Sparta Coin Geleceği 2022-2025 | Sparta Coin Yorum | Sparta Coin Fiyat Tahminleri

Sparta Coin Geleceği 2022-2025 | Sparta Coin Yorum | Sparta Coin Fiyat Tahminleri

Sparta coin geleceği kripto para piyasası ile ilgilenen insanlar tarafında en çok konuşulan konulardan biridir. Genellikle gelecek vaat eden coinlerle ilgilenen kripto dünyasında kişiler, yatırımlarını da bu doğrultuda yapmaktadırlar. Bu durumlar ile birlikte  kısa süreli artış yapmak isteyen kullanıcılar da bulunmaktadır ancak coinler için uzun vade getiri anlamında çok daha önemlidir. Bu yazımızda Sparta coin yorum ve uzmanların Sparta coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

Sparta Coin şu anda MarketCap’dan alınan verilere göre 0.165 dolardan işlem görmektedir. Piyasa değeri 17,227,678 dolar olan bu Coin’in 24 saatlik hacmi ise 841,690 dolardır. Piyasada dolaşan arzıysa 104 Milyon SPARTA şeklindedir. Sparta Coin son günlerde piyasa değerini yüzde 0.61 oranında yükseltmiştir. Analistlerin yorumlarında kendine bir yer bulan bu kripto para biriminin MarketCap üzerinden alınan güncel bilgilere göre piyasadaki sıralaması #837 olarak bilinmektedir.

EKT Coin Geleceği 2022-2025 | EKT Coin Yorumları | EKT Coin Fiyat Tahminleri

Sparta Coin Nedir?

Sparta coin nedir sorusu proje ile ilgilenen veya projeyi merak eden kişilerin sık bir şekilde sorduğu soruların başında gelmektedir. Otomatikleştirilmiş bir piyasa yapıcı (AMM) algoritması ve likiditeye duyarlı ücretler kullanarak merkezi olmayan bir borsa (DEX) kuran Sparta coin'in, dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi  bir havuzdaki likidite miktarıyla orantılı olarak sentetik varlıkların oluşturulmasını kolaylaştırması ve imkan sunmasıdır.

Bu protokolün içinde Likiditeye duyarlı ücretler ve ortak bir uzlaşma varlığına sahip otomatik bir piyasa yapıcı (AMM) protokolü olan SpartanSwap, diğer varlıklardan gelen katı ve değişken fiyat akışlarına bağlı Binance Akıllı Zincirinde sentetik varlıkları basmak için bir mekanizma olan SpartanSynths, varlıkları (hem gerçek hem de sentetik) ödünç almak veya ödünç vermek için bir mekanizma olan SpartanLending, tüm sistemi yöneten ve protokol teşviklerini dağıtan bir mekanizma SPARTA —katılımı koordine eden ve sermayeyi teşvik eden tek bir sabit tedarik ağı varlığı sentetikler ve borç verme için oluşum olan SpartanDAO bulunmaktadır.

Sentetik varlıkların güvenli ve sürdürülebilir bir şekilde yaratılmasıyla likidite havuzlarında derin sermaye oluşumunu sağlamak için teşvikler sağlamayı kendine hedef koyan Sparta coin projesi, Binance Akıllı Zincirindeki ilk büyük likidite projesi olduğunu iddia etmektedir.

Sparta Coin Kurucusu Kimdir?

Sparta coin kurucusu kimdir sorusunun cevabı projeyi inceleyen ve arkasında kimin veya kimlerin olduğunu bilmek isteyen kişilerce sık bir şekilde sorulmaktadır. Bu kripto para projesinin sahibi veya sahipleri tam olarak bilinmemektedir. Merkezi olmayan bir topluluk ile yönetilen proje Binance Akıllı Zincir (BSC) ekosisteminin bir parçasıdır.

Sparta Coin Hangi Borsalarda Var?

Sparta coin hangi borsalarda var bu kripto para projesine yatırım yapmak isteyen kişiler bu borsalar aracılığı ile işlemlerini gerçekleştirebilirler:

  • Binance
  • MEXC
  • PancakeSwap (V2)
  • BKEX

Sparta Coin Nasıl Alınır?

