Shiba Coin Yakımı Ne Zaman | Güncel Shiba Yakım Miktarı Ne?

Shiba Coin Yakımı Ne Zaman | Güncel Shiba Yakım Miktarı Ne?

Shiba coin yakımı ne zaman  en son 26 aralıkta gerçekleşen shiba coin yakımı ocak ayında yapılacak mı?. Shiba Inu meme coin şeklinde piyasaya sürülmüş olan kripto para platformu olarak biliniyor. Piyasaya sürülme sonrası jeton evrimini ciddi kripto varlığına dönüştürmeyi başaran ve gelecek vaat eden Shiba Coin şuan da 394,7 trilyonluk dolaşım arzına sahiptir. 7 Ekim'de NowPayments aracılığı sayesinde yapılan işlemler için işlem başına yakılan SHIB bu konuda yüzdesini göreceğini belirtmiştir. Fakat oluşan duruma yönelik açıklama yapılmadığı biliniyor.

Shiba Coin Yakımı Ne Zaman?

Kraken’de listelenmiş olan Shiba Coin 2021 yılındaki yükselişi sonrası aniden düşüşe geçti. Bazı kullanıcıları projedeki arz dolaşımını azaltabilme amaçlı daha çok jeton yakmaya çağırmaktadır. Fakat bazı jeton sahipleri de yeni alıcı kitlenin hile yapabileceğini iddaa etmektedir. Bu konuyla ilgi hemen açıklık getirmek gerekir. kripto para dünyasında risk vardır ama hile yoktur. Shiba Coin yakımı ne zaman sorusuna cevap olarak NowPayments ile her işleminde SHIB yüzdesinin yakılmasına yönelik ortaklık imzaladığı biliniyor. Shiba Coin yakımının ilk partisi 15 Kasım’da başlayacak olup etkinlik, SHIB ödüllü yarışmalar, takip partisi, bilet satışları beraberinde yatırımcılara finanse edebileceği canlı jeton yakma vaadinde bulunmuştur.

SHIB satışları 12.800 dolarlık yanmayı finanse ederken 235.000.000 Shiba Coini ölü bir cüzdana gönderecek. Belirtilen miktarın dolaşımdan çıkması sonrasında katılım için bilet fiyatının 5 dolar ile 95 dolar arasında değiştiği bilinmektedir. Bitcoin’deki yükseliş beraberinde yatırımcıların dikkatini çeken altcoin seçeneklerinden Shiba Coin ile ilgili araştırmaların hız kazandığı biliniyor. Meme parası şeklinde başlayan Shiba Coinin yakma partisiyle ilgili detaylar en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

Shiba Coin Yakımı Ne Zaman shiba coin yakımı ne zaman

Güncel shiba coin yakım miktarını https://etherscan.io/token/0x95ad61b0a150d79219dcf64e1e6cc01f0b64c4ce?a=0xdead000000000000000042069420694206942069#tokenAnalytics linkinden ulaşabilirsiniz.

Shiba Coin Yakımı

Shiba Coin yakımı haberleri yatırımcıları ikiye bölmüş bir konu olarak öne çıkıyor. Shiba Coin saygı, nezaket ve hayırseverlik üzerine oluşturulmuş bir topluluktur. Sürekli gelişmekte olan bu topluluk beraberinde çevre dostu işlemleri açısından da verim sağlayan gücü çok popüler olmasını sağlamıştır. Shib Coin yakma partilerinin 26 Aralık tarihinde başlaması beraberinde yakılmış arzının dolaşımdan kaldırılacağı belirtilmektedir. Aralık ayında 7 milyon Shib Coin yakıldığı biliniyor. Kasım ayında topluluk tarafından yakılan Shib Coin 2 milyarlık yakım sonrasında şuan için 0,0003773 TRY üzerinde işlem görmeye devam etmektedir.

SHIBA Coin Geleceği 2022-2025, Shiba Coin Hedef Fiyat

Shiba Coin Nedir?

Shiba Coin nedir? Shiba Coin Ethereum tabanlı kripto para platformudur. 2020 yılında Ryoshi adli kişi ya da grup şeklinde piyasaya sürülmüş olan Shiba Coin ERC-20 tokeni olmasına karşılık kendi blok zincir sistemi yerine Ethereum ağında oluşturulmuştur. Shiba Inu Coin Fiyatı bugün itibariyle 0,000376 TRY, olup 24 saatlik işlem hacmi ise 3.953.809.485 TRY olarak bilinmektedir.

Shiba Coin Yorumları

Shiba Coin yorumları arasında yatırımcıların dikkatini çeken yakım bilgisi anlık son dakika haberi gibi algı yaratmış durumda. Dikkat çeken yatırım seçeneğinin 15 Kasım ve 26 Aralık tarihleri beraberinde yakım partilerinin başlatılmış olması gelecek dönemde Shiba projesinin daha verimli hale gelmesini sağlayacaktır. Uzman analistlere göre dolaşımdaki toplam arzı düşürme süreci olarak belirtilen yakım partilerinin kullanıcılar açısından olumlu etkiler oluşturacağını belirtiyor. Geleceğe dönük yatırımlarda kısa ve uzun vadeli olarak değerlendirilecek Shiba Coin meme projesi olarak tanınmıştı.

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında ShibRepots’tan gelen bilgilere göre Robinhood’un 2022 Ocak ayı içinde Shiba Inu’yu listeleyeceği bilgisinin onaylandığı belirtilmektedir. Bu sayede kullanıcılar için yeniden bir yatırım başlangıcı yapabilmenin de mantıklı olduğu gözüküyor. Yıl boyunca satın alınan Shiba Coin ile birlikte yatırımların kar ettirmesi de kullanıcıların ve uzman analistlerin yorumları arasında belirtilen durum olarak biliniyor.

Shiba Coin Twitter

Shiba Coin Twitter bilgilerine göre kullanıcıların dikkatini çeken yakım bilgisi beraberinde anlık güncel bilgiler paylaşılıyor. Bu sayede her türlü yatırım bilgisine yönelik te bilgi edinilmesi sağlanıyor. Twitter uygulaması sayesinde Shiba Coin ile ilgili her bilgiyi edinmeniz mümkündür. Bunun dışında resmi şekilde açıklanmış bilgileri de daha kolay takip edebilmeniz mümkündür.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.