Shıba Inu Topluluğu Binance’nin BONE’u Listelemesini Talep Ediyor!

Shıba Inu Topluluğu Binance’nin BONE’u Listelemesini Talep Ediyor!

Shıba Inu topluluğunu aslında bilinçli pazarlama çabaları ve talepleri zorlamadaki ustalıklarıyla tanıyoruz.

Shıba Inu topluluğunu aslında bilinçli pazarlama çabaları ve talepleri zorlamadaki ustalıklarıyla tanıyoruz. Topluluk tüm kampanyalarda kesin başarıyı elde edemese de onların etkisini PayPal’ın SHIB’i ödeme olarak kabul etmesine yönelik verdikleri 95.677 oy üzerinden takip etmek mümkün. Bu kez Shıba Inu topluluğu BONE’un listelenmesine yönelik bir hamle yapıyor. İşte gelişmeye yönelik detaylar…

Shıba Inu Topluluğunun Dilekçesi Ne İçeriyor?

Daha önce Shıba Inu, bir dilekçe neticesinde Robinhood’da listelendiğinde SHIB topluluğu bir başarıyı kutlamıştı. Çarpıcı bir şekilde bu dilekçede 559.559 imza vardı. Yeni bir imza kampanyası kapsamında Shiba Inu topluluğu, popüler kripto para borsası ShibaSwap’ın BONE’unun Binance’de listelenmesini talep ediyor.

Shıba Inu topluluğunun BONE’un Binanace’de listelenmesini talep eden dilekçe, Change.org’da oluşturuldu. Son olarak gündeme yansıyan verilere göre basın zamanında sadece 923 oy toplanabildi.

ShibaSwap ve Oylama

Konuyu yakından takip edenler için ShibaSwap, Ryoshi olarak bildiğimiz takma isimli kurucu tarafından kurulan ve Shıba Inu geliştirme ekibinin buluşu olarak görülen kripto para borsasıdır. BONE’un Binance’de listelenmesine yönelik oylama ise ShıbaSwap üzerinden otonom organizasyon DOGGY DAO içinde gerçekleştiriliyor.

Shıba Inu Coin İçin Beklentiler

Shıba Inu Coin yazının kaleme alındığı dakikalarda %3 değer kazanımı kapsamında 0.00001239 dolardan işlem gördü. Kripto para analistleri Shıba Inu topluluğunun BONE’u listeleyen ilk büyük borsanın Binance olmasını istediklerini aktarıyorlar. Bu kaspamda topluluğun etkili sonuç alması halinde Shıba Inu fiyatının da yükselebileceğini işaret ediyorlar. Analistlerin beklentilerine göre olumlu bir sonuçta değer kazanımı %6 seviyesine çıkış yapabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.