Unifi Protocol DAO( UNFI ) Coin Geleceği 2022-2025 | UNFI Coin Yorumları

Unifi Protocol DAO( UNFI ) Coin Geleceği 2022-2025 | UNFI Coin Yorumları

Unifi protocol DAO geleceği son saatlerdeki devasa yükselişiyle kripto para yatırımcılarının dikkatini çekti.

Unifi Nedir?

Yatırımcıların merak ettiği sorulardan biri hiç kuşkusuz Unifi nedir sorusudur. Bu protokol Sesameseed tarafından geliştirilmiş olup, 2018 yılının Nisan ayında faaliyete geçirilmiştir. Sosyal medyada ise Ağustos 2020’den beri var olan bu protokolün bugün 10 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır.

Unifi protocol DAO; Defi tabanlı olup çok zincirli akıllı sözleşmeyi kapsayan bir projedir. Bu projede Defi platformunda yer alan farklı blockchain zincirlerini SEED Bridge sayesinde birleştirecektir. UNİFİ yeni nesil Defi geliştirmelerinin yapı taşlarından biri konumundadır. Bu protokol farklı ve gözetim dışı tüm unsurları bir araya getirirken, merkeziyetsiz olarak çok zincirli akıllı sözleşmelerinin tamamını kapsamaktadır.

UNİFİ protocol DAO, geliştiricilere yüzlerce farklı blok zincirini tek bir Defi platformuna bağlayabilme özelliği bulunan Defi yapı taşları oluşturabilmek amacı ile tasarlanmıştır. Defi ekosistemini oluşturan bu platform ücretli paylaşım yönetim tokeni, sadakat tokeni ödülleri, blockchainler arası swap, kredi verebilme ve teşvikli likidite havuzlaması imkanlarını bir arada sunabilmektedir. Bu protokolün üzerine yerleştirildiği her blok zinciri değer kazanabilecek ve üzerinde bir dizi hizmet oluşturulabilecektir.

uTrade Nedir?

Unifi protocol DAO tarafından oluşturulan ticari platforma uTrade adı verilmektedir. Bu platform teşvikli likidite sağlayıcıları tarafından sağlanan likiditelerin kullanımı ile tokenlerin takas edilebildiği, merkeziyetsiz ve sınırsız bir piyasa oluşturucusudur. uTrade’nin özellikleri ise şu şekilde sıralanabilecektir;

  • Likidite sağlayıcıları bu protokol sayesinde elde edilen gelirin bir kısmını paylaşacaktır. Bu kazanç yalnızca belirli bir ticaret işleminden kazanılan kazançla sınırlı değildir.
  • Bu platform üzerinden likidite çekildikten sonra da likidite sağlayıcıları UP coinlerini cüzdanında tuttukları sürece, kazanç elde etmeye devam edebileceklerdir.
  • Yatırımcılar SEED sistemi üzerinden yapılan işlemler sırasında ödedikleri ücretlerin bir kısmını iade alabilecektir. Yatırımcılar günlük birleşik tutma ve SEED tutmanın pek çok avantajlarından yararlanabilmektedir. Bu platform birden fazla blockchaine stake yapabilirken aynı zamanda pek ödül kazanılabilmesine de yardımcı olabilecektir.

Unifi  Nasıl Çalışır?

Unifi coin, Unifi protokol DAO ağının yerel kripto para birimidir. Bu altcoin 19 Kasım 2020 tarihinde ilk olarak Binance borsası üzerinden görüntülenmeye başlamıştır. Unifi coin Ethereum tabanlı olan Defi ürünleri ve mevcut ekonomisini, Defi pazarına bağlayabilmek için köprü konumundadır. Unifi bu ürünleri zincire bağlayabilmek için ise zaman testine tabii tutularak olumlu sonuçlar alınmış SEED Bridge’sini kullanacaktır. Defi ağının en önemli yapı taşı olan bu protokolde ücretler, gelir düzeyi ile doğru orantılı olarak belirlenebilmektedir. UP coin token sahipleri, bu protokol kullanıcıları ve likidite sağlayıcıları için oldukça kazançlı bir altcoindir. En önemli kazançlarından birisi ise ödül sistemidir. Unifi coin, DAO tarafından dizayn edilirken, kesinlikle merkeziyetsiz bir yönetim şekli ile yönetilebilmektedir.

Unifi Coin Yorum

Unifi Coin yorum içeriklerine bakıldığında, bu altcoine Defi tabanlı olması nedeniyle talebin giderek artacağı öngörülüyor. Defi tabanlı olması bu altcoine olan güvenin giderek artacağı düşündürüyor. Analistler tarafından Defi platformuna ait tüm altcoinlerin patlama yapacağı görüşü göz önünde bulundurulursa, yatırımcının Unifi coin’i elinde tutmasında yarar var.

Unifi Coin Grafik

[mcrypto id="35871"]

Unifi Coin Nasıl Alınır?

Unifi protocol DAO ağının yerel para birimi Unifi Coin satın almak isteyen yatırımcılar, Dünyanın en iyi borsalarından biri olan Binance’yi tercih edebileceklerdir. Al- Sat bölümüne giriş yapan yatırımcılar UNFI/ USD çiftini tercih ettikten sonra, miktar ve almak istediği fiyat bilgisini girerek ödeme emri verebilecektir.

Unfi Coin Geleceği 2022

Unfi Coin Geleceği 2022, tüccarlara basit, hızlı ve verimli zincirler arası aktiviteye erişim sağlamayı amaçlayan bu proje uzmanlara göre 2022 yılında yükseliş gösterecek. Price Prediction Ekip'i Unfi Coin’in 2022 yılında asgari seviyesinin 2.16 dolar azami seviyesinin 2.53 olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip Unfi coin'nin fiyatının 2022 yılında 2.24 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

Unfi Coin Geleceği 2023

Unfi Coin Geleceği 2023, uzmanlar bu altcoin projesinin yükselişe devam edeceğini düşünmektedir ve bu düşünceye kanıt olarak ise DeFi gelişimi odaklı ve akıllı kontrat tabanlı bir kripto para projesi olmasını göstermektedir. Price Prediction Ekip'i Unfi Coin’in 2023 yılında asgari seviyesinin 3.27 dolar azami seviyesinin 3.82 olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip Unfi coin'nin fiyatının 2023 yılında 3.36 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

Unfi Coin Geleceği 2024

Unfi Coin Geleceği 2024 yılında olumlu bir grafik ile karşılaşılacağını tahmin eden analistler aynı zamanda projenin diğer projelerle işbirliğine açık, merkeziyetsiz ve birden fazla ağın tokenini destekler durumda olmasını oldukça faydalı buluyor. Price Prediction Ekip'i Unfi Coin’in 2024 yılında asgari seviyesinin 4.79 dolar azami seviyesinin 5.51 olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip Unfi coin'nin fiyatının 2024 yılında 4.93 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

Unfi Coin Geleceği 2025

Unfi Coin Geleceği 2025 yılında uzman isimler genel olarak kripto para piyasasının yükselişte olacağını belirtirken bu yükselişten Unfi Coin projesinin de etkileneceğini düşüyor. Ayrıca proje manipülasyondan uzak ve gerçek zamanlı alım satım işlemlerinin yapılması hedeflediği için analistlere göre kullanıcılar tarafından oldukça benimsenecek. Price Prediction Ekip'i Unfi Coin’in 2025 yılında asgari seviyesinin 6.64 dolar azami seviyesinin 8.23 olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip Unfi coin'nin fiyatının 2025 yılında 6.88 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.