TEL Coin Geleceği 2023-2027, TEL Coin Fiyat Tahmini

TEL Coin Geleceği 2023-2027, TEL Coin Fiyat Tahmini

Tel coin geleceği, TEL coin yorum ve fiyat tahminleri yer alır.

TEL coin geleceği uzmanlar tarafından fiyat tahminlerinde bulunmak suretiyle sık sık incelenmektedir. Telcoin piyasaya sürüldüğü günden bugüne ilerleme kaydetmiş olan Coin türlerinden yalnızca bir tanesidir, bu sebeple yatırımcılar tarafından güncel fiyatı sıklıkla araştırılmaktadır. Uzmanlar yatırımcıların bu arayışına TEL Coin tahmini başlıklı içeriklerle yanıt vermektedir.

Telcoin Nedir?

TEL Coin şu anda MarketCap’dan alınan verilere göre 0.0014936 dolardan işlem görmektedir. Piyasa değeri 0.001446olan bu Coin’in 24 saatlik hacmi ise 11,793,666 dolardır. Piyasada dolaşan arzıysa 55.03B TEL şeklindedir. TEL Coinin son günlerde piyasa değeri yüzde 3,54 oranında düşmüştür. MarketCap üzerinden alınan güncel bilgilere göre piyasadaki sıralaması #251 olarak bilinmektedir.

Kripto platformları, blok chain teknolojisi ve telekomünikasyonu bir arada buluşturan Telcoin, herhangi bir merkez tarafından yönetilmeyen ETH tabanlı bir kripto platformudur. 2017 yılında Singapur merkezli kurulan platform, kullanıcılara faturalarını ödeme konusunda son teknolojik gelişimlerle kolaylık sağlamayı hedeflemektedir. Bu nedenle Telcoin, telekomünikasyon sektöründe oldukça bilindik firma ve markalarla işbirliği yapmayı planlamaktadır.

Telcoin, platformda kullanıcılarına daha kısa sürede ve daha az komisyon maliyeti ile mobil ve online ödeme kolaylığı sağlamak için haberleşme platformları ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir. Bu firmalarla ortak bir şekilde hareket eden platform, son dönemlerde trend olan dijital para teknolojisini de global anlamda insanlara sunmayı planlamaktadır.

Telcoin, platformunun yerel kripto para birimi olup, ETH tabanlı olan ERC 20 Token’ ıdır. Bu Coin, kullanıcıların online alışverişlerinde ya da ödemelerinde platformun ekosistemi içerisinde harcanabilmektedir.

Tel Coin Kurucuları

Kişilerin kısa sürede global anlamda kısa sürede istedikleri kadar para havale etmelerine olanak tanıyan platform, 2017 yılında Paul Neuner ve Claude Eguienta tarafından geliştirilmiştir. Platformun başında bulunan Paul, telekomünikasyon sektöründe 12 yıl kadar çalışmış olup bu alanda oldukça fazla deneyime sahiptir.

Daha sonra Paul, bu sektörde edindiği bilgi ve deneyimleri ile blok zincir teknolojisini bir araya getirerek insanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet alanı oluşturmuştur. Paul’ un haberleşme alanındaki teknolojik çalışmalarının ilki, telefon ağları aracılığıyla yapılan dolandırıcılık ve suç gibi problemlerin önüne engel oluşturmak adına geliştirdiği Mobius olmuştur.

Bununla kalmayıp bu alandaki çalışmalarını hız kesmeden devam ettiren Paul, yazılım ve mobil alanında çeşitli teknolojik çalışmalar sürdüren büyük ölçekli Pangea K.K. firmasını 2012 yılında kurmuştur. Telcoin’ i oluşturmadan daha önce aynı yıl içerisinde Ikou adında farklı bir uygulama geliştirip tanıtan Paul, mobil uygulamalarının lansmanı için birçok etkinlik planlamıştır.

Mobil ağlar için siber saldırıların kontrol altında tutulması adına çalışmalarına sürekli devam eden Paul, 2018 yılında ise kullanıcıların mobil ödemeler konusunda yapmış oldukları her türlü finansal işlemlerde meydana gelebilecek dolandırıcılık alanına yönelik yeni uygulaması Sedona’ yı geliştirmiştir.

Platformun Ceo’ su olan Claude Eguienta ise firmanın başında bulunan isimdir. Firmadaki geliştirilen ürünlerin kontrolünü ve sürdürülebilirliğini yöneten Claude, bilgisayar ve teknolojileri alanında yüksek lisans yapmış olup bu alanda birçok başarısı bulunmaktadır.

10 yıldır bu alanda birçok başarılı işe imza atan Claude, günümüzde hala teknolojik anlamda kullanıcılara birçok fonksiyonlu finansal hizmet ve platformlarını geliştirmektedir.

