TVK Coin Geleceği 2023-2025 | TVK Coin Yorum |TVK Coin 5 Dolar Olur mu?

TVK Coin Geleceği 2023-2025 | TVK Coin Yorum |TVK Coin 5 Dolar Olur mu?

TVK coin geleceği birçok yönden merak ediliyor. Peki, TVK tam olarak nedir? Terra Virtua Kollect platformu, NFT yapıp satılmasına olanak tanıyan bir protokoldür.

TVK coin geleceği birçok yönden merak ediliyor. Peki, TVK tam olarak nedir? Terra Virtua Kollect platformu, NFT yapıp satılmasına olanak tanıyan bir protokoldür. Bilindiği üzere NFT projeleri günümüzde çokça trend haldedir. Terra Virtua platformu da bu alanda kendini daha çok geliştirerek NFT pazarına yeni çözümler üretme amaçlı oluşturulmuştur.

Terra platformu genel olarak kullanıcı odaklı olan bir kripto paradır. Uzmanlara göre TVK’nın çok daha iyi bir performans sergilemesi gerekmektedir. Ayrıca birçok uzman, önümüzdeki 5 yıllık süreç için TVK coin fiyat tahmini ve yorumlarını dile getiriyor. Bizlerde bugün, TVK’nın geleceğine ilişkin aktarılan önemli detayları bir araya getirdik.

Terra Virtua Kolect (TVK) Nedir?

TVK coin NFT kripto par ekosisteminin en temel kripto paralarından biridir. Bilindiği üzere NFT piyasası 2020 – 2021 yıllarında müthiş bir artış yaşadı. Bu artışla birlikte NFT sektöründe yer alan kripto paralar da yakın takibe girmiş oldu.

Günümüz dünyasına ait herhangi bir ürünü NFT haline getirip satış imkanı sunan Terra Virtua platformu, ürettiği yeni çözümler ile dikkatleri üzerine çekiyor. Üretilen çözümlerin yanı sıra genişlettikleri ortaklık ağları ile de dikkat çekiyor. Peki, Terra Virtua Kolect nedir? TVK nedir? TVK CoinGecko fiyatı ne kadardır? Tüm bu soruların yanıtını yazımızın devamında aktarıyor olacağız.

Terra Virtua platformu 2017 yılında piyasaya sürülmüş bir projedir. Fakat yardımcı program olarak tanımlanan TVK oluşumu 16 Aralık 2020’de oluşturuldu. Yani TVK coinin oldukça yeni bir sanal varlık olduğunu söyleyebiliriz. TVK’nin platformu ise blockchain tabanlı, eğlence hizmet odaklı bir NFT pazaryeri olarak tanımlanabilir. Eğlence hizmetleri olarak oyun, film vb. gibi dijital eğlence anlayışlarını içerisinde barındırır.

Platform kullanıcıları, Terra Virtua ağında yer alan dijital koleksiyon ürünleri ile alım – satım işlemleri gerçekleştirebilir. Bu oluşum; bilgisayar, web, mobil, AR ve VR gibi teknolojik içerikleri kapsamaktadır. Aynı zamanda sayılan tüm bu teknolojik içeriklerle, platform bünyesinde etkileşim imkanı tanır.

Son zamanlarda duyurduğu ortaklık haberleriyle de dikkat çeken platform, coin geleceği için önemli hamlelerde bulunmakta. En son olarak ise TVK coin Twitter adresi üzerinden yayınladıkları haberde, Casper Network ile ortaklıklarını resmen duyurdu. Yine de coini ve platformu daha iyi anlayabilmek için platformun haberlerini, kim tarafından nerede kurulduğunu ve en önemlisi Terra Virtua coin yorum analizlerini yakından takip etmekte fayda var.

Terra Virtua Kolect (TVK) Kurucuları Kimlerdir?

