Theta Coin Geleceği 2022-2025 | Theta Coin Yorumları |Theta Coin Fiyat Tahmini

Theta Coin Geleceği 2022-2025 | Theta Coin Yorumları |Theta Coin Fiyat Tahmini

Theta Coin geleceği son zamanlardaki yükselişiyle dikkatleri toplayan altcoin çalışmalarından bir tanesidir. THETA Coin son zamanlarda üzerine topladığı dikkatler ile uzman analistlerin ve uzman analiz ekiplerinin de dikkatini çekmiştir. Bu yükselişinin ardından çektiği dikkat ile uzaman kripto para analistlerinin analiz listelerinde kendisine bir yer bulmuştur. Bu yazımızda theta coin yorum ve theta coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

Theta Coin Nedir?

Theta Coin nedir, theta coin günümüz yeni nesil video paylaşım platformu olarak karşımıza çıkıyor. Blockchain tabanlı ilk uçtan uca ve merkeziyetsiz video platform özelliklerini barındıran coin, yaklaşık olarak 85 milyon dolarlık piyasa değerine sahip.

Coinmarketcap’de 38. Sırada bulunan Theta, video platformlarının sorunlarını tespit etme amacıyla geliştirildi. Özellikle düşük kaliteli video yayıncılığı ve yayıncılığın yüksek masraflı ve karının az oluşu nedeni ile merkezi ve yetersiz bir ekosistem. Bu gibi tüm sorunların tespitinde kullanılması geliştiricileri tarafından hedeflenmişti.

Theta Coin Avantajları Nelerdir

Theta genel itibari ile merkezsiz video platformu olarak aşağıda yer alan üç temel soruna çözüm getirmiştir:

1- İzleyicilerin Theta ile ödüllendirilmesi: Bu soruna göre izleyiciler bant genişliğini ve kaynaklarını paylaşması durumunda Theta ile ödüllendiriliyor, kazandıkları coinleri de dilerse video yaratıcılarıyla paylaşabilirler.

2-    Yüksek Kalite: Eşten eşe merkezsin olarak tanımlanan Theta’da tüm dünyadan problemsiz ve yüksek kalitede video yayını yapılabilmektedir.

3-    Düşük Masraflar: Hem yayıncılar hem de içerik üreticilerinin pahalı altyapılar geliştirmesine gerek yoktur. Theta zaten inovatif ve özel iş modelleriyle tüm kesimlere hitap edebilmektedir. Buna göre masrafların düşük olması tüm üyelerin işine yarayabilir, daha fazla kazanç elde edilebilir.

Theta Coin Nereden Alınır?

ThetaCoin nereden alınır? Hangi borsalarda bulunur? sorusu okurların sıkça takip ettiği konular arasında yer alıyor.

Theta’yı aşağıda yer alan borsalardan temin edebilmeniz mümkündür;

  • Binance
  • OKEx
  • Huobi Global
  • Upbit
  • Hotbit

Gibi daha pek çok borsada sıralanan coini, borsalara kayıt olarak satın alabilirsiniz.

 

Theta Token Fiyatı

1 theta coin fiyatı [mcrypto coin="theta" currency="TRY"] TL‘dir. Ek olarak 1 theta coin fiyatı [mcrypto coin="theta"] dolardır. İlerleyen dönemlerde daha da değerleneceği düşünülmektedir.

Theta Coin Yorum

Theta coin yorum,ERC-20 protokolüyle oluşturulan coin, alternatif altcoinler arasında yerini almış durumda. Şu an için diğer altcoinler arasında 38. Sırada yer alan Theta, P2P ağına katkıda bulunarak, video sektörünün olumlu dönüşümünde istikrarla yol alıyor.

Pek çok yatırımcının ve coinin takipçilerinin, uzun süre bu istikrarda devam edeceğini belirterek koine olan güvenlerini dile getiriyor. Analistlere göre de ilerleyen zamanlarda 1 dolara kadar çıkabileceği ve 5 doları da zorlayacağı tahmin edilmekte. Yazının yazıldığı sıralarda biraz düşüş yaşamış olsa da tekrar eski seviye fiyatına geri döneceğine olan inançla yatırımcılar coini almaya devam ediyor.

Theta Coin Grafik

Aşağıdaki grafikten theta coin grafik bilgilerine ulaşabilirsiniz.

[mcrypto id="26839"]

Theta Coin Teknik Analizi

Aşağıdaki grafikten theta coin  teknik analiz grafik bilgilerine ulaşabilirsiniz.

