Time New Bank (TNB) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

Time New Bank (TNB) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

Time New Bank (TNB) Coin Nedir? Nasıl Çalışır?

Time New Bank coin bir token platformudur ve Etherum tabanlı olarak çalışmaktadır. Bu platform ile birlikte çalışan M.I.T, şirket ve bireylere ait olan varlıkların değerlemesini zaman-değer iletim ağı olarak tanımlamakta ve sağlamaktadır. TNB yani Time New Bank, M.I.T tarafından zaman varlıklarının değerinin iletilmesi maksadıyla tek ödeme token’ı kullanmaktadır.

M.I.T platformunda giriş portalı, birincil ve ikincil piyasa, APP, DAPP ve de temel Blockhain defterini içermektedir. Time New Bank de bu platform içinde değer taşıma aracı olarak faaliyet göstermektedir. Vadeli varlık operatörleri, M.I.T platformunda uzun zaman talebi olan müşterileri ve yatırımcıları birbirine bağlayan bir platform olarak görev yapmaktadır.

Daha basit bir anlatımla Time New Bank coin nedir sorusu; ‘zaman borsası’ olarak cevaplanabilmektedir. Çünkü bu platformda konuşması istenen kişilerin zamanı satın alınmakta, bunun için bir açık artırım yapılmaktadır. Aynı zamanda uygulamanın içinde TNB alım ve satımları da gerçekleştirilmektedir.

Time New Bank Coin Nasıl Çalışır?

Daha önce yapılmış olan açıklamalara bakıldığı zaman; ilk kez uluslararası kişisel halka arz platformu Time New Bank coin olduğu anlaşılmaktadır. Belirli bir değeri bulunan ve tanınan hizmet sahipleri, M.I.T platformu tarafından sağlanmakta olan akıllı sözleşme işlevselliğinin kısıtlamaları doğrultusunda kişisel IPO paylaşımı yapabilmekte ve de kişisel token üretimi yapabilmektedir. Bununla birlikte; platform içinde yetenekler de token haline getirilebilmektedir.

Bu platformda dijital kimlikler ve de akıllı sözleşmelerle birlikte birden fazla uygulama senaryosu kullanıcılara sunulmaktadır. Ayrıca M.I.T, platformun daha iyi geliştirilebilmesi ve bunun daha hızlı gerçekleştirilmesi için bu uygulamanın senaryolarını kullanmaktadır. Bununla birlikte platformda, dağıtılmış olan zaman-değer ölçümü gösterilmektedir.

TNB Coin Nereden Satın Alınır?

Platform içerisinde bir ödeme yöntemi olarak da kullanılan TNB coin, Binance, DragonEx ve Huobi gibi kripto para borsalarından satın alınabilmektedir. Kripto para borsaları içerisinde, bu coinin alınması için en fazla tercih edilen borsa; Binance olmaktadır.

Time New Bank Coin Fiyatı Ne Kadardır?

Bu yazının yayın için hazırlandığı sırada Time New Bank coinin fiyatı tam olarak 0,00208980 dolardır. Bu kripto paranın piyasa değeri ise 7.193.574 dolar olarak görülmektedir. Ticaret hacmi 380.917 olan TNB’nin piyasa değeri sıralamasındaki yeri ise 427’dir. Ayıca TNB coinin piyasa değerindeki hacmi de 0.053 olarak karşımıza çıkmaktadır. TNB kripto parasının 1 Bitcoin’e oranı ise 5476361.09 TNB’dir.

Time New Bank Coin Yorumu

İnsan hayatındaki en önemli kaynağın zaman olduğu ve zamanın da bir bedelinin olduğu felsefesine dayanan TNB coin, ücreti karşılığında platformda bulunan kişilerin zamanını satın almakta olan bir Blockhain projesi olarak bilinmektedir.

Bu kripto para bütün zamanların yüksek değerini 0.332601 dolar, en düşük değerini de bu yazının yayına hazırlandığı günden yaklaşık olarak 7 ay öncesinde 0.00068192 dolar olarak geçekleştirmiştir. Son 24 saatte ise %-2.1 olarak değer kaybına uğramıştır. Dolayısıyla günümüzde düşüş gösterdiği ortadadır. Bugünlerde TNB Coin yatırımı yapmak risk almayı seven yatırımcılar için bir fırsat olabilmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.