Synthetix (SNX) Coin Geleceği 2023, 2025, 2030, Snx Coin Hedef Fiyat?

Synthetix (SNX) Coin Geleceği 2023, 2025, 2030, Snx Coin Hedef Fiyat?

Altcoinlerde yaşanan sert düşüş eğilimi ile birçok Coin çok fazla değer kaybetse de Synthetix Coin Geleceği bu dönemde direnmiş olup hatta yükseliş yaşamıştır.

Altcoinlerde yaşanan sert düşüş eğilimi ile birçok Coin çok fazla değer kaybetse de Synthetix Coin Geleceği bu dönemde direnmiş olup hatta yükseliş yaşamıştır.

Altcoinler arasında oldukça popüler olan SNX Coin fiyat tahminleri ünlü analistler tarafından yapılmış olup yapılan yorumları yıllara göre paylaştık.

Synthetix Network Token, Ethereum tabanı üzerinde sentetik varlıkların piyasaya sürülmesini ve bazı işlemler yapılabilmesini sağlayan likidite protokolü olarak ifade edilebilir. Kısacası bu platform altın, hisse senedi, farklı para birimleri, değerli metaller ya da diğer varlıklara ERC20 tokeni biçiminde bahis, alım ya da satım işlemleri yapabilme imkanı sunacaktır. Synthetix, Ethereum üzerine kurulmuş bir token ticaret platformu olup ilk olarak sabit para birimi olarak kullanılmıştı. Sonrasında ise merkeziyetsiz olarak kullanılarak Defi çatısı altına girmeyi başardı.

Synthetix Coin Nedir?

Yatırımcıların son günlerde merak ettiği coinlerden biri Synthetix Coin nedir sorusudur. Synthetix Coin, yatırımcıların kripto para varlıklarını, hisse senetlerini, ulusal para birimlerini, ERC20 token biçiminde etkileşimde bulunmasını sağlayan bir para birimidir. Bu coin, Sentetik varlıklar veya “Synths”, “gerçek dünyadaki” bir varlığın fiyatını kopyalamakta ve Synth'e bir ERC20 belirtecinin tüm özelliklerini veren Ethereum blok zincirine getirmektedir.

Bu Network sistemi Kain Warwick tarafından kuruldu. Wardwick ilk olarak, Havven adında bir stabilcoin projesi olarak piyasaya sürmüştü. Sonrasında Synthetix token 2019 yılının aralık ayında 180 milyon dolar değeri ile piyasaya sürülmüştü. Synthetix Network sistemi, zaman içerisinde DeFi'nin en büyük projelerinden biri olmuştur.

Synthetix Token sentetik varlıkların sözleşme üzerinde kilitlenmesini sağlar. Kilitlenen varlıklar Synthetix Network sisteminden teminatlandırılarak, piyasaya sürülmesi sağlanmaktadır. Böylece Synth’ler ve akıllı sözleşme arasında dönüşüm sağlanacak ve yatırımcıların gereksinimleri ortadan kaldırılabilecektir.

Synthetix Coin nedir

SNX Token Nedir?

Öncelikle SNX token nedir sorusuna kapsamlı bir yanıt verilerek, yatırımcıların aklına takılan soruların giderilmesi sağlanmalıdır. SNX token, DEX’ler üzerinde yaşanabilen likidite sorunlarını çözümleyebilmeye çalışmaktadır. Synthe’ler SNX tokeni ile %750 teminat oranı ile desteklenmektedir. Bu Network sistemi ile kripto para birimleri, geleneksel para birimleri ve emtinialar desteklenmektedir. SNX steaker’ları Synthe’leri sistem üzerinde basarken borçlanmaktadır.

Kullanıcıların sonrasında bu sistemden çıkış yapabilmesi için SNX kilidini açabilmesi dolayısı ile Synthe’leri yakması gereklidir. Kullanıcılar ancak bu sistem ile borçlarını ödemesi mümkün olacaktır. Synthetix Network sistemi üzerinde geleneksel para birimleri, kripto para birimleri, emtia, ters kripto para birimleri ve kripto para birimleri endekslerinin yer aldığı 5 farklı kategori bulunuyor. Ayrıca sistem BTC, ETH ve BNB olmak üzere üç farklı kripto para birimini desteklemektedir.

SNX Token Geleceği

SNX token geleceği hakkında olumlu yorumlar yapılabilmesi mümkün olacaktır. Merkezi olmayan bir yönetişim yapısına geçen SNX kısa zamanda Network yapısını geliştirerek Defi dapp listelerinin en büyük platformlarından biri haline geldi. Yatırımcıların en çok beklediği özelliklerden bir tanesi bu sistem üzerinden Tesla, Apple gibi tercih edilen hisse senetlerinin alımı ve satımını yapabilmektir. Kapsamlı bir hizmet içeriğine sahip olan bu platformun zaman içerisinde daha çok tercih edilmesinin öngörüldüğü bilinen bir gerçektir.

Synthetix Coin nedir?

