Ravencoin Geleceği 2023-2027 | RVN Coin Yorum | Rvn coin Fiyat Tahminleri

Ravencoin Geleceği 2023-2027 | RVN Coin Yorum | Rvn coin Fiyat Tahminleri

Ravencoin geleceği, son gelen yükselişle daha merak ediliyor. Son birkaç saattir BTC 16 bin doların üstünde mücadele ediyordu.

Ravencoin geleceği, son gelen yükselişle daha merak ediliyor. Son birkaç saattir BTC 16 bin doların üstünde mücadele ediyordu. Lider biriminin 17.000 dolara dayanması, altcoin’leri de coşturdu. Yazının hazırlandığı sırada 0,0228 dolardan seyreden RVN ise, %20 oranında bir sıçrama gerçekleştirdi.

 

Yatırımcıların pek çoğu Ravencoin neden yükseliyor sorusunu merak ediyor. Raven şu anda birçok altcoin’den daha iyi performans sergiliyor. Peki ama neden? İşte Ravencoin yorumları, Ravencoin son dakika haberleri ve yükselişin nedenleri…

 

Ravencoin Nedir?

Ravencoin nedir, Bitcoin blockchain ve ERC-20 protokollerine alternatif olarak üretilen bu kripto para birimi adını, George RR. Martin tarafından yazılan ünlü roman dizisi Game Of Thrones serisinin bir bölümünde bulunan, hayali bir kıtada yer alan Westeros’taki posta kuşlarından almaktadır. Bu yüzdendir ki sembolünde kuş resmi bulunur.

 

Kısaltılmış hali RVN olan para biriminin maksimum arzı 21 milyar olarak belirlenmiştir. Varlıkların ve menkul kıymetlerin sınırlar arasında ticaretinin yapılabilir olması için dijital çağ talebini karşılamak için tasarlanmıştır. Ayrıca açık kaynaklı ve ücretsiz olması dikkat çeken özellikleri arasında yer alır.

 

Ravencoin Nasıl Satın Alınır?

Ravencoin al-sat yapmak için yerli ve yabancı pek çok farklı kripto para borsası bulunur. En güvenilir ve yerli bilinen borsalardan olan Paribu’dan RVN coin alım-satım işlemlerinizi, platforma kayıt olup TL bakiyesi yükleyerek tamamlayabilirsiniz. Yabancı borsalarında ise binance platformu üzerinden yapabilirsiniz.

 

Ravencoin Madenciliği Nedir?

31 Ekim 2017’de çıkış yapan RVN para birimi, madenciliği Bticoin’in lansmanının 9. Yıl dönümüne denk gelecek şekilde 3 Ocak 2018’de serbest hale geldi.

 

 

RVN coin aşamalı bir geliştirme programına sahip bir para birimidir. Kendi platformunun oluşturulması ve yeni madencilik algoritması x16r ile ilgili çalışmalar günümüzde halen devam eden çalışmalardandır. Bu yeni algoritmalar en ağır madencilik havuzları ve ASIC madencilik ekipmanlarıyla mücadelede kullanılmak adına özel olarak hazırlanmaktadır. Yani, ASIC madencilik cihazları ile RVN madenciliği yapılamaz.

 

Bir diğer özelliği ise, önden madenciliği yapılmamış olmasıdır. Ravencoin madenciliği “proof of work” denilen “emek/iş ispatı” ile yapılmaktadır. Ravencoin’in madencilik ödülleri her 4 yılda, 2.1 milyonuncu blokta bir %50 oranında otomatik olarak düşürülmektedir.

 

Ravencoin Teknik Analizi

Aşağıdaki grafikten ravencoin teknik analiz verilere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Ravencoin (RVN) Geleceği

Ravencoin (RVN) geleceği kapsamında uzman analistlerin yorumları yatırımcıların dikkatini çeken bir konu olarak biliniyor. Stabil bir şekilde ilerleyiş sürdüren Ravencoin açısından yatırımcılar gelecekte nasıl bir ilerleme kaydedeceğini de merak etmektedir.

 

Önemli seviyede kar edilecek bir yatırım seçeneği olarak Ravencoin gelecek vaat edebilenler arasında değerlendirilmektedir. Fakat her coin seçeneğinde olduğu gibi Ravencoin açısından da riskler olabilmektedir. Fiyat tahmini açısından incelenen tabloya göre ileriye dönük risk oluşturmayanlar arasında belirlense de nihayette para borsalarında bulunan coin seçeneklerinin işlem hacimleri, grafikleri anlık şekilde değişmektedir.

 

RVN Coin geleceği bakımından kullanıcısının imkânlarını genişletecek bir seçenek olduğu düşünülmektedir. Temel özelliği ve para borsalılarındaki edindiği yerini dünya genelinde uluslararası kullanılan ve para göndermeye yarayan kripto para olmasına borçludur demek mümkündür.

 

Çünkü temel özelliği açısından bu yönde geliştirilmiş bir kripto paradır. Bu yüzden çıkış yaptığı zamandan beri en çok talep ve rağbet gören coin seçeneklerinin başında geldiği bilinmektedir. Uzun vadeli yatırım açısından ileriki yıllara dönük Ravencoin fiyat tahmini ise alt başlıklarda belirtilmektedir.

 

Ravencoin (RVN) Coin Geleceği 2023

Ravencoin (RVN) Coin geleceği 2023 yılı kapsamında yapılan değerlendirmeler yönünden Price Prediction ekibinin tahminine göre minimum fiyatı 0,023 dolar olacağı ifade edilmektedir. Maksimum fiyatının ise 0,046 dolar artabileceği ifade edilmektedir. Ortalama fiyatı ise en düşük olarak belirtilen 0,0513 dolar şeklinde belirtilmektedir.

