Santos FC Fan Token Geleceği 2023-2027 , Santos Coin Yorumları

Santos FC Fan Token Geleceği 2023-2027 , Santos Coin Yorumları

Santos coin geleceği son zamanlardaki yükselişiyle kripto para yatırımcılarının dikkatini çekmeye devam ediyor.

Santos coin geleceği son zamanlardaki yükselişiyle kripto para yatırımcılarının dikkatini çekmeye devam ediyor.

Binance, Santos FC Fan Token'i (SANTOS) Listeleyecek haberinin duyurulması ile birlikte, pek çok yatırımcı yeni bir yatırım alanı yaratıldığını düşünmektedir. 27 Kasım itibari ile listeye girmesi beklenen Santos FC Fan Token'i (SANTOS) son dönemlerde hemen hemen her spor kulübünün, taraftarları ve takım ile ilişkili aktiviteleri için kullandığı taraftar tokenlerinden biridir.

Santos FC Fan Token (SANTOS) Nedir?

Santos FC Fan Token (SANTOS) Nedir? sorusu söz konusu coinin Binance Global borsasının listesine girişi öncesi en çok araştırılan konular arasında yer alır. Binance Smart Chain ağı üzerinde işlem yapan merkeziyetsiz para birimlerinden biri olan bu coin Santos FC adlı spor kulubu tarafından ortaya çıkarılacak bir bağımsız ekosistemdir.

Diğer taraftar tokenleri gibi ağırlıklı olarak maç biletlerinin alım ve satımında ve futbolcu transferlerinde kullanılması beklenen Santos FC Fan Token (SANTOS), aynı zamanda yatırımcılarına takım anketleri için oy kullanma hakkı, NFT alma, dijital koleksiyonlarda işlem yapma ve taraftarlara özel ödüller sumaktadır. BEP – 20 altyapısı ile işlem yapacak olan bu coinin düşük işlem maliyeti, erişilebilirlik, avantajlı ödüller gibi artılara da sahiptir.

Santos FC Fan Token (SANTOS) Ön Satış

Binance Borsasının 26. Projesi olan Santos FC Fan Token (SANTOS) Ön Satış işlemleri için, yatırımcıların izlemesi gerek çeşitli adımlar bulunmaktadır. 27 kasım 03.00 itibariyle ön satışları başlayacak olan bu kripto net bir aylık süre ile, farming kanalı ile Santos Token stakei için olanak tanıyacaktır. Bu süre boyunca BNB ve Bust olmak üzere iki farklı havuzda stake edilebilir. Stake için başlangıç zamanı 26.11.2021 saat 16.00 olarak belirtilmiştir. Farming işlemi ise, 27 kasım 03.00 ile 27 Aralık 02.59 aralığını kapsamaktadır.

  • BNB kanalı ile stake işleminde 1.200.000 SANTOS (%80’lik dilim)
  • BUST kanlı ile stake işleminde 300.000 SANTOS (%20’lik dilim)

Yatırımcılara sunulan Santos FC Fan Token'i (SANTOS) farming başlangıcından 3 gün sonra yani 1 Aralık 2021 itibariyle Binance Global listesinde yer alacak söz konusu coin çift yönlü olarak alım ve ya satım işlemine tabi tutulacaktır.

Santos FC Fan Token'i (SANTOS) Nasıl Alınır?

Santos FC Fan Token (SANTOS) Nasıl Alınır? sorusu Binance Globalde listelenişi ile birlikte, açılacak kişisel hesap kanalıyla alınabilir şeklinde yanıtlandırılabilir. Diğer Coinlere ilişkin alım ve satım işlemlerinde olduğu gibi, Binance Global mobil uygulamasında ya da web sitesinde işlem yapabilmek için, kişisel bir hesaba sahip olunmalı ve alınacak coinin satış türüne göre, cüzdan bakiyesi bulundurulmalıdır.

