Tellor Nedir? Tellor Coin Nasıl Alınır?

Tellor Nedir? Tellor Coin Nasıl Alınır?

Tellor coin herhangi bir merkezi olmayan, off- chain yüksek verilerinin Ethereum’a getirilmesi amacıyla oluşturulmuş Oracle sistemidir. Bu platformun kuruluş amacı aslında, Ethereum’un bir türev platformu olan Daxia’nın Oracle sistemine olan ihtiyacıdır. Oracle Daxia sözleşmelerinin tamamının üstesinden gelebilmekte ve fiyat veri noktalarını sağlayabilmektedir. Ayrıca Tellor platformunun asıl amaçlarından biri de Ethereum Oracle sorununu ele almak istemesi olacaktır.

Trb Coin Nedir?

Tellor platformunun yatırımcıların büyük bir kısmının ilgisini çekmesi ile birlikte, Trb Coin nedir? sorularına da yanıt aranmaya başlamıştır. TRB Coin; Tellor ağının kripto para birimidir. Bu para birimi oracle’ları güvenli bir şekilde tutarken, yatırımcıları madenciliğe teşvik edebilmekte ve dapp uygulamalarında on- chain veri talep edebilmelerini destekleyebilmektedir. TRB Coin’in kullanım alanları şu şekilde sıralanabilecektir;

  • Tellor Coin, ihtiyaç duyulan verilerin talebi için kullanılabilmektedir.
  • Madenci verileri on- chain olarak gönderildiğinde ödül kazanılabilmektedir.
  • Tellor ağı üzerinden madenciliğe başlanabilmesi için ilk olarak cüzdana Tellor coin yatırılmalıdır. Çünkü bu bazı işlemlerin durdurulabilmesi ya da itiraz edilebilmesi için gerekli bir uygulamadır.

Tellor platformunun para birimi TRB Coin ile Blockchain ağının sorunsuz bir şekilde çalışması hedeflenmektedir. Tellor projesi BTC/ USD çifti fiyatı, faiz oranı gibi Ethereum’da olmayan verilerin tamamına erişebilmesi ve bu bilgilerin ağ zincirine yerleştirilebilmesi için 3. Bir platforma ihtiyacın olduğunu ifade ediyor. Oluşturulan bu proje sistemi ile güvenli ve hızlı 3. Bir platformun oluşturulduğuna inanılıyor.

TRB Coin Geleceği

Yatırımcılar TRB Coin geleceği ne olacak oldukça merak ediyor. Analistlerin TRB Coin hakkında yaptığı yorumlara göre bu para biriminin önümüzdeki yıl içerisinde yükselişe geçmesi bekleniyor. Buna neden olarak ise, Defi platformlarından biri konumunda olması gösteriliyor. Özellikle şu günlerde Defi platformları patlama yaparak kripto topluluğunun en gözde para birimlerinden biri haline geldi. TRB Coin’de arkasındaki bu güçlü platformdan destek alarak gücünü artıracağı ve yükselişini sürdüreceği belirtilen görüşler arasında.

TRB Coin Yorum

TRB Coin yorum içerikleri, bu kripto para biriminin güvenilirliğinin oldukça başarılı olduğunu ifade ediyor. Özellikle bu projenin yatırımcıları arasında Binance, MakerDAO, ConsenSys gibi büyük isimlerin yer alması, Tellor Coin’in güçlülüğünün ispatı olarak gösterilebilir.

Tellor Coin Grafik

Tellor Coin grafik verileri incelendiğinde şu an için 25.17 dolardan işlem gördüğü görülebilecektir. İşlem hacminin 38.645.481 USD olduğu görülen Tellor Coin en dip seviyeyi 19 Kasım 2019 yılında görmüş. En dip seviye 1.11 dolar iken, bu altcoinin en yüksek seviyesi ise 89.66 dolar olmuştur. En yüksek seviyeyi 29 Ağustos 2020 yılında gördüğü belirlenen TRB Coin, şu sıralar sık dalgalanmalar yaşamaktadır.

Tellor Coin Nasıl Alınır?

Tellor Coin’i aynı zamanda bu projeninde yatırımcısı konumunda olan dünyanın en büyük hacimli borsası Binance üzerinden almak mümkün. Binance hesabına giriş yapıldıktan sonra Al- Sat bölümüne girilerek TRB coin’in aratılması gereklidir. Ekrana gelen verilerde TRB/USD çifti tercih edildikten sonra alınan miktar ve fiyat içeriği girilerek satın alma adımı tamamlanmalıdır.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.