THETA Coin Geleceği 2021

THETA Coin geleceği 2021 yılında Coinarbitragebot ekibi bu para biriminin 2021 yılının son aylarında fiyatının 6.32416 doları bulacağını düşünmektedir. Price Prediciton ekibine göre THETA Coin fiyatları 2021 yılının son aylarında 6,77 dolara kadar gidebilir. Reddit ekibi THETA Coin’in 2021 yılının sonunda 20 dolara kadar sıçrayacağını düşünürken Coinpedia ekibi de onun bir düşünmektedir. CryptoNewsz ekibi iseTHETA Coin’in 2021 yılının sonunda 20-25 dolar bandına çıkacağını düşünmektedir.

THETA Coin Geleceği 2022

THETA Coin geleceği 2022 yılında Crypto Ground ekibi THETA Coin’in 2022 yılı sonunda 17 dolar seviyesine çıkacağını düşünmektedir. CryptoNewsz ekibi ise 2022 yılı adına bullish tahminlerden birinde bulunmaktadır. Ekip THETA Coin’in 2022 yılında 20-25 dolar arasında olacağını tahmin etmektedir. Coinarbitragebot ekibi THETA Coin’in 2022 yılında 6.64595 doları göreceğini düşünmektedir. Price Prediciton ekibi ise THETA Coin’in 2022 yılının başlarında en az 6,63 dolar seviyesinde en fazla ise 7,53 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedir. Yine aynı ekip THETA Coin’in 2022 yılının sonunda en az 9,66 dolar en fazla ise 11,61 olacağını düşünmektedir

THETA Coin Geleceği 2023

THETA Coin geleceği 2023 yılı kapsamında yükselişe geçeceği düşünülen bir para birimidir. Coinarbitragebot ekibi THETA Coin para biriminin 2023 yılında 11.8285 dolar seviyelerini görebileceğini söylemektedir. Price Prediction ekibi ise THETA Coin’in 2023 yılında ilk aylardan en az 10,43 dolar en fazla ise 11,25 dolar arasında olacağını tahmin etmektedir. Ayrıca Price Prediction ekibi THETA Coin’in 2023 yılının ortalarında ortalama olarak 12,33 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedir. Yine aynı ekip bu para biriminin 2023 yılının son aylarında en az 14,76 dolara sahip olacağını düşünürken en fazla 16,54 dolara sahip olacağını düşünmektedir.

THETA Coin Geleceği 2024

THETA Coin geleceği 2024 yılı kapsamında Price Prediction ekibine göre hızlı bir yükselişe geçebilir. Ekip, THETA Coin’in 2024 yılı başlarında 14,55 dolar ile başlangıç yapacağını düşünmektedir. Ekibe göre ilk aylara böyle giriş yapan bu para birimi ilk ayları 17,17 gibi bir fiyatla bitirecektir. Price Prediction ekibi THETA Coin’in 2024 yılının ortalarında ortalama olarak 18,63 dolar seviyesinde olacağını düşünmektedir. Yine aynı ekibe göre THETA Coin para birimi 2024 yılını 25,39 dolardan bitirecektir.  Coinarbitragebot ekibi THETA Coin’in 2024 yılında 19.1385 doları göreceğini tahmin etmektedir.

THETA Coin Geleceği 2025

THETA Coin geleceği 2025 kapsamında Price Prediction ekibi tarafından yorumlanmıştır. Ekip bu para biriminin 2025 yılında en az 32,38 dolar olacağını düşünmektedir. Ekip 2025 yılında THETA Coin’in maksimum 38,83 dolar olacağını düşünürken yıl içinde ortalama fiyatın 33.27 dolar olacağını düşünmüştür.

THETA Coin Yükselecek Mi?

THETA Coin yorum yapan uzmanlarca farklı fiyatlandırmalara sahip olarak yorumlanmıştır. Bu fiyat çatışmalarına bakıldığında THETA Coin’in fiyatlarında yüksek farklılıklar olması beklenmektedir fakat bu beklenti aksi yönde değildir zira fiyat çatışmalarına rağmen bütün analistler THETA Coin’in fiyatının artacağını düşünmektedir.

Theta Token (Coin) Haberleri

Theta Coin ile alakalı en güncel ve doğru bilgilere; yeni haberlere, gelişmelere ve daha pek çok ayrıntıya sitemizden ulaşabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.