SXP Coin Geleceği 2023- 2025 | Swipe Coin Yorumları | SXP Coin Fiyat Tahminleri

SXP Coin Geleceği 2023- 2025 | Swipe Coin Yorumları | SXP Coin Fiyat Tahminleri

Sxp coin geleceği, Sxp coin nedir, Sxp coin yorum, Sxp coin fiyat tahminleri, Sxp coin haberleri detaylı olarak anlatılmıştır.

Kripto para dünyasının sevilen coin’i SXP coin geleceği uzun zamandır takip ediliyor. Birçok uzman ve analiste göre, Swipe (SXP) coin başarılı bir proje. Öte yandan geleceğe yönelik birtakım ortaklıklar geliştirmesi coin’e duyulan güveni daha da artıcı oluyor. Bizlerde bugün Swipe coin geleceği ve yıllara göre sxp fiyat tahminlerini bir araya getirdik. İşte uzman analistlerin SWP fiyat tahminleri…

Swipe Coin ve şirketi, müşteri odaklı çalışmanın her kriterden önce geldiğini söyleyerek bu yolda emin adımla ilerleyen, kripto paralar ile işlem yapma imkanı sunan bir şirket olarak karşımıza çıkmakta.

Peki, Swipe Coin Nedir? Nasıl Çalışır? Nereden Satın Alınır? Coin Piyasa Fiyatı ve Binance Fiyatı Nedir? SXP Coin Yorumları nasıldır? Tüm bu konuları ve daha fazlasını sizler için derledik.

SXP Coin Nedir?

Swipe (SXP) coin kullanıcılara çoklu cüzdan desteği ve Visa banka kartı sunan bir kripto para birimi olarak karşımıza çıkıyor. Bir Swipe kartı ile dilerseniz Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Lumens ve Tron dahil olmak üzere birçok kripto para birimi ile harcama ya da al-sat işlemi yapabiliyorsunuz. Swipe cüzdanı kullanıcılar için geleneksel bir banka hesabı görevi görüyor ve geleneksel bankacılık hizmetlerine erişim sağlıyor.

Swipe Coin Nedir?

Ethereum tabanlı olarak oluşturulan SXP’de işlem ücretlerinin %20’si şirkete aktarılıyor. Bahsi geçen miktarın daha sonra platformun güvenliğinin sağlanması için kullanılacağı belirtiliyor.

Bunların yanında Swipe Cüzdan’ında gerçekleşen tüm para dönüştürme işlemlerinde SXP token’ları ile ödeme yapılır. Yani bir kullanıcı işlemi geleneksel para ya da kripto para birimiyle gerçekleştirse bile ücretlendirme SXP token üzerinden yapılır. Ayrıca ağ ile ilgili herhangi bir işlemde de ücret yine SXP token ile ödenir. Örneğin, SXP Cüzdan ile Bitcoin çekim işlemi yapıldığında kullanıcı çok düşük bir SXP işlem ücreti öder.

Swipe Coin Nasıl Alınır?

Swipe Coin hangi borsalarda bulunur? Nereden Alınır? gibi sorular okuyucular tarafında çokça merak edilmekte. Coin çıktığı yıllarda sayılı borsada sıralanırken günümüzde pek çok borsada yerini alıyor. Aşağıda sıralanan borsalardan SXP Coin Satın alma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  • Upbit
  • Binance
  • VCC Exchange
  • KuCoin
  • Bithumb
  • BKEX

Borsalarda üyeliğiniz yoksa kayıt olabilir, market ya da alım-satım bölümlerinden coini temin edebilirsiniz.

Swipe Coin (SXP) Yorum/Yorumları

Piyasa sıralamasında 82. sırada yer alan coin, tüm zamanların en yüksek değerini 36,42 TL’den, tüm zamanların en düşük değerini ise 1,17 TL’den görmüştür. SXP Coin 2019 yılından bu yana kripto para yatırımcıları ve tüccarlar için alternatif altcoinler arasında yerini alıyor. Toplam ₺783.881.215 hacme sahip olmasıyla da başarılı bir altcoin olduğunu söyleyebiliriz.

Sxp Coin Teknik Analizi

Aşağıdaki grafikten sxp coin teknik analizine ulaşabilirsiniz.

SXP Coin Geleceği 2022

SXP coin geleceği 2022 yılı sonuna kadar olumlu görüşleri barındırıyor. Özellikle yıl sonuna ilişkin büyük umut vaat ediyor. Uzman analiz sistemi Wallet Investor’a göre; 2022yılı sonunda SXP 0.40$ civarında olacak. Başarılı kripto para Swipe (SXP) ise şu anda 0,35 dolardan işlem görüyor.

