TABOO Coin Geleceği 2022-2025 | TABOO Token Yorum

TABOO Coin Geleceği 2022-2025 | TABOO Token Yorum

Taboo coin geleceği Kullanıcıların sadece yetişkinlerden oluştuğu bu platform diğer tokenlerden ayrılmaktadır. Taboo coin geleceği yorumunu yapmadan önce kısaca bu token hakkında siz okuyucularımıza bilgi vermek gerekirse;

TABOO Coin Nedir?

TABOO coin nedir, ENJ coinin geliştiricileri aracılığı ile oluşturulan ve piyasaya yer alan bir projedir. Yetişkin bireylere özel içeriklerin ve NFT’lerin oluşturulduğu, akış halinde bir medya projesidir. TABOO Coin nedir cevabını ve projenin özellerini kısaca açıklamak gerekirse;

  • Diğer projelerden farkı yıldız olmayan modellerle özel içerikler üretmektedir.
  • TABOO Coin özel içerilerin üretilebilmesi imkanını sunmaktadır.
  • Kullanıcısına diğerlerinden farklı olarak en özel içerik imkanını sunmayı hedefleyen bu projede dünyanın en iyi modelleri ile porno yıldızlarına kadar bir çok sanatçı yer almakta.
  • Kullanıcısına kaliteli ve başka projelerde yer almayan medya içerikleri sunan bir projedir.
  • Hedefleri uzun vadeli olduğu için piyasa da kalabilmek adına NFT’ ler kullanmaktadır.
  • Platformda yer edinmek isteyen sanatçıların öncelikle ekip tarafından onay alması gerekmektedir. Ayrıca deneyim şartına da bakılmaktadır.
  • TABOO token kullanıcıları ellerinde ne kadar çok bu tokenden bulundururlarsa, içeriklere o kadar fazla ulaşabilirler.
  • Kullanıcılar ellerindeki tokenle dereceli NFT’lere ulaşabilir, özel canlı gösterileri izleyebilirler. Ayrıca bu tokenler ile VR içeriği yapabilir ya da ellerinde ki NFT’lerini bu sanal dünyaya sıkıntısız bir şekilde aktarabilirler.
  • TABOO coin kazanmak için alım satım yapabilir ya da daha fazla etkileşim kuran içerikler yapabilirsiniz.

TABOO Coin Hangi Borsalarda Var?

Pancakeswap, Gate.io, Hotbit, Latoken ve Lbank gibi borsalar TABOO Coin hangi borsalarda var sorusuna cevap vermektedir.

TABOO Coin Nasıl Alınır?

TABOO Coin Nasıl Alınır? TABOO coin satıl almak için bir platforma üye olmanız gerekmektedir. Satışı yapılmasına izin verilen bir borsaya üye olup doğrulama testlerini tamamladıktan sonra işlemlerinize devam edebilirsiniz.

TABOO coini başka bir kripto para ile satın almak isteyebilirsiniz. Bunun için ilk olarak TABOO coin destekli bir kripto para cüzdanı oluşturmanız gerekmektedir. Ardından ise istediğiniz para birimi ile satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

TABOO Coin Grafik

Aşağıdaki grafikten taboo coin grafik bilgilerine ulaşabilirsiniz.

[mcrypto id="36175"]

TABOO Coin Yorum

TABOO Coin Yorum Diğer projelerden farklı olarak tamamen yetişkinlere yönelik içerikler oluşturması, ve bu içerikleri oluşturan kişiler yayınlar aracılığı ile ya da izleyiciler bazı ödüller kazanabiliyor. Bu durum da tercih edilme nedenini arttırmakta.

Bu proje için planlanan hedef ilerleyen zamanlarda Polygon, Sol ve Harmony gibi ağları destekleyerek  en çok sevilen ürünlerin alınıp satılabildiği bir yer olması bu coinin hedefleri arasında yer alıyor. Ayrıca daha fazla kullanıcının gelmesi için özel etkinliklerin arttırılması ve yeni ödül sistemlerinin getirilmesi planlanıyor.

Bu coin’ in en önemli özelliği sadece yetişkinlere yönelik daha önce benzeri görülmeyen sansürsüz içerikler sunmasıdır. Uzmanlara göre bu proje İleride kendi NFT pazarını kurarak daha fazla yatırımcının bu coini benimsenmesi sağlanabilir.

Son verilere göre, TABOO TOKEN'in şuan ki fiyatı 0 dolardır. TABOO TOKEN'in dolaşımdaki arzı, 17,194,102 dolar piyasa değeri ile 9,782,678,080'dir. Son 24 saat içinde değeri  yüzde 12.07 oranında düştü. TABOO, son yedi gün içinde neredeyse yüzde 16.17 seviyesinde düştü. Analistlere göre hala riskli gözüken TABOO coin uzmanların yaptığı açıklamalara göre kısa vadede kar getirmeyecek gibi görünmektedir

Klay Coin Geleceği 2022-2025, Klay Coin Fiyat Tahmini, Klay Coin Yorum

Cardano Geleceği 2022- 2025 | ADA Coin Fiyat Tahminleri | ADA Coin Yorum

TABOO Coin Geleceği 2022

TABOO coin geleceği 2022 TABOO'un geçmiş dönemdeki verileri incelendiğinde, analistlere göre 2022 yılında TABOO coin değerinin en düşük 0.002 dolar olmasını bekliyor ve Price Prediction ekibine göre TABOO fiyatı, maksimum ise 0.002 dolar  seviyesine gelebilir.

TABOO Coin Geleceği 2023

TABOO coin geleceği 2023 TABOO TOKEN değerini 2023 yılı içinde minimum 0.002 dolar seviyesine gelmesi bekleyen Price Prediction ekibi  TABOO coin fiyatının, 2023 yılı boyunca maksimum 0.003 dolar seviyesine geleceğini tahmin ediyor.

TABOO Coin Geleceği 2024

TABOO coin geleceği 2024 TABOO TOKEN analizlerine göre, 2024 yılında değerinin ortalama 0.003 dolar seviyesini aşması beklenmekte ve Price Prediction ekibi 2024 sonunda TABOO coin için en düşük fiyat olarak 0.003 dolar tahmin ederken en yüksek değerinin ise 0.004 dolar olabileceği düşünüyor.

TABOO Coin Geleceği 2025

TABOO coin geleceği 2025, Analistler 2025 yılı içinde  değerini ortalama olarak 0.005 dolar seviyesine çıkacağını düşüyor ve 2025 sonunda ise Price Prediction ekibi en düşük fiyatın 0.005 dolar en yüksek ise 0.006 dolar seviyesine çıkabileceğini düşünüyor.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.