TVK coin ve platformun CEO’su Gary Bracey’dir. NFT platofrmunu kurmadan önce Ocean Software şirketinden Digimask’a kadar çeşitli oyun şirketlerinde çalışmış, 35 yılı aşan tecrübeye sahiptir. G. Bracey, farklı ülkeye mensup pek çok kullanıcı için video oyun sektöründe çalışmış ve video oyunları oluşturma aşamasında etkin bir rol oynamıştır.

Terra Virtua’nın kurucu ortağı ve aynı zamanda CTO’su Jawad Ashra’dır. Ashra; platforma katılmadan önce sigorta, enerji ticareti, risk yönetimi ve mobil uygulama gibi pek çok sektörde aktif olarak çalışmaktaydı. Terra Virtua Coin, bu uzman ekibiyle daha uzun yılar adından söz ettireceğe benziyor.

TVK Coin Nasıl Satın Alınır?

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük borsalarından olan Binance borsasında TVK coin listelenmektedir. Binance TR platformuna üye olduktan sonra, buradaki hesabınıza itibari para göndererek coin satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Binance yanı sıra aşağıdaki borsaları da tercih edebilirsiniz.

  • Uniswap V2
  • AscendEX (Bitmax)
  • HitBTC
  • Bilaxy
  • LBank

Borsalara üye olduktan sonra BUSD, BTC, USDT, WETH ve ETH gibi farklı işlem çiftlerinden TVK coini satın alabilirsiniz.

TVK Coin Yorumları ve TVK Coin Geleceği

Yazının hazırlandığı sırada 1 TVK coin fiyatı 5,01 Türk Lirası civarında seyretmektedir. Bu rakam 0,62 ABD dolarına tekabül etmektedir. 24 saatlik en düşük değeri 4,55 olurken, en yüksek ise 5,06 TL’dir. Toplam piyasa değeri 24 saatte %6 oranında artış yaşamış, ₺1,086,458,942 civarına kadar ulaşmıştır.

Tamamen seyreltilmiş piyasa değeri ₺5,945,006,674 olurken, hacim %18 oranında gerilemiş, ₺130,494,919 civarına kadar geri çekilmiştir. Marketcap volume değeri 0.1204 oranında ve dolaşan arz miktarı 219,201,959 TVK civarındadır. Toplam arzı ise 1,200,000,000 civarındadır.

TVK coin grafik verilerini incelemek için TVK/USD çiftini ele aldık. İşlem hacmi bakımından oldukça hareketli günler yaşayan coin için ani yükselme ve düşüşleri yorumlamak oldukça zor. Fakat tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,22 dolar civarını uzun vadede tekrar test etmesi de olası bir ihtimaldir. RSI indikatörünün ise 45,46 civarında olduğunu görmekteyiz.

Söz konusu kripto paranın geleceği için şu anda bir şeyler söylemek oldukça güç. Çünkü Aralık 2020 tarihinde piyasaya sürülmüş ve Mart ayında da Binance de listelenmeye başlamış oldukça yeni bir coin. Fakat mevcut durumunu korumaya devam ederse, ileriki ortaklıklarının da desteğiyle çok daha iyi yerlerde görebileceğimiz bir NFT coini olduğu söylenebilir.

TVK Coin Geleceği 2022

TVK coinin yavaş ilerleyen ancak çok kaliteli bir projenin ürünü olduğunu biliyoruz. Uzmanların yorumları da bu düşüncemizi doğrular nitelikte. Şu an yaklaşık %600 büyüyen coin 0.032 $’dan işlem görüyor.

15 Mart 2021’de ATH değerine ulaşarak 1.22 $ seviyesini görmüştü. Coinarbitrage şirketi, 2021’in geri kalan aylarında yükseliş trendiyle yılsonunu 0.043 $’la kapatacağını düşünmektedir. Digitalcoin şirketi, boğa sezonuyla yılsonunu 0.049 $ ile kapatacağını açıkladılar.