Santos FC Fan Token (SANTOS) Coin’in ilk satışı BNB ve BUST birimleri ile sağlanacağından, cüzdan bakiyesinin bu iki birim cinsinden mevcut olması gerekmektedir. Cüzdan bakiyesi yeterli ise, alım ve satım sayfasına gelerek, kullanıcı tercihine göre %25, %50, %75, %100 oranında bakiyesi ile alım ve ya satım işlemi gerçekleştirebilir.

Santos FC Fan Token Hangi Borsalarda

Santos FC Fan Token hangi borsalarda sorusunun yanıtı yatırımcıların hangi kanalı kullanarak al sat işlemini yapacağının bilinmesi açısında oldukça önemlidir. 27 Kasım itibariyle Binance Global borsasında listelenmesi beklenen Santos FC Fan Token (SANTOS) Coin’in, henüz başka bir borsada listelendiğine dair net bir veri mevcut değildir. Listelenmesinin ardında, Coin Marketcap verilerinin de netlik kazanması muhtemeldir.

Santos Fc Fan Token (Santos) Yorum

Taraftar tokenlerinin kripto para borsası8nda kısa süre içerisinde popüler bir konuma gelmesi, Santos FC Fan Token (SANTOS) yorum verilerinin de son derece olumlu şekillenmesini sağlamıştır. Santo FC’nin yaklaşık 6 milyon kişilik otoriter destekleyicilerinin etkisinin, finansal açıdan da hissedileceği öngörülmektedir. Buradan hareketle planlanan taraftar desteği sağlanabilirse, uzman yorumculara göre SANTOS Coin, kısa bir süre içerisinde istikrarlı bir yükseliş hareketi gösterebilir.

Santos Fc Fan Token (Santos) Geleceği 2022

Santos FC Fan Token (SANTOS) geleceği 2022 yılında uzmanlar bu token için yükseliş ön görmektedir ve bu duruma en büyük kanıt olarak yatırımcıların taraftar token platformunda gerçekleştirilecek oylamalara katılma şansına sahip olmasını göstermektedirler. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre SANTOS token 2022 yılında minimum 2.29 dolardan maksimum 2.64 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 2.37 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir

Santos Fc Fan Token (Santos) Geleceği 2023

Santos FC Fan Token (SANTOS) geleceği 2023 yılında yükselişin devam edeceğini savunan analistler buna dayanak olarak projenin kullanıcılara taraftar ödülleri, dijital koleksiyonlar, taraftar güç puanları ve bunun yanı sıra daha fazla etkinliğe önceden katılım fırsatı sunması göstermektedir. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre SANTOS token 2023 yılında minimum 3.42 dolardan maksimum 4.05 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 3.54 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir

Santos Fc Fan Token (Santos) Geleceği 2024

Santos FC Fan Token (SANTOS) geleceği 2024 yılında uzmanlar bu dijital varlığın kullanıcılara Binance Pay ile entegre bir şekilde ürün ve maç biletleri satın alma imkanı sunmasından dolayı yükselişini daha da ivmelenerek sürdüreceğini düşünüyor. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre SANTOS token 2024 yılında minimum 4.95 dolardan maksimum 5.93 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 5.10 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir

Santos Fc Fan Token (Santos) Geleceği 2025

Santos FC Fan Token (SANTOS) geleceği 2025 yılında analistler genel olarak piyasanın yükseleceğini düşünmektedir ve bu yükselişten SANTOS token da etkilenecektir özellikle de projenin Binance taraftar platformunda birden fazla oyunlaştırma özelliğine erişim sağlama imkanı sunması bu tahmini daha da kuvvetlendirmektedir. Aynı zamanda Price Prediction Ekibinin yaptığı tahminlere göre SANTOS token 2025 yılında minimum 7.15 dolardan maksimum 8.50 dolardan işlem görecek. Bu yıl içinde ortalama olarak ise 7.40 dolardan işlem görmesi tahmin edilmektedir

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.