SXP Coin Yakımı Ne Zaman?, SXP Yükselir mi?

SXP Coin Yakımı Ne Zaman?, SXP Yükselir mi?

SXP coin 2019 yılında piyasaya sürülmüş bir DeFi projesidir. Swipe (SXP) platformu tarafından yayınlana habere göre 30 Eylül tarihinde 10 Milyon adet SXP birimi yakılacak. Bilindiği üzere, coin yakma işlemi toplam arzı düşürme mantığına dayanmaktadır. SXP bu girişimi ile coinleri dolaşımdan kalıcı olarak çıkaracak ve toplam arzı düşürecek. Coin geliştiricileri bu hamle ile SXP’nin piyasada daha etkin şekilde var olmasını beklemektedir.

SXP Coin Yakımı Ne Zaman?

SXP c0in yakımı 30  Eylül 2021 tarihinde 10 Milyon SXP coin yakımı gerçekleşecek. Piyasadaki toplam dolaşan arz şu anda 187,368,788.61 adet SXP. Birimin toplam arzı ise 285 milyon civarında. Yakımın gerçekleşmesiyle 10 milyon kadarı eksilecek. Bu da arzı düşürerek fiyatı yukarılara tırmandırabilecek.

SXP, son dönemin popüler bir DeFi projesi. Bu sebeple geliştiricileri tarafından atılan bu olumlu gelişme, birim fiyatını yukarılara taşıyabilir. SXP, 2021 yılında ATH değerini Mayıs 2021 tarihinde 5.86 seviyesinde görmüştü. O tarihten bu yana kademeli şekilde düzeltmeye gitti. Birim fiyatı şu anda bir ralliyi başlatmışa benziyor. Nisan 2021 tarihinde de yakımı gerçekleşen SXP, geliştiricileri tarafından yapılan yorumlara göre, daha da yükselebilir.

Özellikle DeFi projelerinin popüler olduğunu varsayarsak, SXP’nin bu hamlesi birim fiyatını yukarılara taşıyabilir. Ancak Bitcoin’in durumu, bu noktada belirli olacaktır. Coin fiyatı artmasa bile, uzun vadede SXP coin gelişmeleri açısından olumlu bir hamle olmaktadır.

SXP Haberlerine Göre SXP Yükselir mi?

SXP coin haberleri ve olumlu gelişmeleri, kripto para biriminin fiyatı açısından son derece olumlu olmaktadır. SXP, yükselme eğilimi fazla olan önemli bir DeFi projesidir. Swipe hizmet tokenı olarak çalışma görevine sahiptir. Bu özelliği onu spekülasyondan ve negatif etkilerden uzaklaştırır.

SXP Coin, bütün Swipe ekosistemine güç veren bir kripto varlıktır. Ayrıca bu sistemde token sahiplerine yönelik çeşitli teşvikler bulunur. Swipe özellikle sunduğu Visa banka kartı özelliğiyle öne çıkar. Bu özelliği rakiplerine göre onu yukarılara taşıyabilir. Son gelen haberler 30 Eylül’de yakılacak olması, SXP yükselir mi sorusuna en net şekilde “Evet” cevabını verebilmemizi sağlıyor.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.