Telcoin Avantajları

Bilindiği gibi uluslararası özellikle yapılan havale işlemlerinde kullanıcılardan yüklü miktarda ödeme alınmakta bu da kişilere fazladan maliyete sebep olmaktadır. Telcoin, insanların global olarak ödeme ve havale işlemlerinde bu maliyeti aza indirmek ve kullanıcılara bu alanda daha fazla kolaylık sağlamayı amaçlamaktadır.

Kullanıcılara hem kısa sürede havale işlemlerini gerçekleştirmelerini hem de sıra vs. beklemeden istedikleri işlemleri herhangi bir komisyon ücreti kesimini olmadan tamamlamalarını sağlamaktadır. İnsanların ödeme ve havale gibi ödemelerini yaptıkları alanlarda ihtiyaç duydukları hizmetleri gözlemleyen Telcoin, bu alandaki teknolojiyi blok zincir ile buluşturarak son akıma ayak uydurmayı başardığını söyleyebiliriz.

Bilindiği gibi geleceğin piyasası olarak görülen blokchain teknolojileri ve uygulamalarında giderek kullanıcı sayısı daha da artmaktadır. Bu da bu alanda ihtiyaç duyulan sektörlerin ve hizmetlerin sayısını da artmasına neden olmaktadır.

Platform, hizmetlerini kullanıcılarına ulaştırmak adına global olarak işleyen çeşitli operatörler ve online ödeme sistemlerini entegre ederek çalıştırmaktadır. Telcoin böylece kullanıcılarının, uzaktan herhangi bir temas gerektirmeden istenilen ürünleri satın alabilmelerini sağlamaktadır.

Kripto sistemlerinde var olan birçok merkeziyetsiz uygulamalar gibi Telcoin’ de kullanıcılarının ellerinde tuttukları tüm varlıklarına mobil cihazları ile erişim kolaylığı vermektedir. Global olarak hizmet veren platformda kullanıcılar dilediği gibi istedikleri bölgeye ve hesaba para aktarımını gerçekleştirebilmektedir. Platform içeriğini tamamen kullanıcılarını düşünerek tasarlamış olup % 100 kullanıcı dostu olarak geliştirilmiştir.

Platformda kullanıcılar ne kadar fazla Tel Coin işletir ve kullanırsa, elinde bulundurursa o oranda sistem tarafından teşvik ödülü kazanmaktadır.

Tel Coin Güvenilirliği

ETH tabanlı ERC 20 Token’ ı olan Telcoin, Ethereum alt yapısına uygun olarak çalışmaktadır. Bu ağda var olan merkezi sistem kaynaklarından yararlanan platformda, stake işlemleri mümkün olmamaktadır. İşlem kanıtı olarak herhangi bir doğrulayıcı ile çalışmayan platformda bundan farklı olan kavram kanıtını kullanmaktadır.

Platforma kaydolan ve ağ sistemine entegre olan firma operatörleri Proof of Stake protokolüne uyumlu olarak çalışmakta ve doğrulayıcı hükmünde bulunmaktadır. Ayrıca platform kullanıcıların verilerini ve kimlik bilgileri gibi birçok detayı saklı tutup korunaklı hale getirmek adına kriptografik şifreleme ve multising sistemlerini kullanmaktadır.

Bu da kişilerin sisteme girişlerinde veya bilgilere erişim hakkı alabilmelerinde 2 adımlı doğrulamayı tamamlamalarını zorunlu kılmaktadır. Bunun yanında kullanıcılar şahsi olarak kendi hesaplarında diledikleri kadar doğrulama aracı ekleyebilmekte ve güvenlik konusunda istedikleri tedbiri uygulayabilmektedir. Telcoin kullanıcılarına kendi platformunun özel cüzdanını verse de isteyen kişiler operatörlerinin hesapları ile cüzdanlarını birleştirebilmektedir.

Telcoin Nereden Alınır?

7 farklı borsada listelenen Coin bu borsaların herhangi birinden satın alınabilmektedir. Listelendiği borsalar ise şunlardır;

  • KuCoin
  • Balancer
  • Bitbns
  • 1inch Exchange
  • Bilaxy
  • HitBTC
  • Simex

TEL Coin Yorum

24 saat içerisinde yaklaşık olarak % 7 oranında değer kaybı yaşayan Coin $0.03558 olarak işlem görmektedir. 24 saatlik hacmi %50 oranında azalmış olup $108,612,396’ dır. Coin gün içerisinde en yüksek $0.0412’ e ulaşırken en düşük değeri de $0.03179’ dur. Toplam arzı 100,000,000,000 olan Coin’ in 51.27B’ i dolaşımdadır.

