Sanshu İnu Coin Nedir?, Sanshu İnu Geleceği ve Yorumları

Sanshu İnu Coin Nedir?, Sanshu İnu Geleceği ve Yorumları

Oldukça yeni bir Coin olan Sanshu Coin kripto piyasasında oldukça yeni bir kripto para birimi olup herhangi bir merkeze bağlı olmadan yönetilen coinlerden bir tanesidir. Merkeziyetsiz olarak işletilen ve yönetilmekte olan Sanshu İnu Coin platformu tamamen kendi platformlarına ait olan geniş bir topluluk tarafından yönetilmektedir.

Platformun aldığı ya da alacağı bütün kararlar, yapılacak değişiklikler gibi bütün her şey var olan topluluk tarafından karar verilmektedir. Merkezi olmayan ana işlem ağ sistemine sahip olan Coin, şaka Coin’ i olan DogeCoin’ e benzer nitelikte geliştirilmiş olup Sanshu Coin’ de şaka coinlerinden bir tanesidir.

Bilindiği gibi Doge Coin ile birlikte şaka coinlerinin popülerliği her geçen gün biraz daha arttı. Elon Musk gibi bazı ünlü isimlerin yine bu coinler hakkında yapmış olduğu bazı paylaşımlar ile şaka coinlere olan rağbetin daha da büyüdüğünü söyleyebiliriz. SANSHU İNU Coin’ de kripto piyasasına en yeni giriş yapmış olan şaka Coin’ idir.

Sanshu Coin Avantajları

Sanshu Coin diğer birçok şaka coinine göre sahip olduğu en büyük avantajı deflasyonist bir Coin olmasıdır. Ethereum gibi deflasyonist olarak geliştirilen coinler sürekli olarak kendini adeta doğurur ve kullanıcılar zamanla bu coinler ile her biriminden daha fazla ürün satın almaya ya da fayda sağlamaya başlamaktadır.

Sanshu Coin’ in deflasyonist olarak işlev gören çalışma prensiplerinde yakma ve yenilenerek dağıtım sistemlerini barındırmaktadır. Yani kullanıcılar platformda yapmış oldukları işlemler ile coinlerin %1’ i yakılırken %1 oranı kadarda ödül elde etmektedir.

Bu konuda oldukça özenli davranan ve dikkat eden platform kullanıcılarının kazancı olan %1’ lik ödül haklarını yeniden dağıtarak haksızlığın önüne geçmektedir. Kullanıcılar aynı zamanda ellerinde bu Coin’ i tutarak da ödül kazanmaya hak sahibi olabilmektedir.

Sanshu Coin platformunun topluluk esaslı yönetildiğini ve çalıştığını belirtmiştik. Bu da bu Coin’ in fiyat dalgalanmalarından etkilenmemesine yardımcı olmaktadır. Diğer taraftan platformda balina ya da bunun gibi bazı manipüle etme olanağına sahip kullanıcılara bağımlı olmadan çalışıldığından dolayı da yine Coin manipülasyondan oldukça uzak olmaktadır.

Topluluğa bağlı olarak yönetilmesi platformda bulunan her bir kullanıcının ortak bir kar paydasında buluşmasına ve platformun yararına çalışmalar yapmasına da vesile olmaktadır. Topluluk kuralları oldukça rahat ve esnek ayarlanmış olan Sanshu Coin şu anda birçok kullanıcıya küresel anlamda umut vaat etmektedir.

Sanshu Inu (SANSHU) Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri

[mcrypto id="26741"]

Sanhu Coin Yorum

Sanshu Coin 17.06.2021 tarihinde Saat 22.32’ de yaklaşık olarak % 14 oranında bir değer artışı yaşamıştır. Coin’ in 24 saatlik trade edilen hacim miktarı ise yaklaşık olarak % 2 oranında artmış olup $1,485,875’ dır. Coin2 in toplam arz miktarı 100,000,000,000,000,000’ dır. Sanshu Coin piyasa sıralamasında ise ##2678’ ci sırada yer almaktadır.

Sanshu Coin Hangi Borsada Listelenmektedir?

Sanshu Coin 17 Haziran 2021 tarihinde 4 borsa üzerinde listelenmekte olup bu Coin’ i listeye girdiği borsalar aracılığı ile satın alabilirsiniz. Sanshu Coin’ in listelendiği borsalar ise şunlardır;

  • Uniswap (V2)
  • Bilaxy
  • BKEX
  • Hotbit

Sanshu Coin’ i bu borsalar aracılığı ile satın alabilmek için öncelikle bu borsalardan birinde kendinize ait bir cüzdan hesabı oluşturmalısınız. Hesap açtığınız borsa üzerinde kayıt onayınızı aldıktan sonra borsa hesabınıza itibari para gönderimini gerçekleştirmelisiniz.

Hesaplarınıza para göndermek için kullandığınız herhangi bir banka hesabını tercih edebilirsiniz. Para gönderiminin tamamlanmasının ardından bu Coin’ i Uniswap (V2) borsasından SANSHU/WETH, Bilaxy borsasından SANSHU/ETH, BKEX ve Hotbit borsasından ise SANSHU/USDT paritesi üzerinden satın alabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.