Stellar Coin Geleceği 2023 -2027 | XLM Coin Yorumları

Stellar Coin Geleceği 2023 -2027 | XLM Coin Yorumları

Stellar coin geleceği, Stellar coin yorum, Stellar coin fiyat tahminleri, xlm coin yükselir mi, xlm coin yorumları yer almaktadır.

Stellar (xlm) geleceği birçok açıdan merak ediliyor. Bu yıl büyük çıkış yapan kripto paralardan biri olan XLM, yatırımcısının yüzünü güldürebilmiştir. Aynı performansı, ilerleyen dönemlerde sergileyip sergileyemeceği merak edilmekte. Stellar için birçok uzman çeşitli açılardan görüşlerini aktarıyor. Bizelrde bugün, uzman analist yorumlarını ve tahminlerini bir araya getirdik. İşte Stellar (XLM) için gelecekte beklene seviyeler ve XLM coin geleceği ve stellar coin yorumlarını sizler için kapsamlı olarak ele alıyoruz.

Stellar Nedir?

Stellar coinin temel kripto para birimi olan Lumen (XLM), Stellar ismiyle ilk olarak 2014 yılında piyasaya çıkmıştır. Akabinde 2015 yılında ağ ile kripto para arasındaki farkın anlaşılabilmesi için Lumen adını alarak farklılaştırıldı. Lumen’den toplam 100 Milyar adet üretilmiş ve şu ana kadar 17,877,841,108 adet Lumen piyasada bulunmaktadır. Kalan Lumenler şirket tarafından saklanmaktadır.

İlk Çıkışİşletim SistemiKurucular
31 Temmuz 2014Jed McCaleb
Yazılım DiliWebKısaltma
C++, Go, Java, JavaScript, Python, RubyStellar.orgSLM

Stellar, herhangi bir para birimi çifti arasında hızlı, sınır ötesi işlemlere izin veren açık kaynaklı, merkezi olmayan bir ödeme protokolüdür. Diğer kripto para birimleri gibi, blockchain teknolojisi kullanarak çalışır. Dijital para birimi olan yerel varlığı lümen (XLM) olarak adlandırılır. XLM, eter (ETH) 'nin Ethereum ağına nasıl güç verdiğine benzer şekilde Stellar ağına ve tüm operasyonlarına güç sağlar. Ağda gerçekleşen işlemler, dünya çapındaki herkesin erişebileceği paylaşılan, dağıtılmış, halka açık bir deftere eklenir. Bu altcoin, işlemlerde bu kadar hızlı ve doğru bir fikir birliğine varmak için kendi benzersiz fikir birliği yöntemini kullanır.

Stellar'ın fikir birliği yöntemi, ağdaki herkesin birkaç saniye içinde işlem geçerliliği konusunda anlaşmaya varmasıyla hızlı ve ucuz işlemlere izin verir. Küresel deftere bu altcoinin işlemlerini eklemeye yardımcı olan her katılımcı (düğüm olarak adlandırılır), kabul ettiği diğer güvenilir katılımcılardan oluşan kendi mini ağını seçer. Bu mini ağlar (çekirdek dilimleri olarak adlandırılır) çakıştığı sürece, Stellar ağı hangi işlemlerin geçerli olduğu konusunda anlaşmaya varabilir ve deftere çok hızlı bir şekilde eklenebilir.

Bu altcoin kullanışlı ve değerlidir, çünkü saniyede para birimleri ve jetonlar arasında binlerce borsaya ev sahipliği yapabilen küresel bir değişim ağıdır. Kripto para birimleri ve / veya fiat para birimleri arasında alışveriş yapmak uzun ve pahalı bir süreç olabilir; Stellar alışverişi hızlı ve ucuz hale getirir. Blockchain.com Cüzdanında desteklenecek varlık olan XLM, işlem ücretlerini ödemek ve altcoin ağındaki hesapları korumak için kullanılır.

Stellar Nasıl Alınır?

Steallar nasıl alınır, önde gelen tüm kripto para borsalarında bu altcoin işlem görmektedir. Popüler sayılan bir altcoin olması insanların kullanmasını ve dolayısıyla çok fazla işlem görmesini sağlar. Bu yüzden borsalar bu altcoine olan desteklerini her geçen gün arttırırlar. Stellar işlemi yapan bir kripto para borsasına havale yaparak satın almak mümkün. Başlıca yer aldığı borsalar coinbase, binance, kucoin, gate.io, Bybit bir çok borsada yer almaktadır.

