Status Coin (SNT) Nedir? Nasıl Satın Alınır?

Status Coin (SNT) Nedir? Nasıl Satın Alınır?

Status Coin (SNT), açık kaynaklı ve merkeziyetsiz bir uygulamanın yerel coinidir. Coini anlamaya yönelik hazırladığımız bu yazıda ise; Status Coin Nedir? Nasıl Çalışır? SNT Nasıl Satın Alınır? SNT Coin fiyatı, Coin yorum/yorumları ve pek çok konuyu sizler

Status Coin (SNT), açık kaynaklı ve merkeziyetsiz bir uygulamanın yerel coinidir. Coini anlamaya yönelik hazırladığımız bu yazıda ise; Status Coin Nedir? Nasıl Çalışır? SNT Nasıl Satın Alınır? SNT Coin fiyatı, Coin yorum/yorumları ve pek çok konuyu sizler için derledik.

Status Coin Nedir?

DApp tarayıcısı ve özel bir Messenger olarak da tanımlanabilirken, Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için tasarlanan Status, arayüzü sayesinde Ethereum ağının olanaklarından daha kolay faydalanmayı sağlayan bir proje olarak hayata geçirilmiştir.

Status’un ekibi sektörle ilgili birtakım istatiksel verileri göz önünde bulundurarak kullanıcıların birbiri ile iletişim halinde olabileceği bir ağ geliştirdi. Bu ağ üzerinde kendi merkezsiz uygulamanızı bile geliştirebilmeniz mümkün.

Nasıl Çalışır?

Bir mobil işletim sistemi olarak hayata geçirilen proje sayesinde kullanıcılar akıllı telefonlarından Ethereum ağındaki merkezsiz uygulamalara erişebilmekte. Aslında çok da önemsiz gibi görünen bu özelliği sayesinde Ethereum'a ve onun merkezsiz uygulamalarına erişmek ciddi manada kolaylık sağlamakta. Şu anda bile, Status’un bünyesinde pek çok merkezsiz uygulamaya erişime destek veriliyor.

SNT Coin Ağını açık kaynaklı ve her bireyin katkı sağlayabileceği bir topoloji şeklinde nitelendirmek doğru olacaktır. Başka bir ifadeyle, Status topluluk tarafından yönetilen açık bir proje olma özelliği göstermekte. Topluluğu oluşturan her bir kullanıcının Status ağının geleceğine katkı sağlaması ve yön vermesi adına güzel düşünülmüş bir özellik olduğunu söyleyebilmek mümkün.

Status Coin Nasıl Satın Alınır?

SNT Coin hangi borsalarda bulunur? Nereden Alınır? gibi sorular okuyucular tarafında çokça merak edilmekte. Coin çıktığı yıllarda sayılı borsada sıralanırken günümüzde pek çok borsada yerini alıyor. Aşağıda sıralanan borsalardan SNT coin satın alma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  • Upbit
  • OKEx
  • BiKi
  • Binance
  • ZB COM
  • Huobi Global

Borsalarda üyeliğiniz yoksa kayıt olabilir, market ya da alım-satım bölümlerinden coini kolayca temin edebilirsiniz.

Status Coin Fiyatı

Status Coin

Yazının hazırlandığı sırada 1 SNT Coin 0,21 Türk Lirası civarında seyretmektedir. Bu rakam Bitcoin karşılığı ile 0,00000289 BTC, Ethereum karşılığı ile 0,00008191 ETH tutarındadır. Coinin seyreden güncel fiyatını öğrenmek isterseniz CoinMarketCap adresinden inceleyebilirsiniz.

SNT Coin Yorum

Piyasa sıralamasında 104. Sırada yerini alan coin, tüm zamanların en yüksek değerini 4,80 TL’den, tüm zamanların en düşük değerini ise 0,04 TL civarında görmüştür.

24 saatlik değişimi 0,004 TL civarındadır, yani yaklaşık %2,15 oranında yükseliş kaydetmiştir. 2017 yılında hızla yükseliş gösterdiği hareketini bu tarihten sonra bir daha gözlemleyemediğimiz coin, şu anda 0 – 1,07 fiyat aralığında seyretmekte.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.