 

Ravencoin (RVN) Coin Geleceği 2024

Ravencoin (RVN) Coin geleceği 2024 yılı için yapılan değerlendirmeler ve teknik analizler beraberinde Price Prediction ekibinin tahminine göre minimum fiyatının 0,19 dolar olacağı ifade edilmiştir. Maksimum fiyatının ise 0,23 dolar olabileceği ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 0,20 dolar olacağı ifade edilmektedir.

 

Raencoin (RVN) Coin Geleceği 2025

Ravencoin (RVN) Coin geleceği 2025 yılı için yapılan teknik analizler dâhilinde Price Prediction ekibinin tahminine göre minimum fiyatının 0,28 dolar olacağı ifade edilirken maksimum seviyesinin ise 0,33 dolara yükseleceği ifade edilmiştir. Ortalama RVN Coin değeri ise 0,29 dolar üzerinde işlem göreceği ifade edilmektedir.

 

Ravencoin (RVN) Coin Geleceği 2026

Ravencoin (RVN) Coin geleceği 2026 yılı açısından yapılan değerlendirmeler neticesinde Price Prediction ekibinin RVN Coin fiyat tahminlerinde minimum değerinin 0,40 dolar olacağı ifade edilmektedir. Maksimum değerinin ise 0,48 dolara ulaşabileceği ifade edilmektedir. Ortalama fiyatının ise 0,42 dolar olabileceği ifade edilmektedir.

 

Yukarıdaki bilgiler Ravencoin geleceği kapsamındaki fiyat tahminleri olup uzman analist grup olan Price Prediction ekibinin analiz sonuçlarıdır. Kesinlik içermeyen bu bilgilerin aynı zamanda güvenilir teknik verilere dayalı sunulmuş olması dikkate alınması gereken bir durumdur. Bu nedenle yatırımcılar her geçen gün daha dikkatli ve detaylı araştırmalar yaparak bu bilgilere ulaşabilmektedir. Al-sat konularında iyi bir yatırım için ilişkilendirilen Ravencoin için söylenecek en net ifade ise uzun vadeli yatırımlarda gelecek vaat etmesi yönünde belirtiyor olmasıdır.

 

Ravencoin (RVN) Coin Yükselir mi?

Ravencoin (RVN) Coin yükselir mi? RVN Coin geleceği açısından yatırımcıların gözünde risk içermeyen bir seçenek olduğu düşüncesini belirginleştirmiştir. Uzmanların ifadelerinde de benzer yorumlar olması RVN Coin için önemli yatırım girişimlerini de destekleyecek ifadelerdir. Bu yüzden geleceğiniz için değerlendirmeniz gereken yatırım olduğu gibi hem kısa hem de uzun vadelerde kullanabileceğiniz bir yatırım seçeneği olduğu bilinir.

 

Yükselişinin dengeli şekilde ilerleyeceği ifade edilen Ravencoin gelecek vaat edenler arasındadır. Kullanılan dijital kripto para borsasında alt-sat yapmanın kolaylığı sayesinde anlık takip sistemini kullanarak her an oluşan işlem hacimlerini de görerek karar vermeniz mümkündür.

 

RVN birimi şu anda başarılı şekilde seyrediyor. Önceki düşüşlerden güç toplayan RVN, 0.11 dolar ile 0.10 dolar aralığında eğimli bir direnç hattı oluşturdu. An itibariyle bu direnç noktası kırıldı. Peki, sonraki hedefleri ne olacak? Ravencoin şu anda 0.109 dolar seviyesinden işlem görüyor.

 

RVN geleceği için kritik olan bu nokta Ravencoin ne olur sorusunu akıllara getiriyor. Kış aylarında gelecek bir rallinin, birimi olası hedefi olan 0.29 noktasına ve sırasıyla; 0.32, 0.35 ve 0.41 dolar bandına ulaşabilir.

 

Ravencoin Gelecek Vaat Ediyor Mu?

RVN, piyasada bulunan pek çok altcoine göre güzel bir yatırımcı ve madenci kitlesine sahip. Ayrıca kendi alt yapısına geçmiş ve piyasada dolan gereksiz koinlerin vaat ettiği projelerin de çok önünde bir konumdadır.

 

Bu durumda Ravencoin için, abartılı vaatlerden uzak olması ve odaklandığı projeleri geliştirmeye yönelik faaliyetler sürdürmesi neticesinde gelecek vaat eden bir altcoin olduğunu söyleyebiliriz.

 

Ravencoin Neden Yükseliyor?

Ravencoin sert düşüşlerden sonra ayağa kalktı. Bu sert düşüşlerde tepe seviyeleri 0.0040 dolar civarındaydı. Bu noktadan iyi bir dönüş yaptı ve muazzam bir güç kazandır. Hem de gerçek manada bir dip oluşmuştu. Bu durum fiyat için yeni bir yükseliş trendini belirledi ve şuanda RVN bu düşüşün meyvelerini topluyor diyebiliriz.

 

Özellikle 1 saat içinde %50’lere varan bir yükseliş, kimse tahmin etmezken geldi. Önceki tepe noktasının şu anki dip seviyesi olması, yatırımcıları umutlandırdı. Öte yandan BTC zaten %4 oranında artmışken, RVN biriminin bir süre daha yükseleceğini görebilmekteyiz. Bitcoin’e bağlı olarak hareketlerini sürdürebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.