Trac Coin Nedir, Trac Coin Geleceği 2022-2025

Trac Coin Nedir, Trac Coin Geleceği 2022-2025

Trac Coin nedir?  Origin Trail protokolü olarak bilinen blockchain teknolojisini kullanarak küresel tedarik zincirlerinde veri paylaşımı olanağı tanımaktadır. Merkezi olmayan ODN ağı küresel olarak tanınan standartlara ve grafik yapısına dayalı şekilde kurumlar arasında alanlarda veri bütünlüğünün doğrulanması adına oluşturulduğu bilinmektedir. Mevcut kullanım kapsamında farklı endüstrilerdeki durumların yeni nesil iş uygulamaları için temel özelliği sayılmaktadır.

Trac Coin bugün itibariyle fiyatı 1,12 dolar olup 24 saatlik işlem hacminin ise 2.911.724 dolar olarak güncellendiği bilinmektedir. Trac Coin Ethereum ağı üzerinde inşa edilmiş olan ERC-20 merkezli altcoindir. Merkezi olmayan ekosistemde tüm paydaşlarının bir bütün şekilde faaliyetlerini yapabilmesi amaçlı kullanılacağı bilinmektedir. Şu an itibariyle piyasada 500.000.000 Trac Coin bulunduğu bilinmektedir.

Trac Coin kendi içinde sınıflandırılan özellikleriyle öne çıkan kripto para çeşididir. Bu özellikleri yatırımcılar için güven faktörünü tazelemekte olup yatırımlarında daha fazla tercih etmesini sağlamaktadır. Trac Coin amacı 4 alt başlıkta sıralanmaktadır.

  • Uygulama katmanı olması
  • ODN Data katmanı olması
  • ODN ağ katmanı olması
  • Blockchain katmanı olması

Performansı yüksek ve merkezi olmayan özellikteki Trac Coin off-blockchain ağı ile geliştirilmiş olan düğüm ağı sayılarak tedarik zincir yöntemiyle sigorta, bankacılık ve diğer sektörlerde iş verimliliğini arttırma amacında oluşturulmuş bir projedir.

Trac Coin Hangi Borsalarda Var?

Trac Coin hangi borsalarda var? Trac coinin tam adı OriginTrail olarak bilinmekte olup işlem yapılmakta olan en büyük borsalar KuCoin, Coinbase Değişimi, Bittrex, CoinEx, BKEX borsalarında bulunduğu bilinmektedir. Dolaşımdaki arzı 363.911.668 Trac coin olarak öne çıkan Trac Coinin maksimum arz seviyesi 500.000.000 şeklinde öne çıkmaktadır.

Trac Coin Grafik

[mcrypto id="29845"]

Trac Coin Nasıl Alınır?

Trac Coin nasıl alınır? Trac Coin alımı gerçekleştirmek için bulunduğu kripto para borsalarından birinde hesap oluşturmanız gerekir. Hesap açma sonrasında kimlik doğrulaması da yapmanız gereklidir. Kimlik doğrulaması ile güvenli işlemler yapmanız mümkün olur. Bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde girip belli bir miktar yatırımınızı yaptıktan sonra Trac Coin almanız mümkün olup istediğiniz an alım işleminizi gerçekleştirmeniz de mümkündür.

Trac Coin Geleceği

Trac Coin geleceği yönünden uzman kişi ve ekipler günlük hatta saatlik süreçlerde çalışmalar yaparak belirgin ifadelere yer vermektedir. Uzmanlar Trac coin para biriminin önümüzdeki 4 yıl içinde artışta olacağını belirtmektedir. Uzun ve kısa yatırım çeşitlerinde tercih edilmesi beklenen Trac Coin ile ilgili 2022-2025 fiyat tahminleri şu şekilde belirtilmektedir.

Trac Coin geleceği 2022 yılında Price Prediction ekibinin tahminine göre minimum fiyatı 1,52 dolar olarak belirtilirken maksimum fiyatının ise 1,82 dolar olacağı ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 1,56 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

Trac Coin geleceği 2023 yılı için yapılan analizler teknik yönden incelemesi yapılmış olup Trading Beasts ekibi tarafından ifade edilmiştir. Trading Beasts ekibinin tahminlerine göre minimum fiyatının 2,21 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 2,61 dolar olabileceği ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 2,27 dolar olacağı beklenmektedir.

Trac Coin geleceği 2024 yılına yönelik araştırmalar kısa ve uzun vadeli yatırım ile ilişkilendirilmiş Trac Coin geleceği için Wallet Investor ekibinin tahminine göre minimum fiyatının 3,16 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 3,87 dolar olabileceği ifade edilmiştir. Ortalama fiyatının ise 3,27 dolar olması beklenmektedir.

Trac Coin geleceği 2025 yılı kapsamında yatırımcılar için harika bir seçenek olduğu ifade edilen Trac Coin için minimum fiyatın Coinarbitragebot ekibinin tahmin analizlerine göre minimum fiyatının 4,57 dolar olacağı belirtilirken maksimum fiyatının ise 5,50 dolara çıkması beklenmektedir. Ortalama fiyatının ise 4,71 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

Trac Coin Yorum

Trac Coin yorum açısından uzman analistlerin belirttiği fiyat tahminleri kullanıcıların dikkatini çok fazla çekmektedir. Fakat kesinlik içermeyen bilgilerin risk dağılım üzerinde değerlendirilmesi beraberinde Trac Coin alımı yapmanın son derece mantıklı olduğu belirtilmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.