Sparta coin nasıl alınır, projeyi benimseyen ve güvenen kişiler bu kripto para projesine yatırım yapmak istemektedirler. Birçok kripto para borsasında mevcut olan Sparta coin, tercih edilen borsalardan temin edilebilmektedir. Bu dijital varlığa sahip olmak isteyen kişiler öncelikle belirlemiş oldukları borsalarda bir hesap oluşturmalılardır. Ardından ise doğrulama aşamalarını sorunsuz bir şekilde geçmelilerdir. Sonrasında oluşturdukları hesaba kredi kartı veya banka kartları ile bakiye yüklemeli ve almak istedikleri tutarı panelden belirlemelilerdir. En son olarak ise onay işlemi vererek bu kripto para birimine sahip olabilmektedirler.

Dogecoin Geleceği 2022- 2025 | Dogecoin Yorumları | Doge Hedef Fiyat

Sparta Coin Yorum

Sparta coin yorum, Binance Akıllı Zinciri (BSC) başlatmak için öne çıkan projelerden biri olan Sparta coin projesi, merkezi olmayan borç verme, token takasları ve sentez oluşturma kombinasyonu içermektedir. Aynı zamanda büyük fayda potansiyeline sahiptir. Deneysel ve yenilikçi bir platform oluşturarak merkezi olmayan finans (DeFi) olan proje oldukça potansiyele sahip olan bir dijital varlık olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kullanıcıların Sparta coin projesine güvenmesi ile daha da değerleneceğini belirten uzmanlar yüksek bir potansiyele sahip olduğunun da altını çizmektedir. Ayrıca analisteler bu kripto para biriminin yakın zamanlarda yükselerek yatırımcılarını sevindireceğini de belirtmektedir.

Sparta Coin Grafik

Aşağıdaki grafikte sparta coin grafik bilgilerine ulaşabilirsiniz.

[mcrypto id="33119"]

Sparta Coin Geleceği 2022

SPARTA Coin Geleceği 2022 uzmanlar bu kripto para birimi için 2022 yılında büyük bir yükseliş öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular SPARTA ilerleyen zaman diliminde fiyatında bir yükselişin meydana geleceğini düşünmektedir. Ayrıca kripto paranın bu yıl içerisinde 0.18 dolar seviyesinden işlem göreceği tahmin edilmektedir. Ayrıca Price Prediction ekibine göre bu coin yükselişe geçecektir. Ekip Sparta Coin’in 2022 yılında asgari seviyesinin 0.17 dolar azami seviyesinin 0.20 olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip Sparta coin'nin fiyatının 2022 yılında 0.18 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

Sparta Coin Geleceği 2023

Sparta Coin Geleceği 2023 yılı bu kripto para birimi için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine inanılmaz bir büyüme meydana gelebilir. Ayrıca fiyat bakımından ele alınacak olursa bu coinin 0.27 dolar fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Price Prediction Ekip'i Sparta Coin’in 2023 yılında asgari seviyesinin 0.25 dolar azami seviyesinin 0.30 olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip Sparta coin'nin fiyatının 2023 yılında 0.26 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

Sparta Coin Geleceği 2024

Sparta Coin Geleceği 2024 yılı bu dijital varlık için büyümeyi sürdüren bir  yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair uzmanların ve analistlerin büyük tahminleri var. Bunlar ile birlikte, yapılan tahminlere göre bu kripto para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Price Prediction Ekip'i Sparta Coin’in 2024 yılında asgari seviyesinin 0.35 dolar azami seviyesinin 0.43 olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip Sparta coin'nin fiyatının 2024 yılında 0.36 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

Sparta Coin Geleceği 2025

Sparta Coin Geleceği 2025 yılına  baktığımızda bu kripto para ile birlikte bütün kripto para piyasasında büyümenin meydana gelmesini görmek mümkün. Özellikle bu coinin piyasa değeri çok iyi bir şekilde büyüyebilir ve bu dijital varlık da olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz.  Fiyat olarak baktığımız zaman ise Sparta coin 0.55 dolar değerine ulaşabilir. Price Prediction Ekip'i Sparta Coin’in 2025 yılında asgari seviyesinin 0.51 dolar azami seviyesinin 0.62 olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip Sparta coin'nin fiyatının 2025 yılında 0.53 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.