SHIB Coin Artışının Arkasında Ne Var? Shibarium Ne Sağladı?

SHIB Coin Artışının Arkasında Ne Var? Shibarium Ne Sağladı?

Dogecoin rakibi olarak sıklıkla dile getirilen Shıba Inu Coin topluluğu 2. Katman Shıbarium’un piyasaya sürülmesine hazırlık yapıyor.

Dogecoin rakibi olarak sıklıkla dile getirilen Shıba Inu Coin topluluğu 2. Katman Shıbarium’un piyasaya sürülmesine hazırlık yapıyor. Bu hazırlık yapılırken SHIB Coin fiyatında ise bir güç patlaması yaşandı. Analistler SHIB Coin’in bir sonraki adımda kaç dolar olabileceğini tahmin ediyorlar. İşte haberin detayları…

Glassnode: SHIB Adreslerinde Artış Yaşandı!

Glassnode verilerine göre, SHIB tutan adreslerin adedi hiç durmadan artmaya devam ediyor. SHIB Coin fiyatı geçen aylarda yoğunlukla yatay seyirde ilerken dahi tüm zamanların seviyesini kırmayı başarmıştı. Glassnode’a göre 3.145.000 sayısının üzerinde SHIB adresi bulunuyor ve artış devam ediyor.

Kusama’dan Shibarium’a Destek

Hem SHIB adreslerindeki artış hem de SHIB fiyat artışı, Ethereum için devrede olan Polygon MATIC’e benzer şekilde görev alacak olan Shibarium’un piyasaya sürülme hazırlıkları çerçevesinde gündeme yansıdı. Shytoshi Kusama ise Shibarium benimsenmesini yükseltmeyi hedefleyen yeni bir portal lansmanını duyurdu. Bu son duyuru SHIB fiyatını bir kez daha tetikledi.

Kusma tarafından gerçekleştirilen açıklamada Shibarium’a ve SHIB ekosistemine katkı sağlamak isteyen işletme sahipleri, içerik üreticileri ve geliştiriciler için yeni bir merkez tasarlandığı ifade edildi. Bu alan herkesin birbiriyle iş birliği yapmasını da kolaylaştıracak.

SHIB Hedef Fiyat 2023

SHIB gündemdeki yeni gelişmeler ardından %4 artışla 0.0000127 dolara çıkış yaptı. Kripto para analistleri ve fiyat analiz platformları ise hedef fiyat tahminlerini bir kez daha güncellediler. Tahminlerin geneli incelendiğinde SHIB Coin 2023 sonu hedef fiyat beklentilerinin 0.000018 dolarla 0.000024 dolar bandında verildiği görülüyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.