STEPN Coin Geleceği 2023 - 2027 | GMT Coin Yorumları | STEPN Coin Fiyat Tahminleri

STEPN Coin Geleceği 2023 - 2027 | GMT Coin Yorumları | STEPN Coin Fiyat Tahminleri

Gmt coin geleceği, gmt coin yorum, stepn coin geleceği ve yorum, uzmanların gmt coin tahminleri neler, gmt coin alınır mı

Stepn coin (gmt coin) geleceği binance'te listeleneceği duyurulmasında sonra merak edilen konuların başında gelmektedir. Binance son dönemlerde launchpad projelerini arttırmaktadır. Bu yazımızda gmt coin yorumları ve stepn coin fiyat tahminleri, stepn coin nedir sorularına yanıt sunacağız.

Stepn (GMT) Nedir?

Stepn (GMT) nedir? Oyunlaştırma tasarımı ile birlikte eğlenceli sosyal unsurlara sahip olan ve web3.0 tarzı yaşam uygulaması olarak tanıtılan STEPN'daki tüm oyuncular spor ayakkabılar ile donatılmıştır. Oyuncular yüksek kaliteli olan ayakkabıları tercih ederek daha fazla avantaj sağlayabilir. Bu avantajlar özelliklere erişmek, yüksek kaliteli olan mücevherleri yükseltmek ve yönetim oylamasına katılmak şeklinde sıralanabilir. Bütün bu imkanlar uygulamadaki GMT ve GST tokenları ile yapılmaktadır. Stepn (GMT) Token sağlık ve fitness uygulaması şeklinde görev yapması ile birlikte web3.0 yaşam tarzı uygulaması olarak da karşımıza çıkmasıdır. SosyalFi ve GameFi'ye sahip olmalarından dolayı uygulamayı kullanan kişiler güzel paralar elde edebilmektedir. Bu kazançlar yürüyüş yapma, dışarda koşu yapma veya herhangi bir yerde koşu yapma gibi görevlerden elde edilebilir. GMT ve GST adında iki adet tokena bulunan Stepn uygulaması Binance tarafından ön satışa sunulmuştur ve ana token GMT token olarak karşımıza çıkar.

Stepn (GMT) 02-03 Mart tarihleri arasında Binance tarafından ön satışa sunulacak ve ilk kez kripto para borsalarında kendine yer bulacak. Binance'de listelenmesinden dolayı çoğu yatırımcının dikkatini çeken token hakkındaki detaylar şu şekildedir;

 • Uygulamadaki yönetim token'ı olan GMT coin oyuncular tarafından oy kullanmak ve yönetimde söz sahibi olmak için kullanılan bir coindir.
 • Kullanıcılar veya oyuncular bu coini sunulan özelliklere erişmek ve aksesuarların seviyelerini yükseltmek amacıyla kullanırlar.
 • Uygulamada bulunan diğer bir coin olan GST coin ise oyuncuların spor ayakkabılarının seviyesini yükseltmek ve stake etmek için kullanılmaktadır.
 • Kullanıcılar sahip oldukları ayakkabı NFT'leri sayesinde gündelik hayatlarında spor yağarak NFT ödüllerinin sahipleri olabilirler.
 • Cüzdan, takas, kiralama ve Pazar yeri hizmetleri uygulama tarafından bu kripto parayı yeni kullanmaya başlayanlar için sunulmaktadır.
 • Kullanıcılar daha fazla oy kullanma hakkına sahip olmak için uzun süre token stake etmesi gerekir.
 • Hem Android hem de IOS cihazlarda kullanılabilirler.
 • Sneaker NFT adı verilen oyundaki ayakkabılar farklı türlere ve niteliklere sahiptirler. Aynı zamanda her biri farklı değere sahiptir.
 • Bu ayakkabılara sahip olan kişiler ayakkabılarını başkalarına kiralayabilir ve geliri paylaşabilirler.
 • Uygulamada bulunan mağaza sayesinde kullanıcılar yeni öğeleri satın alabilirler.

Stepn (GMT) Nasıl Satın Alınır?

Stepn (GMT) Nasıl Satın Alınır? sorusu coinin Binance'de listelenmeye başlayacağı için oldukça araştırılmaktadır. Binance Launchpad üzerinde yayınlanacak olan coinin ön satışı Launchpad katılım formatında olacaktır ve 02/03/2022 günü saat 03.00 (TSİ) tarihi ile kullanıcıların BNB bakiyelerinin kaydedilmesiyle başlanacaktır.

