UMA Coin Nedir | UMA Coin Geleceği | UMA Coin Yorumları

UMA Coin Nedir | UMA Coin Geleceği | UMA Coin Yorumları

UMA Coin geleceği olarak kullanıcılar için geliştirilmiş olan protokol şeklinde yorumlanmaktadır. Geleceği parlak bir seçenek olan UMA Coin uzun adıyla Universal Market Access (Evrensel Piyasa Erişimi) olarak bilinmektedir. UMA Coin fiyatı bugün itibariyle 80.19 TRY olup 24 saatlik işlem hacmi ise 641.250.388 TRY olarak bilinmektedir. Uma coin nedir ve uma coin yorumlarına  detaylı olarak yer vereceğiz.

UMA Coin Ethereum (ETH) blockchain üzerinde oluşturulmuş olan kripto para birimidir. Sentetik varlıkların oluşturulması amaçlı geliştirilen protokol olan UMA Coin diğer kripto para çeşitleri gibi dijital varlıklara göre kendini dönüştüren sistem sunar. Ayrıca vadeli işlem sözleşmeleri açısından da imkân tanıyan bir seçenek olduğu bilinmektedir.

Uma Coin Nedir

En basit tanımıyla UMA Coin nedir diyecek olursak; UMA Coin, Ethereum ağında bulunan bir DeFi tokenidir. Güvenilirliği yeterli düzeyde olduğundan Binance tarafından listelenmektedir.

UMA Coin iki katmanlı bir blockchain ağında bulunan kripto para birimlerinden bir tanesidir. Geniş işlem yelpazesi, güçlü piyasa desteği sayesinde kısa sürede değer olarak itibarı paraların üstüne çıktı. Bir DeFi tokeni olan UMA Coin birkaç hafta önce dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance tarafından listelenmeye başladı. Binance’ın UMA Coin’i güvenilir olarak görmesi bu coine olan ilgiyi fazlasıyla artırdı. Grafik analizde bu durumun piyasa fiyatına nasıl yansıdığını netçe görebileceksiniz.

UMA Coin Grafik - Uma Coin Fiyat

1 uma kaç tl, 1 uma kaç dolar, 1 uma ne kadar sorularının cevabı grafikte yer almaktadır.

[mcrypto id="23369"]

UMA Coin grafik üzerinde gördüğümüz üzere fiyatı stabil olarak seyir eden bu coin Temmuz ortalarında ufak hareketlenmeler yaşamaya başlamış. UMA Coin Ağustos ayında büyük şirketlerin de güvenini kazanmaya başladığında orta ivmede yükselmeye devam etmiş. Ani yükselip pik yaptığı nokta ise Binance’ta listelenmeye başladığı tarihi gösteriyor. Binance’ın listelemeye başladığı bir coinin fiyatının ne kadar arttığı grafikte çok net görülebiliyor.

UMA Coin Nasıl Alınır?

Eğer siz de UMA Coin’in bu hızlı yükselişinin altında büyük bir destek yattığına inanıyor ve yatırım yapmak istiyorsanız UMA Coin nasıl alınır sorusunun cevabı çok basit. Bunun için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacak.

  1. Bir kripto borsa platformuna üye olun ve hesabınızı onaylatın.
  2. Banka hesabınızda bulunan itibari paranızı borsaya transfer edin.
  3. Eğer bulunduğunuz borsada UMA/TRY peri mevcutsa TRY ile doğrudan UMA satın alabilirsiniz. Yoksa eğer bir sonraki adıma geçin.
  4. Elinizdeki TL’yi bir kripto dolara çevirin. En stabili USD Tether’dir.
  5. Kripto dolarınız ile UMA satın alabilirsiniz.

uma coin nasıl alınır

UMA Coin Hangi Borsalarda

UMA Coin hangi borsalarda araştırmasına yönelik kullanıcılar şu liste ile karşılaşmaktadır.

  • Binance
  • OKX
  • Huobi Global
  • Bybit borsalarında bulunmaktadır.

Uma coin hangi borsalarda var

UMA Coin Geleceği 2022

UMA Coin geleceği 2022 açısından yapılan değerlendirmeler yönünden Price Prediction ekibinin tahminine göre minimum fiyatı 7,91 dolar olarak belirtilirken maksimum fiyatının ise 9,97 dolar olacağı ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 8,15 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

UMA Coin Geleceği 2023

UMA Coin geleceği 2023 yılı yönünde yapılan araştırmalar kısa ve uzun vadeli yatırım ile ilişkilendirilmiş UMA Coin geleceği için Wallet Investor ekibinin tahminine göre minimum fiyatının 11,78 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 13,70 dolar olabileceği ifade edilmiştir. Ortalama fiyatının ise 12,19 dolar olması beklenmektedir.