Telcoin Kucoin İle Satın Alma

Telcoin Kucoin ile satın alınabilmektedir. Bunun için öncelikle bu borsaya kayıt olmalı ve kendi borsa hesabınızı oluşturmalısınız. Hesap onayınızı aldıktan sonra cüzdanınıza banka hesaplarınız aracılığıyla itibari para göndermelisiniz. Ardından Telcoin, Kucoin üzerinden TEL/USDT, TEL/BTC ya da TEL/ETH pariteleri ile satın alabilirsiniz.

TEL Coin Geleceği 2023

TEL Coin geleceği 2023 kapsamında Price Prediction ekibine göre 2023 yılının son aylarında fiyatının en az 0.019 dolar en fazla ise 0.021 dolar olması beklenmektedir. Ayrıca ekip TEL Coinin yılın son aylarında ortalama olarak 0.021 dolar olmasını beklemektedir. Digitalcoinprice ekibi TEL Coin’in 2021 yılının son ayında 0.0296978270 dolara işlem göreceğini beklemektedir. Coinarbitragebot ekibi TEL Coin’in 2023 yılının sonunda 0.01969 olacağını beklemektedir. Longforecast ekibi TEL Coinin 2023 yılının sonunda en az 0.015 doları en fazla ise 0.026 dolar göreceğini tahmin etmektedir.

TEL Coin Geleceği 2024

TEL Coin geleceği 2024 yılı kapsamında Price Prediction ekibine göre TEL Coin 2024 yılının başında en az 0.020 en fazla ise 0.022 dolardan işlem görmesi beklenmektedir. Ekip ayrıca TEL Coinin 2024 yılı ortalarında en az 0.025 dolardan en fazla 0.028 dolardan işlem göreceğini tahmin etmektedir. Price Prediction ekibi TEL Coinin 2024 yılı sonunda en az 0.029 dolardan en fazla ise 0.035 dolardan işlem göreceğini ön görmektedir. Digitalcoinprice ekibi TEL Coin’in 2024 yılında 0.0341723100 doları göreceğini tahmin etmektedir. Coinarbitragebot ekibi TEL Coin’in 2024 yılında 0.02403 dolardan işlem göreceğini beklemektedir. Longforecast ekibi TEL Coinin 2024 yılında en az 0 0.022 doları en fazla ise 0.035 dolar göreceğini tahmin etmektedir.

telcoin geleceği 2024

TEL Coin Geleceği 2025

TEL Coin geleceği 2025 yılı kapsamında Price Prediction ekibine göre TEL Coin 2025 yılının başında en az 0.028 en fazla ise 0.032 dolardan işlem görmesi beklenmektedir. Ekip ayrıca TEL Coinin 2023 yılı ortalarında en az 0.034 dolardan en fazla 0.040 dolardan işlem göreceğini tahmin etmektedir. Price Prediction ekibi TEL Coinin 2025 yılı sonunda en az 0.040 dolardan en fazla ise 0.050 dolardan işlem göreceğini ön görmektedir. Coinarbitragebot ekibine göre TEL Coin 2025 yılında 0.04276 dolardan işlem görmesi beklenmektedir.

TEL Coin Geleceği 2026

TEL Coin geleceği 2026 yılı baz alındığında Price Prediction ekibine göre TEL Coin 2026 yılının başında en az 0.040 en fazla ise 0.045 dolardan işlem görmesi beklenmektedir. Ekip ayrıca TEL Coinin 2026 yılı ortalarında en az 0.048 dolardan en fazla 0.055 dolardan işlem göreceğini tahmin etmektedir. Price Prediction ekibi TEL Coinin 2026 yılı sonunda en az 0.056 dolardan en fazla ise 0.069 dolardan işlem göreceğini ön görmektedir. Digitalcoinprice ekibine göre TEL Coin 2026 yılında 0.0512450813 dolardan işlem göreceği tahmin edilmektedir. Coinarbitragebot ekibine göre TEL Coin 2026 yılında 0.06919 seviyelerinde işlem görmesi beklenmektedir.

telcoin geleceği 2022

TEL Coin Geleceği 2027

TEL Coin geleceği 2027 yılı kapsamında Price Prediction ekibi TEL Coin’in 2025 yılında en az 6 0.056 dolar olacağını en fazla ise 0.098 dolar olacağını tahmin etmektedir. Digitalcoinprice ekibine göre TEL Coinin 2027 yılında 0.0588580468 dolar olması beklenmektedir. Coinarbitragebot ekibine göre TEL Coin 2027 yılında 0.11195 dolardan işlem göreceği tahmin edilmektedir.

TEL Coin Yükselecek Mi?

TEL Coin yorum gerekli yetkinlik seviyelerine ulaşmış kişi ve ekipler tarafından yapılmaktadır. Uzmanlar TEL Coinin 2027 yılına kadar yükselişte olacağı yönünde tahminlerde bulunmaktadır.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.