Kripto Para Borsası: Thodex Nedir? Thodex Güvenilir mi?

Kripto Para Borsası: Thodex Nedir? Thodex Güvenilir mi?

Thodex Nedir?

Thodex platformu, kripto para piyasası içerisinde alım satım yapmakta olan yatırımcıları buluşturmaktadır. Thodex platformu aynı zamanda bu piyasa içerisinde Türkiye’den uluslararası alana uzanan ilk firma olması nedeniyle de önemlidir.

Thodex, eski adıyla Koineks olarak faaliyetlerini yürütmüş ve alıcılar ile satıcılar arasında başarılı bir köprü görevi görmüştür. Bu nedenle kripto para borsası alanında önemli bir isim olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Global kripto para borsasında da yerini almış olan Thodex, 2017 yılından bu yana 5 farklı kripto para alım satımıyla piyasada kendine yer bulduktan sonra güncel olarak 13 farklı paranın alım satım işlemlerinde aktif rol oynamaktadır.

Thodex Piyasasında Hangi Kripto Paralar Bulunur?

Thodex piyasasında bulunan kripto paralar güncel piyasalara göre şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Tron (TRX)
 • USDTether (USDT)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Litecoin (LTC)
 • Dogecoin (DOGE)
 • DASH
 • Ripple (XRP)
 • Stellar (XLM)
 • XEM
 • Bitcoin Gold (BTG)
 • Ethereum Classic (ETC)

Bu paralar yeni kripto paraların çıkması ile birlikte çeşitlenmekte ve artış göstermektedir.

Thodex Güvenilir mi? ( BORSA DOLANDIRICI CIKTI, SORUSTURMA DEVAM EDİYOR)

Thodex güvenilir ve yasal kripto  para borsasıdır.

Thodex Kripto Para Borsa İncelemesi Nasıl Çalışır?

Thodex kripto para borsa incelemesi yapılırken TL üzerinden değerlendirmeler ile alım satım işlemleri gerçekleşmektedir. Alım satım işlemleri yapılırken alıcılar, doğrudan satıcıların belirlemiş oldukları tutarlar üzerinden sağlanmaktadır.

Thodex Piyasasının Güvenilirliği Nasıl Sağlanır?

Thodex piyasasının güvenilirliği sağlanırken onaylı işlemlerin yapılması önemli olmaktadır. Telefon ya da mail üzerinden onay verilmesi durumunda bireysel anlamda güvenlik sağlanabilmektedir.

Bunların yanı sıra Thodex güvenliğinden bağımsız olarak kripto paraların da piyasa içerisindeki güvenlerine dair bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Her para birimi için risk faktörü bulunmakla beraber her birinin risk oranı birbirinden farklı olabilmektedir.

Kripto para piyasasında işlem yapmak isteyenlerin mutlaka Thodex gibi kurumsal bir platform üzerinden çalışmaları gerekmektedir. Aksi durumda yaşanan kayıplarla ilgili herhangi bir muhatap bulunamayacağı için işlem düzenlenmesi sağlanamamaktadır.

Diğer platformlardan farklı olarak Thodex platformu içerisinde şüpheli işlem bildirimi özelliği bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde yapılan işlemlerde güvenli tehdidi ya da güvenlik açığı tespit edildiğinde alıcılara da satıcılara da uyarı verilmektedir.

Thodex Hesap Açma İşlemlerinde Hangi Evraklar Gereklidir?

Thodex hesap açma işlemlerinde gerekli olan evraklar, kurumsal bazda işlemlerin yapılması ve güvenlik durumunun kontrol altında tutulması için önemli olmaktadır. Bu nedenle kayıt esnasında şu evrakların bulundurulması gerekmektedir:

 • Alıcı ya da satıcı olarak başvuruda bulunan kişinin şirket üzerinden işlem yapacak olması durumunda, imza sirkülerinin de beyan edilmesi gerekmektedir.
 • Başvuru sahibinin kimlik aslını bulundurmak kaydıyla bir fotokopisi temin edilmelidir.
 • Şirketler için vergi levhası ve şirket kaşesi de istenmektedir.

Bu evraklarda incelemeler, evrakların resmiyetine bağlı olarak yapılmaktadır. Eksik evrak olmasının yanı sıra şüpheli olduğu düşünülen veya resmi kayıtlarda bulunmayan evraklar için de üyelik işlemlerine onay verilmemektedir.

Thodex Kripto Para Borsasının İletişim Bilgileri Nelerdir?

Thodex kripto para borsasının iletişim bilgileri ilk olarak resmi web sitesi şeklinde bildirilmektedir. Resmi web sitesi üzerinden başvuru sürecinden işlem sürecine kadar her adımı takip etmek mümkün olmaktadır.

Yatırımcılar için piyasaya dair merak edilenlerin öğrenilmesi ya da kayıt sürecinde desteğe ihtiyaç duyulması durumunda web sitesi iletişim kanalları üzerinden ulaşım sağlanabildiği gibi aynı zamanda şirket numarası olan 0212 909 03 12 numaralı hat üzerinden de bilgilendirme yapılabilmektedir.

Thodex piyasasından kripto para alım satımı yapmak isteyen kişiler için doğrudan web sitesi ana sayfası üzerinden yönlendirme yapıldığı için farklı iletişim kanallarına gerek olmasa da yine site içerisinde resmi kayıtlı adres bilgileri de bulunmaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.