Steallar Coin Hangi Borsalarda Var

Stellar coin hangi borsada var, coinbase, binance, kucoin, gate.io, Bybit, Huobi, Btcturk, Paribu gibi bir çok borsada yer almaktadır.

  • Coinbase
  • Paribu
  • Kucoin
  • Gate
  • Bybit
  • Binance

Stellar coin hangi borsalarda var

Stellar Madenciliği Yapılabilir mi?

Malesef Stellar madenciliği yapılamamaktadır. Lumen’den toplam 100 Milyar adet üretilmiş ve şu ana kadar 17,877,841,108 adet Lumen piyasada bulunmaktadır. Kalan Lumenler şirket tarafından saklanmaktadır.

Stellar Lumen (XLM)’in Avantajları Neler?

Temel amacı Stellar ağının güvenliğini kontrol edip sorunlara karşı çözüm sunma amacı olan Lumen, bir transfer işleminde 0.00001 lumen ücret almakta ve ağı DDoS ataklarına karşıda önlem alınmış olmasıdır. Transfer ücretinin bu denli az olması en uygun kripto paralardan biri olmayı sunmaktadır.

Ek olarak ağ üzerinde oluşturulan hesapların içinde en az 20 Lumen bulunması şartı vardır. Bu sayede tüm hesabıların özgün ve ağın sürekli trafiğinin olması sağlanır.

Stellar, belli dönemlerde Bitcoin yatırımcılarına ellerindeki Bitcoin miktarına oranında ücretsiz Lumen vererek bu kripto para biriminin teşvik edilmesini sağlamaktadır.

Lumen ile kripto para transferi yapmak, dünyanın herhangi bir yerinde olmaksızın 2 ila 5 saniye arasında sürmektedir.

Koin konusunda önemli bir ilerleme kat eden Stellar coin, birkaç gündür yüksek şekilde ilerleme kat ediyor. Bu sayede zor günler de çabuk çözüme gidiyor. Peki Stellar teknik analizi nasıl dersiniz? Hemen göz atalım.

Stellar (Xlm) Coin Yorum

Uzmanların xlm coin yorumlarına bakıldığı zaman geleceği olan coinler arasında görmektedir. Aşağıdaki yazılarımızda yıl yıl stellar coin yorumlarına kapsamlı olarak yer vereceğiz.

Xlm Coin Teknik analizi

Aşağıdaki grafikten xlm coin teknik analizi yada stellar teknik analizine ulaşabilirsiniz.

Stellar Geleceği 2023

Stellar (xlm) geleceği 2023 yılında tüm yatırımcılara umut oldu. Başarılı seyrini sürdüren Stellar 2023 yıl başından bu yana yaklaşık %183 oranında arttı. Birçok analist ise başarılı birim için gelecek tahminlerini aktardı. Analiz sistemi Trading Beast’a göre, XLM fiyatı yükselişini yıl sonuna kadar sürdürecek. Şu anki fiyatı 0.07 dolar. Analiz sistemine göre bu fiyat 0.20$ bandını görebilir. XLM için yorumda bulunan bir diğer analist WalletInvestor, XLM’den umutlu görünmüyor. XLM'nin bu yıl 0,20$ üzerine çıkmasını beklemiyor. Yıl sonuna da bu fiyattan gireceğini düşünmekte. LongForecast tahmin hizmeti önceki Stellar coin fiyat tahminleriyle aynı fikirde ve önümüzdeki yıllarda muazzam bir artış beklememizi öneriyor. Önümüzdeki 4 yıl boyunca fiyatın kademeli artışlarla ilerleyeceğini öngörmekteler. Coinliker'ın Stellar tahmini en olumlu olanı. XLM fiyatının 5 yıl içerisinde 3,62$'a yükselmesini umuyorlar. 2023 yılı sonunda 1 dolara kesin gözle bakıyorlar.

Stellar Geleceği 2024

Stellar Geleceği 2024 yorumunda bulunan analistler, tahminlerini açıkladı. Analiz sistemi Trading Beast’a göre, XLM fiyatı yükselişini 2024 yıl boyunca sürdürecek. Analiz sistemine göre 2024 için tahmini fiyat 1$ - 1.5$ aralığı olacak. XLM için yorumda bulunan bir diğer analist WalletInvestor, XLM için olumsuz konuşuyor. XLM'nin 2024’de 0.15 dolar üstüne çıkamayacağını öngörüyor. Stellar yorum yapan LongForecast şirketi, önceki Stellar coin fiyat tahminleriyle aynı fikirde ve fiyat artışı beklediklerini aktarıyor. 2024 yılında fiyatın 1 doları aşacağına kesin gözle bakıyorlar. Coinliker ise Stellar tahmini için 2024 yılı sonuna dikkat çekiyor. Bu zaman aralığında 2 doları görebileceğimizi söylüyor.

