SYN Coin Geleceği 2023 - 2027 - SYN Coin Yorum

SYN Coin Geleceği 2023 - 2027 - SYN Coin Yorum

Synapse Coin geleceği parlak görülen ve hedef fiyat tahminlerinde artış senaryosunun öne çıkarıldığı kripto paralar arasındadır.

Synapse Coin geleceği parlak görülen ve hedef fiyat tahminlerinde artış senaryosunun öne çıkarıldığı kripto paralar arasındadır. Analistler coin’in yatırımcı ve geliştiriciler için avantaj sunan niteliklerinin bulunduğunu, 2024 senesinde 3 dolarlık fiyatın üzerini görme potansiyeline sahip olduğunu işaret ediyorlar. İçeriğimizden SYN coin nedir, nasıl alınır, geleceği nasıl olur, hedef fiyatları ve yorumları ne yönde? sorularına yanıt olabilecek bilgileri öğrenebilirsiniz.

Synapse (SYN) Coin Nedir?

Synapse Coin, Binance kripto para borsasında 22.02.2023 tarihinde 10:30 itibarıyla UTC bazlı spot işlem çiftleri için alım-satımı açılacak olan coindir. Binance bugün yani işlem çiftleri olan SYN/BTC ve SYN/USDT’yi işlem listesine dahil edecek. Synapse, küresel likidite ağ zinciri olarak kendini tanımlıyor. Öte yandan blok zincirler arasında köprü kuran bir protokol ve akıllı sözleşme çağrılarının yapılmasına, zincirler arası iletişim sisteminin genişletilebilmesine olanak tanıyor.

Synapse protokol sayesinde geliştiriciler, borç verme platformlarını, DEX’leri, türev piyasaları ve marj sistemlerini zincir arası çalışacak şekilde oluşturabilecekler. Synapse ağı güvenlik açısından da son derece güçlü ve kendini sınır imza şemaları olan TSS’ler, MPC doğrulayıcıları ile koruyor.

Synapse Coin Nasıl Alınır?

SYN Coin almak için hesap açılışı sağlanması gereken kripto para borsaları şu şekilde sıralanır:

 • Coinbase Exchange,
 • Kraken,
 • Uniswap V3,
 • Solidly,
 • SpookySwap,
 • Gate.io,
 • Bitget,
 • MEXC,
 • BKEX,
 • Hotbit,

İlgili kripto para borsalarına ek olarak bugünden itibaren SYN Coin, Binance borsasından da satın alınabilecek. Bilgisini sunduğumuz bu kripto para borsaları arasından tercih yaptıktan sonra hesap oluşturma aşamasına geçiş sağlamanız gerekir. Açtığınız hesaba ise para yatırıp öncelikle USDT veya BTC satın alımı gerçekleştirmelisiniz. Ardından borsanın satın alım ekranına bir kez daha erişip SYN Coin için listelenen işlem çiftlerinden seçtiğinizi satın almak için emir girişi sağlayabilirsiniz.

Synapse Coin Yorum

SYN Coin yorum kategorisinde görüşlerini bildiren analistler, kripto paranın avantaj kazandıran özelliklere sahip olduğunu ifade ettiler. Synapse ağının aslında ağda desteklenen tüm varlıklar için zincirler arası dinamik fiyatlandırma yarattığı, bu durumun sermayeyi ekosistemlere yeniden tahsis etme avantajını açığa çıkardığı belirtildi. Normal şartlarda tek bir zincir üzerinden havuzlardaki sermaye akışı dengesiz bir hal alabiliyor. Ancak Synapse protokol ile arbitrajcılar, AMM aracılığıyla havuzlarda dengeyi sağlamaya teşvik ediliyorlar. Bu modelin çok sevileceğini tahmin eden analistler SYN Coin’in orta vadede satın alım taleplerine konu olacağını düşünüyorlar.

SYN Coin yorumlarında öne çıkan diğer başlık PoS algoritmasıyla ilgili. Analistler, Synapse zinciri için şu anda PoS blok zincirin geliştirildiğini belirttiler. Protokolün, programcılar için çapraz zincir likiditesi üzerine, yeni nesil, blok zincirlerden bağımsız varlık etkileşimi sağlayan protokoller oluşturmalarına izin verileceği açıklandı.

Synapse Coin Geleceği

Synapse Coin geleceği ne olur? sorusuna yanıt verebilmek için kripto para fiyat analiz platformlarının sunduğu bilgilere bakmamız gerekiyor. CoinArbıtragebot, SYN Coin’in yakın geleceğinde neler olabileceğine dair bir tahmin sunuyor. Platforma göre, SYN Coin 2023 ikinci yarısında 1.98 dolarlık seviyeye ulaşarak, değer kazanımı gerçekleştirebilir.

Kripto para analistleri ise SYN Coin’in kripto para dünyasının en temel 2 işlevi ile sahneye çıktığını dile getiriyorlar. Bunlardan ilki zincirler arası köprü kurmak ikincisi ise varlık takasını mümkün kılmak. Analistler SYN Coin’in sadece oylama için kullanılmayacağını ek olarak ağda likidite sağlayıcılara ödül olarak da sunulacağını açıkladılar. Bu kapsamda coin ödülleri kazanmak isteyenlerin SYN Coin’i deneyimlemek için 2023 yılında satın alıma yönelebilecekleri tahmin ediliyor.

Synapse Coin Hedef Fiyat 2023

Synapse Coin hedef fiyat 2023 tahminlerinde CoinArbıtrageBot sene sonunu baz alarak 2 dolarlık düzeyi işaret etti. Teachnewsleader platformu ise SYN Coin 2023 hedef fiyat tahminini 1.82 dolar ile 2.13 dolar bandı arasına konumlandırdı. Kısacası kripto paranın 2023 senesi içerisinde artış sergileyebileceği tahminlerde sunuldu. SYN Coin 22.02.2023 tarihinde yazının kaleme alındığı dakikalarda %17 değer kazanımı yaparak 1.63 dolardan fiyatlandı.

Synapse Coin Hedef Fiyat 2024-2026

Synapse Coin hedef fiyat 2024-2026 kategorisinde sıralanan tahminler şu yönde gelişti:

 • CoinArbıtrageBot, SYN Coin’in 2024 yılında 4.14 dolardan fiyatlanabileceğini, 2025 ikinci yarısında fiyatının 7.27 doları test edebileceğini, 2026 senesinde 10 dolarlık fiyatın tabloda olabileceğini tahmin ediyor.
 • Technewsleader platformu, Synapse Coin 2024 hedef fiyat tahminini 3.16 dolar olarak verdi. Platform SYN Coin’in 2025’te 4.66 dolara ve 2026’da 6.74 dolara çıkış yapabileceğini tahmin ediyor.

Synapse Coin geleceği parlak görülen ve artış senaryoları içerisinde adı geçen kripto paralar arasında yer almaya devam ediyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.