TFB Coin Nedir?, TFB Coin Yorumları ve Grafiği

TFB Coin Nedir?, TFB Coin Yorumları ve Grafiği

TFB (TrueFeedBack), blok zincire dayalı olarak bilgileri bir araya toplayan ve verilerin analizini gerçekleştiren firmadır. Firma anket, yarışma ya da bazı eğlence araçları ile yapılan çeşitli aktiviteler ile elde ettiği bilgilerin istatistiki vb. analizlerini gerçekleştirdikten sonra çıkan sonuçları raporlamaktadır. Yapmış olduğu raporlamalarla kazanç elde eden şirket, bu kazancı kendisine bilgilerini paylaşan kişilerle kripto para token vererek bir nevi paylaşmaktadır.

TFB Token, cep telefonlarınız aracılığıyla katılım sağladığınız bazı aktivitelerden ERC-20 tabanlı olan elde edebileceğiniz kripto para birimidir. TFB Coin, listelendiği borsalar üzerinde trade edilebilmekte ve istenildiği gibi değerlendirilebilmektedir.

Bu Coin’ lerle TFB market üzerinden çeşitli ürünler satın alınabilmektedir. Bunun yanında kullanıcılar isterse Coin’ lerini yayınlamış oldukları anketlerinde dağıtabilmektedir.

TFB Avantajları

Öncelikle oldukça yeni duyulan firmanın en çok önem vermiş olduğu husus kullanıcıların bilgi güvenliğinin tamamen sağlanmasıdır. Ekibin geliştirmiş olduğu dijital ortamda kullanıcıların kendilerini güvende hissetmesi ve bu güvenin eksiksiz sağlanması sistemin en büyük avantajlarından bir tanesidir.

TFB, kullanıcıların kişisel haklarının korunması için elinden geleni yapmaktadır ve platform üzerinde kesinlikle kişilerden herhangi bir özel bilgi alınmamaktadır.

Kullanıcılar platform üzerinde katılım sağladıkları her bir aktivite için TFB Coin ile ödüllendirilmektedir. Sistemdeki ödüllendirme ile kullanıcıların daha fazla katılım sağlamaları için teşvik edilmektedir. Bu platform, insanlara oturdukları yerden token kazanma fırsatını ayaklarına getirmektedir. Kişiler bu uygulama aracılığıyla telefonlarından reklam ya da video izleyerek, oyunlar oynayıp, çeşitli anketlere katılarak Coin kazanabilmektedir.

Uygulama hesabınız üzerinde depoladığınız ya da cüzdanınızda tutmuş olduğunuz Token’ larınız kadar kazanç elde etme oranınız daha da artmaktadır.

Platform, kullanıcıların herhangi bir bilgi toplanmadan tamamen şahsi kimliği gizlenerek ödüller kazanmasına fırsat vermektedir.

Kişiler yine kimlik bilgileri saklı kalarak istedikleri görüşü ya da eksik kısımları sistem üzerinden dile getirebilmektedirler.

Bu platform özellikle üniversitelerin her türlü akademik tez ya da çalışmalarında ihtiyaç duydukları veri analizleri için gerekli bilgileri toplamalarına yardımcı olmaktadır. Sistem üzerinde her ne kadar anonim olarak gözükse de kayıt olan gerçek kullanıcılar sayesinde tamamen doğrulanmış bilgiler ışığında istenilen veriler elde edilmekte ve bunlar müşterinin talebine göre analiz edilip raporlanmaktadır.

Sistem üzerinde kullanıcıların kimlik bilgileri kayıt olmasa dahi platform blok zincir üzerinde çalışmakta ve asıl veriler ağ üzerinde kayıtlı tutulmaktadır. Bu da kullanıcıların kazançlarını ve alacak oldukları ödüllerin dağıtımı sırasında kayıp yaşamalarının önüne geçmektedir.

Firmalar ya da veri analizine ihtiyaç duyan kişiler oldukça uygun fiyatlara saniyeler içerisinde binlerce kişiden ihtiyacı olan tüm bilgileri toplayabilmektedir. Platform hem müşterinin hem de bilgilerini paylaşan kullanıcıların tamamen güven içerisinde karşılıklı paylaşımda bulunmasına ve her iki tarafın kazanç elde etmesine imkan tanımaktadır.

TFB Kurucuları

Ceo’ su ve kurucusu olan Dr. Ali Osman Çıbıkdiken olup diğer kurucu ortakları Dr. Baba Chowdhury, Ali Çiftçi, Dr. Ahmet Ercan Topçu ve Ahmet Emre Yılmaz’dır. KTO Üniversitesi’nde öğretim üyesi olan Dr. Ali Osman, bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun olmuş olup Uygulamalı matematik alanında doktora yapmıştır. Dr. Baba ise Suffolk Üniversitesi’nde öğretim üyesi olup Girişimcilik ve Pazarlama ve MBM Program Lideri olarak çalışmaktadır. Diğer kurucu ortakları da yine bu alanda görev yapmakta olup TFB ekibinde toplam 13 kişi yer almaktadır.

TFB Coin Yorum

TFB Coin, 03.04.2021 tarihinde saat 05.05’te $0.006569’dan işlem görürken 24 saatlik hacmi $481,571’dir. Coin’ in toplam 6,357,575,089 arzının 2,357,575,089’u dolaşımdadır.

TrueFeedBack (TFB) Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri

[mcrypto id="24703"]

TFB Coin Hangi Borsada ve TFB Coin Nasıl Alınır?

TFB Coin 03.04.2021 tarihinde Bithumb Global, Hotbit ve IDEX borsalarında listelenmektedir. Coin’ i bu borsalar aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Örnek verecek olursak Bithumb Global aracılığıyla Coin’ i satın almak için öncelikle bu borsaya kayıt olmalısınız ve ardından hesabınıza Papara ya da Advcash gibi cüzdanlardan itibari para gönderimi yapmalısınız.

Bithumb Global borsasından TFB/USDT ya da TFB/ETH paritelerini kullanarak satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.