Öte yandan SXP için farklı düşünen bir diğer şirket, Gov Capital oluyor. Capital’a göre; SXP fiyatı 2022 yılı sonunda 0,5$ bandına ulaşabilir. Kademeli şekilde düzeltmeler ile birim fiyatı daha da yükselebilir. Digital Coin Price sistemine göre, 2022’de Swipe parlak bir gelecek sunuyor. Sisteme göre; SXP ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, SXP'nin yeni zirvelere ulaştığını görebiliriz.

SXP Coin Geleceği 2023

SXP coin geleceği 2023 yılı boyunca dikkat çekici şekilde seyredebilir. Öyle ki spesifik tahminlerini aktaran Wallet Investor sistemi, 2023 yılına 4 dolardan gireceğimizi söylüyor. Yıl sonuna kadar da 4.5$ seviyeleri söz konusu olabilir. Ancak düzeltmeler meydana gelebilir. Digital Coin Price ise tahminlerini aktarıyor. SXP coin fiyat tahmini 2023 yılı için 4.5 dolara işaret ediyor. Bu rakamın yıl sonunda 5 doları aşması bekleniyor. Bir diğer analiz sistemi Capital’a göre, SXP fiyatı 2023 yılında 5 doları aşmış olacak. Yıl sonunda zaten 7 dolar seviyesine gelebileceği öngörülüyor. Ancak yıl sonunda bir düzeltme de meydana gelebilir, denilmekte.

SXP Coin Geleceği 2024

SXP coin geleceği 2024 yılında oldukça dalgalı seyredebilir. Popüler analiz sistemlerinden Wallet Investor, 2024 yılında 5.90$ seviyesine dikkat çekiyor. Yıl sonuna kadar da bu rakamın düzeltmeler ile seyredeceğini ve ancak sadece 6$’a ulaşacağını öngörmekte. Digital Coin Price ise SXP’den bu yıl oldukça umutlu. SXP için 2024’de 6 dolara dikkat çekiyor. Bu rakamın yıl sonunda en az 8 dolara ulaşması bekleniyor. Bir diğer analiz sistemi Gov Capital’a göre, SXP fiyatı 2024 yılı boyunca 7 dolarda seyredecek. Yıl sonuna ise 8.30 dolarda girmesi muhtemel gözle bakılıyor.

SXP Coin Geleceği 2025

SXP coin geleceği 2025 yılında tap seviyelere ulaşabilir. Bilinen analiz sistemlerinden Wallet Investor, 2025 yılında 7$ seviyesine dikkat çekiyor. Yıl sonuna kadar da bu rakamın düzeltmeler ile seyredeceğini ve başarılı şekilde 9$’a dayanacağını öngörmekte. Popüler sistemlerden biri olan Digital Coin Price ise tahminlerini paylaştı.

Sisteme göre; SXP için 2025 yılı geneli 8 dolarda olacağını öngörüyor. Bu rakamın yıl sonunda en az 10 dolara ulaşması bekleniyor. Analiz sistemlerinden Gov Capital’a göre, SXP fiyatı 2025 yılı genelinde 9 dolarda olabilir. Yıl sonuna ise aynı fiyattan seyretmesi bekleniyor.

SXP Coin Geleceği 2026

SXP coin geleceği 2026 yılında oldukça dalgalı seyredebilir. Popüler analiz sistemlerinden Wallet Investor, 2026 yılında 9$ seviyesine dikkat çekiyor. Yıl sonuna kadar da 10 doların aşılacağına kesin gözle bakılıyor. Popüler analiz sistemlerden biri olan Digital Coin Price ise SXP için daha olumlu konuşuyor. Sisteme göre; SXP için 2026 yılı en tap sene olacak. Yıl geneli 11 dolarda fiyat görebiliriz.

Bu rakamın yıl sonunda en az 15 dolara ulaşması bekleniyor. Oldukça uçuk tahminde bulunan Digital Price, SXP’den umutlu olduğunun altını çiziyor. Analiz sistemlerinden Gov Capital’a göre, SXP fiyatı 2026 yılı genelinde 10 dolarda seyredebilir.

Swipe (SXP) Yükselir mi?

Analiz sistemlerinin yorumuna göre, SXP önümüzdeki 5 yıl boyunca düzeltmelerle seyredecek. Ancak sonunda yılı kârlı bir yükseliş ile kapatacak. Önümüzdeki yıllar içerisinde Bitcoin hareketleri altcoin’in seyri için önemli olabilir. Swipe coin yorum ise bu noktada daha pozitif olacaktır. Ayrıca Swipe projesinin ortaklık çalışmaları, birim fiyatını daha da yukarılara taşıyabilir. Bahsi geçen tahminler yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte, kesin bir öngörü içermemektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.