Samsung ve Enjin Coin Ortaklığı Geliyor

Samsung ve Enjin Coin Ortaklığı Geliyor

Birkaç gün öncesine kadar kendi halinde seyreden Enjin Coin’in birdenbire %200 değer kazanması insanların ilgisini de bu yöne çekmişti. Peki, ne oldu da Enjin Coin aniden böylesine bir değer kazanmıştı. Çok geçmeden olayın aslı ortaya çıktı. Dünya elektronik devi Samsung ve Enjin Coin ortaklığı. Bu durum iki taraftan da teyit edilmemesine rağmen, durumun söylentisi dahi Enjin Coin’in böylesine bir değer kazanmasına yetti. Elbette geçen zaman içinde fırsatı değerlendirmek isteyenlerin de etkisiyle kazandığı bu değeri aynı seviyelerde tutamayan Enjin, şu anda hala %65’ler oranında değer kazanmış durumda seyrine devam ediyor.

Enjin Coin ve Samsung Ortaklığı Enjin Coin ve Samsung Ortaklığı

Enjin Coin İşine Girilir mi?

Samsung ve Enjin Coin ortaklığı söylentileri bu kadar ses getirmişken insanların akıllarına gelen bir diğer soru da Enjin Coin işine girmek için geç kalınıp kalınmadığı. Şu anda %65’lerde olan değerin daha da yükselip yükselmeyeceği merak edilen bir diğer konu. Profesyonel yatırımcıların herhangi bir konu hakkında söylenti çıktığı anda hemen satın alma işlemi gerçekleştirdikleri bilinmekte. Bu durum Coin işinde de aynı şekilde ilerliyor. Yatırımcılar Samsung ve Enjin Coin ortaklığı ile ilgili söylenti çıktığı anda zaten Enjin Coin üzerine oynamaya başladılar.

Enjin Coin ve Samsung Ortaklığı Enjin Coin ve Samsung Ortaklığı

Beklenildiği üzere yatırımcılar bu ortaklık resmi olarak açıklandığı anda da satış işlemini gerçekleştirerek büyük kar yapma amacında olacaklardır. Söylenti de al, haberde sat mantığı işlediği için resmî açıklama yapıldığı anda Enjin’de bir düşüş olması beklenmekte. Çünkü yatırım yapanlar ellerindekileri birden satmaya başlayacaklar. Buradaki asıl konu ise Enjin’in gerçekten düşeceğimi yoksa Samsung tarafından yapılacak resmi bir açıklamayla %200’leri gören değerini daha da yüksek seviyelere taşıyabileceği mi? Bu tamamen yatırımcıların davranışları ile belirlenecek bir durum.

Tarihte Bir İlk

Geçmişe baktığımızda çeşitli kripto paraların başka firmalarla ortaklık söylentilerine tanık olduk. Ancak adı geçen firmaların hiçbirisi Samsung kadar dünya çapında tanınan bir firma değildi. Kaldı ki Samsung’un bu kadar adının geçmesine karşın şirketten herhangi bir yalanlama da gelmiş değil. Bu ortaklığın gerçeğe dönüşmesi kripto para tarihinde de bir ilk olacak.

Kripto paralar hakkındaki en son gelişmeleri derlediğimiz yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.