TVK Coin Geleceği 2023

TVK Coin geleceği 2023 yorumları genellikle olumlu yönde olmaktadır. TVK coinin NFT platformunun coini olduğundan bahsetmiştik. Bu nedenle uzmanlar, TVK coin geleceğini olumlu olarak değerlendiriyor. Price Prediction şirketi, 2023 yılı için minimum fiyatın 0.47 $, maksimum fiyatın ise 0.55 $ olarak ön görüyorlar. Fiyatın yıl boyunca ortalama 0.49 $ bandında dolaşacağını tahmin etmekteler. Digital Coin Price şirketi yıl içinde yaşanacak dalgalanmalara dikkat edilmesini önermiş ancak yılsonunda yükseliş eğilimiyle 2022 yılını 0.57 $ ile kapatacağını açıkladılar.

TVK Coin Geleceği 2024

TVK coin geleceği 2024 yılı boyunca kademeli olarak yükselebilir. TVK coin mevcut durumunu korumaya devam ederse ve ortalıklarının da desteğiyle çok daha iyi seviyelere ulaşabilecektir. Konuya yönelik konuşan Gov.capital şirketi, 2024 Ocak ayında 0.31 $ olabileceği düşünürken, Haziran 2024’te coinin 0.34 $ olabileceğini düşünmektedir.

Aralığa kadar çok hareket beklemeyen Gov.capital, TVK coin yorumları arasında en olumlu düşünen sistem oluyor. Sisteme göre, yılsonu kapanışı 0.344 $ civarında olabilir. Priceprediction şirketi 2024 yılında ortalama fiyatın 0.71 $ olacağını düşünürken maksimum 0.82 $, minimum 0.69 $ olabileceğini ön görüyorlar.

TVK Coin Geleceği 2025

TVK coin geleceği 2025 yılına ilişin birçok uzman görüşü bulunuyor. NFT koleksiyonlarının günden güne dünyamızda daha popüler olduğu aşikar. Bu nedenle yatırımcılar kaliteli NFT projeleri aramaktadırlar. Bununla birlikte büyük tahmin şirketleri de TVK coin geleceği için olumlu düşünmekte. Örneğin Digitalcoin şirketi, Ocak 2025’te TVK coin tahminleri 0.92$ civarında olacağı yönünde düşünmekte. Ancak şirket yıl ortalarında kadar düşüş beklemekte. Ardından Ekim yında0.94 $ ‘a kadar yükseleceğini düşünen şirket yılsonunda 0.81 $ tahmininde bulunmakta.

TVK Coin Geleceği 2026

TVK coin geleceği 2026 yılı içerisinde zaman zaman düzeltmeler gösterebilir. Önümüzdeki yıllarda TVK platformunun yeni NFT projelerinde söz sahibi olabileceğini düşünürsek, bu projeler TVK coin için olası düzeltmeleri geçersiz kılabilir… Price Prediction şirketi 2026 yılı için TVK’nin ATH’a ulaşabileceğini ön görmektedirler.

Ortalama 1.49 $ seviyesinde dolanacağını söyleyen analistler, 2026 yılsonu için 1.81 $’ın uzak görünmediğini düşünüyorlar. Walletinvestor şirketi, 2026 Ocak ayı için TVK’nin 0.47 $ seviyesinde olacağını tahmin ediyor. 2026 içinde çok sert yükseliş beklemeyen şirket küçük dalgalanmalarla yılsonunu 0.52 $ olarak hesaplamakta.

TVK Coin 5 Dolar Olur mu?

TVK coin yorum için yukarıda birçok öngörü bulunuyor. Analiz şirketleri, her şey olumlu giderse, coin fiyatının ATH rekorunu kıracağından emin durumda. Ancak kripto para dünyasında her zaman risklerin olduğunu da unutmamak gerekiyor. TVK coin 5 dolar olur mu sorusu için, yıl sonuna işaret etmek anlamsız olur.

Zira önümüzdeki 5 yıl içerisinde bile, TVK’nın 1.5$ - 2.5$ civarında olacağı düşünülüyor. Bu sebeple coin yorumlarına bakarak bunu söylemek güç. Ancak Bitcoin hareketleri v TVK platformunun ortaklık çalışmaları, birim fiyatı için ateşleyici nedenler olacaktır.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.