UMA Coin Geleceği 2024

UMA Coin geleceği 2024 yılı için yapılan analizler teknik yönden incelemesi yapılmış olup Trading Beasts ekibi tarafından ifade edilmiştir. Trading Beasts ekibinin tahminlerine göre minimum fiyatının 16,93 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 21,01 dolar olabileceği ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 17,54 dolar olacağı beklenmektedir.

UMA Coin Geleceği 2025

UMA Coin geleceği 2025 yılı kapsamında yatırımcılar için iyi bir seçenek olduğu ifade edilen UMA Coin için minimum fiyatın Coinarbitragebot ekibinin tahmin analizlerine göre minimum fiyatının 23,82 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 29,72 dolara çıkması beklenmektedir. Ortalama fiyatının ise 24,52 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

UMA Coin Fiyat Tahmini

UMA Coin fiyat tahmini yönünde yukarıda belirtilen listenin yatırımcılar için önemli rol oynadığı bilinmektedir. Fiyat tahmini açısından uzmanların belirttiği fiyatlar yatırımcıların gözünde UMA Coinin gelecek vaat eden kripto para seçeneği olarak yorumlanmasını sağlamıştır. Fakat bu bilgilerin tümü tahminidir. Kesinlik içermeyen bilgilerin risk taşıma durumu unutulmamalıdır. Kripto para borsasındaki ani fiyat değişiklikleri risk oluşturacağı için tek yönlü bir seçenek belirleyip ona yatırım yapmak çok doğru değildir.

UMA Coin Yükselir mi?

UMA Coin yükselir mi? UMA Coin ile ilgili belirtilen fiyatlar önümüzdeki yıllarda yükseleceğini göstermektedir. Ayrıca önümüzdeki yıllarda dengeli bir şekilde yükseleceği beklenen kripto para seçeneğidir. UMA Coin önemli bir kripto çeşidi olup uzun ve kısa vadeli yatırımlar için uygundur. Uzun ve kısa vadeli yatırımlar beraberinde geleceğinize yönelik birikim oluşturabileceğiniz seçenektir. Birçok kişi dijital paranın çıkışı ve uygulamasının aktif kullanımı ile birikim yapmaya başlamış olup bütçesine en uygun limitlerde yatırım yapmaya başlamıştır. İstenildiği zaman anlık şekilde al-sat yapabildikleri UMA Coin seçeneği ile düzenli para da biriktirebiliyorlar. Düşük fiyattan alıp yüksek fiyattan satabilme becerisini ise sıkı şekilde takip etmeleri sayesinde yapmaktadırlar.

UMA Coin Yorum

UMA Coin yorum kapsamında uzmanların belirttiği fiyat tahminleri kullanıcıların dikkatini çeken konuların başında gelmektedir. UMA Coin projesi yönünden yatırımcısına her anlamda kazanç vaat etmektedir. Bunun beraberinde UMA Coin geleceği parlak coinler arasında bulunması şeklinde yorumlanmaktadır. Bu yüzden geleceğe dönük yatırımlarda kullanılması gereken bir seçenek olduğundan bahsedilmektedir. UMA Coin uzun vadeli iyi bir yatırım seçeneğidir. Fakat UMA Coin uzun vadeli iyi seçenek olduğu kadar kısa vadeli yatırımlarda da öne çıkan bir kripto paradır.

UMA Coin kısa sürede sağlam piyasa desteği bulmuş bir coin. Bu tarz coinlerde destek ve direnç noktaları arasındaki makas çok geniştir. Bu da günlük ve haftalık dalgalanmaların büyük olacağı anlamına gelir. Eğer kısa süreli al sat planlarınız varsa ve dalgayı doğru yerden yakalarsanız güzel kar edebilirsiniz. Ancak dalgalı borsalarda yüksek risk altında olduğunuzu unutmamalısınız.

UMA Coin uzun vadeli yatırımlar için uygun olmayabilir çünkü hızlı yükseliş yapan coinler aynı şekilde hızlı düşebiliyor. Bir çakılma bekleyip dip fiyattan satın alabilirseniz uzun vadeli yatırım yapabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.