SNX Token Yorum

SNX token yorum paylaşımlarına bakıldığında yatırımcının bu altcoinden oldukça umutlu olduğu kanısına varılabilmekte. Yukarı yönlü bir ivme yakalamış olması, yatırımcısını yüzünü güldürdüğünü gösteriyor. Yakın zamanda tüm zamanların rekor seviyesini geçeceği düşünülen bu tokene olan ilgi gün be gün artıyor. Yatırımcıların talep oranının giderek artması, arz miktarını azalttığı için bu artışın uzun bir süre daha devam etmesi bekleniyor. Ayrıca SNX token 2023'de yükselecek coin'ler listesinde yer alıyor.

SNX Token Grafik

SNX tokeninin tüm değerleri incelediğinde en yüksek ve en düşük fiyat arasında uçurum olduğu görülebiliyor. SNX token grafik içeriklerine bakıldığında en yüksek fiyatın 8.75 dolar, en düşük değerin ise 0.0324 dolar olduğu ortaya çıkıyor. Şu sıralar 8.06 dolar olduğu görülen bu altcoin önemli bir yükseliş ivmesi gösteriyor. Ayrıca mevcut fiyat içeriğinin tüm zamanların rekor seviyesine oldukça yakın olduğu yorumu yapılabilir. SNX bu değeri ve dolaşımda bulunan 110.519.345 adedi ile kripto para piyasasında 34. Sırada yer alıyor.

SNX Token Nasıl Alınır?

SNX token dünyanın en büyük borsalarından biri olduğu bilinen Binance üzerinden satın alınabilecektir. Ethereum cüzdanı bulunan yatırımcılar bakiye yüklemesi ile Binance’nin Kripto al- sat bölümüne giriş yaparak SNX tokeni aratması gereklidir. Arama sonucunda SNX/ BNB SNX/ETH ve SNX/ BTC işlem çiftlerinden birini tercih eden yatırımcılar miktar girişi yaparak işlemlerini onaylamalıdır. Onaylama işlemi sonlandırıldıktan sonra ETH cüzdan üzerinden SNX tokenler kontrol edilebilecektir.

Synthetix Coin Fiyat 2023 Tahminleri

Ünlü kripto analistleri Walletinvestor’ a göre Synthetix coin fiyat tahmini 2023 yılı içerisinde dalgalanma yaşayacağını ve sonrasında kademeli olarak yükseleceğini dile getirmiştir. Walletinvestor bu Coin’ in ağustos sonunda yaklaşık olarak $9 seviyelerinde olmasını beklediğini de yine belirtmiştir.

LongForecast’ in tahminlerine göre ise SNX Coin’ in 2023 yılı sonuna doğru yaklaşık $13.69’ a kadar ulaşması beklenmektedir. DigitalCoinPrice’ a göre ise Coin fiyatı yıl içerisinde dalgalanmalar yaşayarak $20’ a kadar çıkması tahmin edilmektedir.

PickACrypto’ nun bu Coin’ e yönelik olan tahminleri ise daha geniş olarak yapılmış olup 2023 ila 2027 yılları arasında değerin $25 ila $45 arasında olacağı yönündedir.

Synthetix Coin Fiyat 2024 Tahminleri

Synthetix Coin fiyat 2024 tahmini tahmin olarak analistlerin paylaşmış olduğu görüşler ise şu şekildedir; Walletinvestor’ a göre SNX Coin fiyat 2024 yılının sonlarına doğru yükselişe geçmesi ve bu yükselişini 2022 yılı boyunca sürdürmesi beklenmektedir. Ünlü analistler ayrıca Coin’ in 2024 yılı içerisinde en düşük $15 seviyelerine gelmesini ve hatta son birkaç yılın en tepe noktasına bu yıl içerisinde ulaşmasını beklemektedir.

LongForecast analistleri de bu Coin’ in 2024 yılı içerisinde değer kazanacağı ve fiyatının $30 seviyelerine kadar çıkaracağı yönünde olumlu tahminlerde bulunmuşlardır. DigitalCoinPrice’ ın SNX Coin fiyat 2024 tahminine göre SNX Coin’ in $20 seviyesini aşması beklenmektedir.

Synthetix Coin Fiyat 2025 ve 2026 Tahminleri

Walletinvestor analistlerine göre Synthetix Coin fiyat 2025 tahmini ve 2026 yıllarında da yükseliş eğrisini takip edeceğini ve düşüş trendine girmeden değerini koruyacağı ya da yükseleceği beklemektedir. LongForecast’ ın tahminlerine göre ise Coin’ in bu yıllar arasında $20 seviyelerinde seyredecektir. DigitalCoinPrice ise SNX Coin fiyatının $25 ila $40 arasında olacak şekilde değişmesi beklenmektedir.

Synthetix Coin Fiyat 2030 Tahminleri

Analistlerin SNX Coin fiyat 2025 tahmini sonrası tahminleri ise birbirleri ile uyumlu olup hemen hemen hepsi uzun vadede yükseliş beklemektedir. Walletinvestor Synthetix Coin fiyatının 2030’ a kadar yükselişine devam etmesini beklemektedir.

DigitalCoinPrice analistleri de diğer yorumcular ile aynı fikirde olup Coin’ in yıllar içinde değer kazanacağı ve 2030 yılına kadar yükselerek $60 seviyelerine kadar ulaşacağını tahmine etmektedir. LongForecast, Synthetix Coin fiyat 2030 tahminlerinde Coin’ in $37 civarlarına kadar çıkacağını belirtmiştir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.