftinin son 9 aylık trend bölgesinde %75 oranında geri çekildiğini ifade etti. Hatta ardından 21.5 dolarlık alana fiyat düşüşü oluştuğuna değindi. Ancak, geride kalan Temmuz-Ağustos rallisinde FTT için yüksek bir performansın tabloya geldiğinin altını çizdi.

Analiste göre FTT/USDT çifti için 0.786 Fibonacci düzeltme seviyesi, talep bölgesine yönelik ağırlığı yükseltiyor. FTT, destek alanından olası bir geri dönüş yapmazsa, trend kontrolünü elde tutabilir. Uzman analist orta vade ardından FTT altcoin’in 30 dolarlık alanı görmesi halinde, yükseliş hızı kazanabileceğini düşünüyor. Analiste göre, FTT için gelecek yıllarda 85 dolarlık ATH’de yeterli yükseliş olursa, momentum ile 102 dolarlık fiyat görülebilir.

MANA Coin Gelecek Fiyat Hedefi Ne?

Analist Bollinger’e göre BTC 20 bin dolar üzerinde sürdürebilirliği işaret ederken, MANA Coin ise 0.8 dolarlık alanda sabah yıldızı mum modelini yansıtıyor. Bu alanın destek haline gelmiş olması artış senaryolarını gündeme taşıyor. Analist, MANA Coin’in ilerleyen haftalarda 1.7 dolara çıkması halinde boğa rallisinde önemli bir performans sergileyebileceğini ifade etti. Uzman, satın alma baskılarının azalmasının ise MANA Coin için %588’lik bir büyümeyi orta vadede sağlayabileceğini açıkladı.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.