Taraftar Token Nedir? Nasıl Alınır?

Taraftar Token Nedir? Nasıl Alınır?

Dijital varlık olarak ifade edilen taraftar tokenları bir kripto para çeşididir. Diğer kripto para birimlerinde olduğu gibi taraftar tokenlar ile de VIP hizmetleri veya kulüp içi ayrıcalıklı deneyimleri almak mümkündür. Kişilere, kulüplerin yayınladığı anketlerde oy kullanma hakkı sağlayan taraftar tokenları sayesinde, desteklediğiniz kulüpler içinde daha etkin olabilirsiniz. Artık taraftar tokenlarını kullanarak sizin de taraftarı olduğunuz ve binlerce destekçisiyle kocaman bir aile olan takımlarınız hakkında alınacak kararlarda söz sahibi olabilirsiniz.

Taraftar Token Nasıl Alınır?

Dijital platformlarda gerçekleştirilen tüm işlemler gibi taraftar token alma işlemi de oldukça basittir. Fan Token Teklifi (FTO) veya Taraftar Token Arzı şeklinde adlandırılan işlemler aracılığıyla direkt uygulama üzerinden token alımı yapılmaktadır.

Bu alım işlemi, Socios’un para birimi olan ve yine uygulama üzerinden rahatlıkla satın alabileceğiniz $CHZ ile gerçekleştirilmektedir. İnternet üzerinden yapılan herhangi bir alışveriş işlemi gibi banka veya kredi kartınızı kullanarak ödeme işlemini güvenli ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.  Ödeme işlemini gerçekleştirmek için daha önceden sisteme e-posta adresinizi tanımlamış olmanız gerekir.

Socios Nedir?

Taraftarlar için takım, sadece maç zamanı değil her an her yerde desteklenmesi gereken bir ailedir. Socios bu derin bağlılığı güçlendirmek ve takım ile taraftar arası etkileşimi artırmak için özel olarak geliştirilen bir uygulamadır. Taraftarı olduğunuz takım için sadece izleyici değil, ailenin bir parçası olmanızı sağlayan Socios uygulamasından vazgeçemeyeceksiniz. Takımınız için alınan kararlarda söz hakkına sahip olmanız için sizlere oy kullanma fırsatı yaratmaktadır. Bu uygulama aynı zamanda çeşitli fırsatlara kapı açan yarışlara katılmanızı ve desteklediğiniz takıma özgü birbirinden güzel ödüller kazanmanızı sağlamaktadır.

Socios sayesinde takımız ile sürekli etkileşim halinde kalabilir, takım ile ilgili alınacak kararlarda yer alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Desteklediğiniz takımı sadece uzaktan takip etmek yerine süreçlerin merkezinde yer alıp takım gelişmelerine yön vermek istiyorsanız Socios bunun için doğru adres olacaktır.

Socios Token Nedir?

Socios token, Socios uygulaması üzerinden alınan ve taraftarın takımı için daha etkin olmasını sağlamada aracı olarak kullanılan kripto para çeşididir. Sahip olduğunuz tokenlar sayesinde desteklediğiniz kulüp hakkında alınacak kararlarda söz sahibi olabilirsiniz.

Aynı zamanda kocaman bir aile olan taraftar topluluğu içinde ayrıcalıklı deneyimler kazanma şansı elde edebilirsiniz. En sevdiğiniz oyuncudan imzalı orijinal forma, özel davet biletleri, VIP hizmetler ve daha pek çok eşsiz deneyim için tokenlarınızı kullanabilir hayat boyu unutamayacağınız fırsatlar yakalayabilirisiniz.

Socios Token Avı

Yalnızca dijital ortamda varlığını sürdüren tokenlar sınırlı sayıda üretilmiştir. Eğer token sahibi olmak ve tokenlar sayesinde elde edeceğiniz ayrıcalıkları kazanmak istiyorsanız stratejik davranmanız gerekir. Token Avı, kullanıcıya ücretsiz token kazandıran bir çeşit oyundur. İki farklı şekilde token avlama imkanınız bulunmaktadır.

