Sonm Coin Nedir?, SNM Coin Geleceği 2022

Sonm Coin Nedir?, SNM Coin Geleceği 2022

Kripto para piyasasına yatırım yapan kişilerin kazançlarını sosyal medya platformları ve diğer iletişim araçları üzerinden geniş kitlelerle paylaşması kripto para piyasasına olan ilginin artmasına neden olmaktadır.

Kripto para piyasasına yatırım yapan kişilerin kazançlarını sosyal medya platformları ve diğer iletişim araçları üzerinden geniş kitlelerle paylaşması kripto para piyasasına olan ilginin artmasına neden olmaktadır. Sanal para piyasasına yatırım yapma fikri gün geçtikçe yayılmaya devam ederken yatırım yapmayı düşünen pek çok kişi snm coin nedir sorusuna cevap aramaktadır.

Sonm bulut hizmetleri sağlayan merkezi olmayan küresel bir sis bilişim platformudur. Bu sistem ile dünya çapında hesaplamalardan oyunlara, CGI sunumundan bilimsel hesaplamalara kadar birçok görev tanımlanabilmektedir. Sonm platformunun, bu yollarla temel hedeflerinden biri olan bilgi işlem gücü için küresel bir piyasa oluşturma amacını gerçekleştirmek istediği belirtilmektedir.

SNM Coin Projesi Nedir?

Açık kaynaklı ve sahiplikten arınmış bir platform olma amacı güden snm kullanıcılara merkezi bulut sağlayıcılarından daha ucuz fiyatlar sunmak istemektedir. Oldukça popüler olan Sonm platformu, sonm coin projesi ile kripto para piyasasında ilk kez işletmelerine ve bireylere merkezi olmayan bilgi işlem kaynaklarını ihtiyaç duydukları ölçüde kullanma fırsatı sunmayı hedeflemektedir.

Platform ayrıca bireylerin bilgi işlem kaynaklarını kiralaması ile kazanç sağlamalarını amaçlamaktadır. Kripto para dünyasının mevcut durumunda tüm dünyada kullanılan bulut bilişim devlerine, uygulanabilmesi zor olmayan bir alternatif oluşturmanın snm platformunun en önemli misyonlarından biri olduğu görülmektedir. Bunlarla birlikte çeşitli uygulamalarla uyumluluk gösterebilen özellikler geliştirilerek platformun tümüyle aktif olarak kullanılması istenmektedir.

Snm Coin Hangi Borsada Yer Almaktadır?

Kendisi ile aynı adı taşıyan bir işaretçi kullanan snm platformunun ana bileşeni token hesabıdır. Token hesaplarının amacı platformun gelecekte kaydedeceği gelişiminin kontrolünü esnek bir biçimde sağlamaktır. SIA, Golem, Elastic,iExec gibi tanınmış projeleri barındıran sonm, altyapı sağlayarak merkezi olmayan uygulamaları çalıştırmaya veya bilgi işlem kaynaklarıyla çalışan blok zinciri tabanlı hizmetleri bulundurmayı sürdürmektedir.

Kullanıcılar düşük fiyatlarla sonm ağındaki GPU’lardan en iyi performansı elde edebilmektedir. Ayrıca snom madencilik ekipmanları, veri merkezleri, sunucular ve PC’ler gibi dünya çapındaki cihazları içermektedir. Snm almayı düşünen çoğu yatırımcı hangi borsaya yönelmeleri gerektiğini öğrenmek için çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Snm coin binance borsasında bulunduğundan yatırımcıların bu borsayı dikkatle takip etmesi gerekmektedir.

SNM Coin Yorum

17 Haziran 2017 tarihinde tamamlanan Snm Coin, ICO sonrası çok yüksek seviyelerden alım satım işlemleri için borsaya giriş yapmıştır. 4,65 dolar seviyelerinden işlem gören snom coin , yaklaşık bir yıl boyunca 5 dolar seviyelerine kadar çıktıktan sonra ciddi bir düşüşle karşı karşıya kalmıştır. Bu durumun kripto borsana göre değişkenlik gösterdiği görülmektedir.

Snm coin grafik incelemeleri 2019 yılından önceki dönemlerde ciddi yükselişler ve düşüşler yaşadığını göstermektedir. Uzmanlar bu hareketliliğin o dönemlerde kripto para piyasasının sallantılı olmasından kaynaklandığını belirtmektedir. Sonm kripto para birimin ilerleyen yıllarda kısa süre içinde borsalardaki işlem hacmini yükselterek, hedeflediği üst seviye fiyatlara ulaşacağı belirtilse de kesin bir şey söylenememektedir.

SNM Coin Geleceği Var Mı? Yatırım Yapılmalı Mı?

Snm coin’e yatırım yapmayı düşünenler snm coin’in kripto borsasında nasıl bir yere sahip olacağını merak etmektedir. Piyasaya ilk olarak 18.06.2017 tarihinde borsalara giriş yapan sonm coin, ATH rekorunu 20.11.2022 tarihinde 4.611639 dolar seviyesine yükselerek kırmıştır. Uzmanlar kısa vadeli yatırım için uygun olmasa da uzun vadeli yatırım için uygun olduğunu düşünmektedir.

Kripto para konusunda uzman olan yatırımcılar snm coin’in 2022 yılında ulaşabileceği maksimum seviyenin 5.482 dolar civarında olduğunu belirtmektedir. Ayrıca sonm platformunun 2023 yılı için 6.771 dolar seviyesinde bir hedef belirlediği bilinmektedir. Uzmanların genel yorumları göz önüne alındığında ileriki yıllarda yükselişe geçeceği tahmin edilmektedir. snm coin binance takip edilerek doğru bilgilere ulaşılabilmektedir.

Snm Coin Analiz

Snom coin’in gelecekte yükselişe geçip geçmeyeceği hakkında tahminlerde bulunmak için snm coin analizi yapmak en doğru seçenektir. İstatistiklere göre snm coin’in 7 günlük değişim oranı %-24.88, 30 günlük değişim oranı %13.15, 90 günlük değişim oranı %1.37 ve 180 günlük değişim oranı %581.3 olarak belirlenmektedir. Bu oranlar üzerinden gelecek tahminlerinde bulunulabilmektedir.

Sonm coin yatırımcıları snm coin geleceğini uzmanların yaptığı tahminlere göre de değerlendirebilmektedir. Uzmanlar snm coinin 2022 yılında en az 3,229 dolar, en fazla ise 6.344 dolar; 2022 yılında en az 4.378 dolar, en fazla 6.482 dolar ve 2023 yılındaysa en az 6.554 dolar, en fazla 8.771 dolar seviyesinde olacağını belirtmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.