Shibaswap Kripto Para Kazanma

Shibaswap Kripto Para Kazanma

Geçtiğimiz haftalarda kripto para piyasasına yepyeni bir altcoin yatırım platformu tanıtıldı. Bilindiği gibi altcoin yatırım ve değerlendirme platformlarına olan talep ile artan yatırımcı sayısı aynı oranda artış göstermektedir. Her bir yatırımcı kendi ihtiyaçlarına yönelik olacak şekildeki platformları tercih etmeye çalışmaktadır.

 • Köpek cinsi ile bağdaştırılarak geliştirilen birçok altcoin de binlerce yatırımcıya sahip olan kripto para birimlerinden biridir. Bu yatırımcılara yönelik olarak köpek Coinlerinden en popüler olan altcoinlerden Shiba Coin ekibi tarafından Shibaswap uygulaması geliştirildi.
 • Shibaswap platformu aslında Shiba Coin gibi köpek temalı para birimlerine yönelik olarak geliştirildi.
 • Fakat, tanıtımın hemen ardından altcoin yatırım platformu olarak tanıtılan Shibaswap ve genel olarak Shibaswap kullanımı hakkında birçok yatırımcı kararsız durumda kaldığını söyleyebiliriz. Son zamanların en dikkat çeken bu platformu hakkında bazı hususları önemli noktalara değinerek ele aldık.

Shibaswap Kullanımı

Bilindiği gibi kripto para piyasası kaygan bir zemin gibi hareket edebilmekte yatırımcılar varlıklarını nereye aktarıp aktarmayacağı ya da nasıl işlem yapacakları hakkında kararsız kalabilmektedir. Özellikle dengesiz fiyat dalgalanmalarının yaşandığı dönemlerde kullanıcılar daha fazla donanıma sahip uygulamalara ihtiyaç duyabilmekte ve yardım almak isteyebilmektedir.

Bu gibi durumlarda genellikle özelleştirilmiş kripto para yatırım platformları yatırımcıların imdadına koşabilmektedir. Elbette burada tüm kullanıcıların ilk dikkat ettiği şey de platformun güvenilirliği olmaktadır.

 • Shibaswap platformu da tam olarak bu amaca hizmet etmek amacı ile kullanıcıların altcoinlerini yatırım yapabilecekleri bir sistemi barındırmaktadır.
 • Shiba swap ekosistemi, Shiba Coin ve altcoin yatırımına uygun olarak geliştirilmiş olup tamamen merkeziyetsiz herhangi bir kurum ya da kişiye bağımlı olmayacak şekilde geliştirilmiştir. DEX protokolüne bağlı olarak geliştirilen bu platformun güvenilirlik açısından bazı eksik noktaları bulunmaktadır.
 • Eksik olduğu noktalardan bazıları dedikodudan ileri gitmese de yine de platformun işlettiği varlıkların bir kısmının protokol üzerine transfer edilmesi bazı yatırımcılar için caydırıcı bir neden olabilmektedir. Güven noktasında sermayenin genel olarak bir protokole aktarılması hemen hemen hiçbir kullanıcı tarafından tasvip edilmemektedir diyebiliriz.
 • Bununla birlikte kripto para piyasalarının güvenilirliğine yönelik raporlar hazırlayan DeFİ Safety Shibaswap için hazırladığı raporda uygulamaya yüz üzerinden üç puan verdi. Oldukça düşük puan alan platform bazı hususlarda olmak üzere maksimum yüz üzerinden 30 puan alabildi. Bu yönü ile oldukça tepki alan Shiabswap ekibi eksikliklerini gidereceklerini ima eden paylaşımlarda bulundu.

Esasen yatırımcılara yönelik geliştirilen Shiba Swap platform likidite sağlayan kullanıcıların yararına olması yönünde birçok imkâna sahip olarak başlatıldı. Tüm bu güvenilirlik puanının düşüklüğüne rağmen oldukça fazla ilgi gören platforma yapılan yatırım gün içerisinde 1 Milyar dolardan fazla oldu.

Shiba Coin Geleceği- Shiba Swap Güvenilir Mi?

İlk başta Shiba Coin geleceği ve yatırımına yönelik olarak geliştirilen platform biraz daha kapsamlı olarak çalışması için daha da geliştirildi. Shibaswap ilk duyurulduğunda özellikle Shiba Coin yatırımcıları oldukça fazla sevindiğini söyleyebiliriz.

 • Çünkü, bu platform sayesinde bu Coin’ lerin kullanım ve işlem yapılması daha da kolaylaştırılmış olacaktı. Böylelikle daha fazla likidite sağlayıcısı ve genel kullanıcı sayısı hızla artacaktı.
 • Düz mantık olarak bu şekilde düşünen birçok yatırımcının sevinci daha sonra biraz yarıda kaldı diyebiliriz. Nedeni ise; bu platform güvenilirlik ve şeffaf yönetim hususunda biraz sıkıntılar yaşamaktadır. Özellikle DeFİ Safety’ den aldığı düşük puanlarla kullanıcılarını şaşırtan Shiba Ekibi aldığı yoğun eleştirilere karşı kendini savunmaya çalıştı.

Oldukça yeni bir platform olan Shibaswap geleceği ekibin eksik kaldığı yerleri tamamlayıp tamamlamasına bağlı olacaktır diyebiliriz. Yatırımcılarının güvenini kazanabilir ve sistem açıklıklarını kapatabilirse bu uygulamanın yıldızı parlayabilir.

Shiba Swap Avantajları

ShibaSwap platformu diğer coin yatırım uygulamalarına benzer şekilde hemen hemen bütün imkanları kullanıcılara sunmaktadır. Platforma üye olmak ise oldukça basit şekilde gerçekleştiriliyor. Doğrudan platformun web sitesine giriş yaparak buradan hesabınızı oluşturabilirsiniz. Türkçe olarak da kullanılabilen uygulama ile kullanıcılar;

 • Para yatırma
 • Çekme
 • Exchange
 • Genel Analiz ve grafik
 • Fiyat Takibi
 • Ödül kazanma fırsatı
 • Token elde etme ve geliştirme olanaklarından faydalanabilmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.