Stellar Geleceği 2025

Stellar geleceği 2025 yılında oldukça popüler olabilir. Bitcoin’i geçemese dahi, birçok yatırımcı XLM’den umutlu olduklarını söylüyor. Analiz sistemi Trading Beast’a göre, XLM fiyatı giderek yükselecek. Analiz sistemine göre XLM yıl sonuna kadar 2 doları aşacak. XLM için yorumda bulunan bir diğer analist WalletInvestor oluyor. Ancak XLM için olumlu düşünmüyor. Başarılı analist, XLM'nin 2025’de 0.20 ila 0.50 dolar aralığında olacağına dikkat çekiyor. Analiz şirketi LongForecast, Stellar coin fiyat tahminleriyle aynı fikirde ve önümüzdeki yıllarda muazzam bir artış beklememizi öneriyor. Önümüzdeki 4 yıl boyunca fiyatın kademeli artışlarla ilerleyeceğini öngörmekteler. Usta analistlerden Coinliker, XLM fiyatında 2025 sonunda 3.25 dolara dikkat çekti. Ancak bu noktanın aşılacağına kesin gözle bakıyor.

Stellar Geleceği 2026

Stellar geleceği 2026 döneminde tap seviyelere ulaşabilir. Bazı analistler, bu yıl için XLM’de altın çağı olacağını vurguluyor. Analiz sistemi Trading Beast’a göre, XLM fiyatı giderek yükselecek. Analiz sistemine göre XLM 2026 yılı genelinde 5 dolar üstünde seyredecek. Stellar fiyat tahmini yapan bir diğer analist WalletInvestor oluyor. Analist her zamanki gibi XLM’den uzun vadede umutlu olmadığının altını çiziyor. Başarılı analist, XLM'nin 2026’te 0.50 dolar sınırını geçemeyeceğinden emin konuşuyor. Popüler analiz şirketi LongForecast, Stellar coin fiyat tahminlerinde, birimin istikrarı koruyacağını söylüyor. Şirkete göre, birim fiyatı 2026 yılında 5$ - 10$ aralığında seyredebilir. Usta analistlerden Coinliker ise, XLM fiyatında 2026 yılı genelinde 10$ üzerinde seyredişlere dikkat çekiyor.

Stellar Geleceği 2027

Stellar Geleceği 2027 yorumunda bulunan analistler, tahminlerini açıkladı. 2027 yılından çokça umutlular. Analiz sistemi Trading Beast’a göre, XLM fiyatı yükselişini 2027 yılı boyunca sürdürecek. Analiz sistemine göre 2027 yılı sonunda fiyat 7 doları aşmış olacak. XLM için yorumda bulunan bir diğer analist WalletInvestor, yıl sonunda görülecek rakamın en fazla 0.40 dolar olacağını, ısrarla söylüyor. Stellar için yorumlarını aktaran LongForecast şirketi, 2027 yılında fiyatın %30 oranında yükselerek 13$ seviyesine ulaşabilir. Coinliker ise Stellar tahmini için 2027 yılı sonuna dikkat çekiyor. Bu zaman aralığında 15 doları görebiliriz.

Stellar (XLM) Yükselir mi?

XLM yorum için geçmiş verilerine bakmak gerekebilir. Bu yorumlardan yola çıkarak geleceği için yorum yapmak daha doğru olabilir. Uzmanlarsa, XLM ekibinin çok daha faal işlerle uğraşması gerektiğini ve ortaklıklara imza atmaları gerektiğinin altını çiziyor. Stellar kripto para birimi piyasasındaki en iyi ve en eski coinlerden bir tanesi. Uzun bir geçmişi var ve coinin döngüleri tahmin edilebiliyor. Stellar Lumens (XLM) 3 döngüden geçti ve bu döngüler sırasında 19 defa fiyat artışı gördü. Geçmişin döngüsel bir yapısı vardır, geçmişin gelecekte de tekrarlanmasını görebiliriz. Stellar'ın yükseleceği konusunda kesin söylenebilecek tek bir şey var: 1$ hedefi zorlu olacak.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
11 Yorum