İlk olarak uygulamaya her gün giriş yaptığınız takdirde Günlük Küresel Token Avları’nı gerçekleştirebilirsiniz. Socios uygulaması dünyanın dört bir yanında bulunan geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olduğu için yine bu uygulama aracılığı ile nerede olursanız olun mutlaka çevrenizde ücretsiz taraftar tokenları veya CHZ bulunacaktır.

Bunları toplamak için yapmanız gereken tek şey hesabınızda görüntülediğiniz Token Avı Görevi için size özel tanımlanan haritada yer alan tüm görev noktalarına gitmektir. Zaman zaman özel olarak belirlenen alanlarda birden fazla token yer almaktadır. Size tanımlanmış olan haritada bu özel bölgelere denk gelirseniz pek çok ücretsiz token elde etme şansı yakalarsınız. Avladığınız tüm tokenlar Socios uygulaması üzerinde yer alan ve sizin hesabınıza tanımlanmış olan cüzdanınızda birikecektir.

Token Avı Nasıl Yapılır?

Daha önce de bahsedildiği gibi token avı ücretsiz bir şekilde çok sayıda token kazanma şansı sağlayan oldukça eğlenceli bir oyundur. Bu oyunu uygulama üzerinden oynamanız mümkündür. Her oyunda olduğu gibi bunda da takip etmeniz gereken bazı adımlar bulunmaktadır. Ücretsiz tokenları avlama işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • Socios uygulamasına girin ve daha sonra ekranda yer alan “Avla” seçeneğine tıklayınız. Böylece katılabileceğiniz avları listelenmiş şekilde görüntüleyebilirsiniz.
  • Liste içinde katılmak istediğiniz avı seçin.
  • Seçmiş olduğunuz av bölgesini gösteren harita ekranınıza gelecek. Harita üzerinde sizin bölgenizde bulunan ücretsiz tokenlar işaretli şekilde görülmektedir.
  • Elde etmek istediğiniz tokena tıkladığınızda bu token seçili hale gelecek ve ona ulaşabilmeniz için izlemeniz gereken en kısa rota belirlenecektir.
  • Hedef olarak belirlediğiniz tokena ulaştığınızda seçili tokenı Artırılmış Gerçeklik ile görüntülemek için izin vermeniz istenecektir. Bu izni verdikten sonra “Tokenı Al” seçenğine tıklayarak av sürecinizi başarıyla tamamlamış olacaksınız.
  • Yeni av işlemleri gerçekleştirmek için aynı adımları takip etmeniz gerekmektedir.

Oyundan kazandığınız ücretsiz tokenlar ile satın aldığınız tokenlar aynı işlevi görmektedir. Tüm tokenlarınız cüzdanınızda birikecek ve ayrım olmaksızın istediğiniz şekilde kullanmanıza izin verilecektir.

Socios Galatasaray Nedir?

Socios Galatasaray, Socios uygulamasının Galatasaray taraftarları için özelleştirilmiş halidir. Taraftarların takım için alınan kararları yakından takip etmesini ve bu kararlarda söz sahibi olma imkanı bulmasını sağlamaktadır. Takım için yeni üniformalar veya sıradaki maçta söylenmesi istenen marşın karar verilmesi gibi daha pek çok karar aşamasında sizlerin etkisini artırmaktadır.

Bu kararlarda etkin olabilmek veya Galatasaray’a dair fırsatları yakalayabilmek için kullanacağınız tokenlar da Galatasaray tokenı olarak adlandırılmaktadir. Hayranı olduğunuz takım oyuncuları ile biraraya gelme, imzalı forma alma, takıma özel davetlere katılma şansı gibi aklınıza gelebilecek her türlü heyecan verici deneyim için bu uygulamayı kullanmanız yeterli olacaktır. Galatasaray kulübünün resmi kripto para birimi $GAL olarak belirlenmiştir. Birimi $GAL olan tokenlar, GAL tokenları veya Galatasaray tokenı olarak bilinmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.