Bu işlem hafta kadar sürecek ve 09/03/2022 günü saat 03.00'de (TSİ) son bulacaktır. BNB bakiyesi günlük ortalama BNB bakiyesi hesaplaması kullanılarak tüm kullanıcıların ortalaması alınarak belirlenecektir. GMT Token satışının detayları şu şekildedir;

Stepn (GMT) Yorum

Stepn (GMT) Yorum, konusu projeyi merak eden ve yatırım yapacak olan kullanıcılar için oldukça önemli bir durumdur. Öncelikle Binance'de listelenecek olması yatırımcılara fazlası ile güven vermektedir. Analistler ve uzmanlar bu kripto paranın oldukça kullanışlı olması, sosyal kullanım ve oyun içerisinde ödül vermesi gibi özellikler barındırması ile diğer borsalarda da kendine kısa sürede yer bulacağı kanısındadır. Özellikle de uygulamada bulunan spor yaparak para kazanma özelliği çoğu kullanıcı ve yatırımcının dikkatini çekmektedir.

Stepn (GMT) Geleceği Nedir?

Stepn (GMT) geleceği kripto para yatırımcılarının en çok merak ettiği konulardan biridir. Özellikle Binance'de listelenmeye başlamasıyla dikkatleri üzerine toplayan Stepn sundukları imkanlar ile birlikte yatırımcılarını uzun vadede sevindirecek gibi görünüyor. Spor yaparak para kazandırmayı amaçlayan token kullanıcılarına NFT şeklinde bulunan spor ayakkabılarını kiralama ve gelen geliri paylaşma gibi imkanlar sunduğundan dolayı yüksek beklenti sunuyor. Stepn (GMT) geleceği nedir sorusuna gelecek olursak önceki Binance launchpad coinleri göz önünde bulundurulursa 8 – 30 dolar arasında bir fiyatta olması beklenmektedir.

ASTR Coin Geleceği 2022-2025 | ASTAR Coin Yorum | Astr Coin nedir

Mana Coin Geleceği 2022-2025 | Mana Coin Fiyat Tahmini | Mana Coin Yorumları

GMT Coin Geleceği 2023

GMT coin geleceği 2023 yılında analistler, bu altcoin projesinin kullanıcılara yürümelerinin karşılığında para kazanma imkanı sunmasından dolayı oldukça benimseneceğini ve doğal olarak da fiyatının yükselişe geçeceğini düşünmektedirler. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre GMT coin 2023 yılında minimum 0.95 dolardan maksimum 1.06 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 0.98 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir.

GMT Coin Geleceği 2024

GMT coin geleceği 2024 yılında bu altcoin projesi için yükselişin devam edeceğini söyleyen uzmanlar ayrıca kullanıcıların madencilik yöntemiyle kazanç sağlayan bu tokeni kullanırken ekipman satın almaya, kurmaya, bakımını yapmaya ve yenilemeye ihtiyaç duymaması ve 24 saat sonra hemen madenciliğe başlayabilmesi en büyük avantajlarından birkaç tanesi olarak belirtiyor. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre GMT coin 2024 yılında minimum 1.36 dolardan maksimum 1.66 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 1.40 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir.

GMT Coin Geleceği 2025

GMT coin geleceği 2025 proje ekibi tarafından yakma mekanisması uygulandığı için üretilen tokenların bir kısmı yakılır böylece tokenların tedarik kapasitesi yükseltilir ve madencilik popansiyeli artar. Bu durum ise bu altcoin projesinin fiyatının yükselmesine neden olur. 2025 yılında analistlere göre, bu proje daha da benimseneceği için bu kapasite daha da artacak ve fiyatında yukarı yönlü bir hareket görülecek. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre GMT coin 2025 yılında minimum 1.98 dolardan maksimum 2.36 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 2.05 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir.

GMT Coin Geleceği 2026

GMT coin geleceği 2026 yılı genel olarak kripto para piyasası için güzel geçen bir olacak ve bu olumlu gelişmeden GMT coin'de nasibini alacak ve fiyatı yükselecek. Analistlere göre, her kullanıcının basit bir şekilde madenciliğe başlamasının önü açıldığı için oldukça fazla kullanıcıya ulaşacak ve fiyatında tatmin edici bir yükseliş meydana gelecek. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre GMT coin 2026 yılında minimum 2.82 dolardan maksimum 3.46 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 2.92 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.