TLM Coin Geleceği 2023-2025, TLM Coin Hedef Fiyat?

TLM Coin Geleceği 2023-2025, TLM Coin Hedef Fiyat?

Tlm coin geleceği, tlm coin yorum ve fiyat tahminleri yer almaktadır.

TLM coin geleceği önümüzdeki birkaç yıl için değerlendiriliyor. Özellikle ünlü analiz sistemleri, TLM hakkında çarpıcı görüşler aktarıyor. Yatırım süreçlerinde yatırımcıların portföylerini düzenleme konusunda yardımcı olan bu öngörüler, tamamen uzman analiz sistemlerinin görüşlerini içeriyor.

Alien World (TLM) coin şu anda 0.08$’da işlem görüyor. Özellikle 2022 yılında iyi çıkış yakalayan kripto paranın, lider kripto BTC’nin izinden gittiğini söyleyebiliriz. Ancak uzmanlara göre TLM yıllar içerisinde daha da değerlenebilir. İşte uzman analiz sistemlerinden faydalanarak aktardığımız TLM coin fiyat tahmini ve yıllara göre yorumu…

TLM Coin Geleceği 2022

TLM coin geleceği 2022 yılında çokça yorum içeriyor. TLM coin Nisan 2021’de listelenmiş olup, aynı ay 0,035 $’a kadar yükselerek en yüksek seviyesine ulaşmıştır. Ardından gelen sürekli düşüşlerle 24 Eylül günü TLM coin 0.16$’dan işlem görüyor. TLM coin geleceği ile ilgili analiz şirketleri bazı tahminlerde bulunmuş. Coinskid şirketi geri kalan aylarda hafif bir yükseliş ön görüyor. Yılsonu fiyat tahminleri 0.20$. Coinarbitrage şirketi ise son aylarda çok sert bir boğa sezonu bekliyor. Yılsonu fiyat tahminleri %623 yükselişle 1.18$.

TLM Coin Geleceği 2023

TLM coin geleceği 2023 yılında oldukça yükselebilir. Digitalcoin şirketi TLM coinin 2023’nin başlarında 0.28$ seviyesinde olabileceğini tahmin ediyor. Yılın ilk yarısında yükseliş beklenirken, Haziran ayı fiyat tahminleri 0.35$. Yılın 2. yarısında ise düşüş bekleyen analistlerin yılsonu fiyat tahminleri 0.26$. Priceprediction.net sitesinin analistleri 2023’in başındaki TLM coin tahminleri 0.33$. Yılın ortasına kadar pek bir hareket beklemeyen analistler, Haziran ayını 0.34$’la kapatacağını düşünüyor. Yılsonuna kadar küçük yükselişler gelebileceğini aktaran analistlerin yılsonu fiyat tahminleri 0.40$.

TLM Coin Geleceği 2024

TLM coin geleceği 2024 yılında çokça konuşulabilir. Coinarbitrage şirketi ise yakın gelecekte TLM coin geleceğini parlak gören nadir şirketlerden biri. Yıla 1.93$ seviyesinden giriş yapabileceğini düşünen analistlerin yıl ortasına kadar 2.50$’ı aşma hedefleri var. Yılsonu fiyat tahminleri ise 3.13$. Digitalcoin şirketi ise TLM coin hakkındaki görüşleri sabit bir şekilde ilerleyeceğidir. Ocak 2024 fiyat tahminleri 0.36$. Ağustos ayında 0.39$’ın görüleceğini aktaran analistler, yılın son çeyreğinde düşüş bekliyorlar. Yılsonu fiyat tahminleri 0.30$.

TLM Coin Geleceği 2025

TLM coin geleceği 2025 yılında tap seviyelere ulaşabilir. Price Prediction platformunun ünlü analistlerine göre 2025 yılı bir yükseliş yılı olabilir. 0.70$ seviyesi ile yıla başlayacağını düşünen analistlerin Haziran ayı fiyat tahinleri 0.74$. Küçük yükseliş ve düşüşlerin devam edebileceğini aktaran şirket, yılsonuna doğru yükselişin baskın geleceğini düşünüyor. Yılsonu fiyat tahminleri 0.83$.

TLM Coin Geleceği 2026

Coinskid şirketinin TLM coin geleceği 2026 hakkındaki görüşleri olumsuz görünüyor. Yıla 0.81$ seviyesinden giriş yapacağını düşünen analistlerin yıl ortasına kadar coinin 0.74$ olabileceğini düşünüyorlar. Düşüşün yılsonuna kadar hafif dalgalanmalarla devam edeceğini tahmin eden şirketin yılsonu fiyat tahminleri 0.69$.

Digitalcoin şirketi 2026 yılında çok sert hareketler beklemiyor. Yıla 0.49$’dan başlayacağını düşünen analistler yıl içinde en yüksek seviyenin Ağustos ayında 0.58$ ile gerçekleşeceğini düşünüyorlar. Yılsonuna kadar kademeli düşüşü ön gören şirketin yılsonu fiyat tahmini 0.47$.

TLM Coin 1 Dolar Olur mu?

Uzman analiz sistemlerinin TLM coin yorum ve öngörülerine göre, söz konusu kripto para birimi önümüzdeki 5 yıl içerisinde ancak 0.69$’a ulaşabilir. Bu rakam her ne kadar 1 dolara yakın bir seviye olsa da, uzmanlar kripto para projesinin daha da geliştirilmemesi durumunda, bu fiyatın başka bir içerisinde eriyebileceğini düşünüyor.

Bizler de çoğunlukla aktardığımız üzere, kripto para projelerinin ne kadar faal olup olmadığını, geleceğini etkileyen en önemli unsur olduğunu vurgulamaktayız. Öte yandan uzmanlar da bu görüşü doğruluyor ve projenin daha ön plana geçmesi gerektiğinin düşünüyor. Şayet bu ve diğer faktörler gerçekleştirse, TLM rahatlıkla 1 doları aşabilecektir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.