Ramp Coin Geleceği 2022-2025, RAMP Coin Yorum

Ramp Coin Geleceği 2022-2025, RAMP Coin Yorum

Coinmarketcap #357 sırada yer alan Ramp Coin geleceği 2022, 2023 ve dahası bu Coin yatırımcıları tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Ramp Coin ile ilgilenen ve yatırım yaparak ciddi oranlarda kazanç elde eden kullanıcı sayısı oldukça fazladır. Bazı kripto para analistlerinin merakla beklenen ve takip edilen Ramp coin yorum ve ramp coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

RAMP Coin Nedir

Ramp Coin, ETH kullanıcısı olmayan kişilerin,  Ethereum tabanlı platformlarda işlem yapabilmesini ve bu Token’ ların hisselerine ulaşabilmesini destekleyen, DeFİ protokolünün yaygınlaşmasına katkıda bulunmak için geliştirilen blockchain sistemidir. Kullanıcılar geliştirilen bu sistem sayesinde sadece ETH tabanlı olarak çalışan platformlarda değil aynı zamanda Ramp protokolü ile de işlem yapabilmektedir.

Bu Coin, ERC 20 tabanlı olmayan blok zincirlerde stake işlemlerinde sermaye olarak rUSD olarak adlandırılan bir stabil Coin şeklinde saklanmaktadır. Bunun amacı da kullanıcıların stake ettikleri coinlerden ya da stake ödüllerinden daha fazla yararlanmaları ve çeşitli kripto varlıkların getirmiş olduğu kazancı en üst seviyeye taşımalarıdır.

Elinde ERC 20 stabil Coin’ leri bulunduran ve ETH blok zincirini aktif olarak kullanan kişiler, istedikleri zaman Coin’ lerini bu platformda bulunan likidite havuzları aracılığıyla eUSD olarak elde edebilmektedir.

Platformda elde edilen ve stake edilip aktif olarak işletilebilen eUSD ve rUSD stabil Coin’ leri kullanıcılar istedikleri şekilde takas ve stake edip, diledikleri kullanıcılara da bu paraları ödünç olarak verebilmektedir.

Ramp Kurucuları Kimdir?

Ramp’in kurucularından Nanyang Teknoloji Üniversitesi'nden mezun olan Lawrence Lim, TradeGecko firmasında uluslararası global satışlarla ilgilenirken IOST’ta ise büyümeden sorumlu kişi olarak çalışmıştır. Bunun yanında KPMG Corporate Finance LLC şirketinde alım satımları kontrol eden Lawrence, JP Morgan Chase & Co.’da ise genel olarak varlık yönetiminin başındaki isimdi.

Platformun diğer kurucu ortağı Loh Zheng Rong, Singapore Management Üniversitesi’nden mezun olmuştur. İyi bir lisans derecesine sahip olan Loh, NOX Pte şirketini kurmuş olup Merkle Ventures LLP’ de kriptolar üzerine danışmanlık yapmıştır. Loh aynı zamanda ICONIC Partners'in başında danışmanlık görevi yapmış olup Toucanapp Pte limited şirketinin de kurucu ortağı ve müdürü olarak çalışmıştır.

Ramp’in Avantajları

  • Ramp platformu hem kapalı hem de açık olan likidite havuzları ile blok zincirler arasındaki Coin alışverişleri ile daha da verimli çalışan bir sistemle tasarlanmıştır.
  • Ethereum blok zincirini kullanabilmek için yatırımcıların ellerinde ETH bulundurmalarına gerek kalmadan Ramp’ ın aracılığıyla elde edilen rUSD stabil Coin’leri kullanabilmektedir.
  • rUSD Coin’ leri ellerinde bulunduran kişiler yaptıkları stake işlemleri ile ödül kazanma şansı elde etmektedir.
  • ERC 20 tabanlı olarak çalışan bu stabil Coin’ ler aynı zamanda platformun DeFİ havuzunda eUSD olarak dönüştürülebilmektedir. eUSD ile kullanıcılar hem diledikleri kişiye çeşitli kripto paraları ödünç olarak verebilmekte hem de likidite havuzundaki varlıkları üzerinden faiz ile ek kazanç elde edebilmektedir.

 

RAMP Ağı Güvenilir Mi?

  • RAMP ağı tamamen belli bir merkeze bağlı olmadan blockchain tabanlı çalışırken sistem üzerinde kullanılan bilgiler Crust Network işbirliği ile saklanmaktadır. Crust Network ise sistem içerisinde üçüncü tarafları dahil etmeden bilgilerin güvenle saklanmasını sağlamaktadır.
  • Ramp DeFİ açık bir sistem ile tasarlanmıştır ve hisseli dijital varlıklardan oluşmaktadır. Sistemin bağlı olduğu likit sermaye kullanıcıların likidite havuzunda bulunan kripto paraları için teminat görevi görmektedir.

Ramp Coin Nasıl Alınır?

31.03.2021 tarihinde 10 borsada listelenen Coin’i, Binance ve Bilaxy gibi büyük borsalar aracılığıyla satın alabilirsiniz. Binance’ dan Ramp Coin satın almak için öncelikle kendinize borsa hesabı açmalı ve kayıt işlemlerini tamamlamalısınız. Ardından borsanıza Papara ya da Advcash gibi cüzdanlardan ya da banka hesaplarınızdan itibari para gönderimi yapmalısınız.

Binance Kayıt Ol %20 İndirim Kazan

Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra Binance’ dan RAMP/USDT, RAMP/BUSD ya da RAMP/BTC pariteleri üzerinden satın alma işlemini yapabilirsiniz.

 

Ramp Coin Grafik

[mcrypto id="24594"]

Ramp Coin Teknik Analizi

Ramp Coin Geleceği 2022

Ramp Coin geleceği 2022 tahminlerinde bulunan kripto para analistlerinin paylaştığı verilerde genel olarak Coin değerinde az da olsa artış beklendiği görülmektedir. WalletInvestor’ un paylaşmış olduğu fiyat tahminlerine göre Ramp Coin yıl içinde 0,16 dolara kadar yükseleceği öngörülmektedir.

Diğer bir kripto para tahminleri ile oldukça tanınan ekip DigitalCoinPrice’ a göre de Coin $0.2070631337 seviyelerinde olacağı öngürülüp 2022 yılının sonuna doğru $0.3 seviyelerine kadar çıkacağı ön görülmektedir. GovCapital’ in paylaşmış olduğu tahminlerine göre ise de Ramp Coin Ekim ayının başında $0.3 seviyelerinde olacak olup yıl sonuna kadar bu aralıklarda kalmaya devam edecektir.

Ramp Coin Geleceği 2023

Ramp Coin geleceği 2023 yılına dair WalletInvestor genel olarak bir yükseliş trendinde olmasını beklemektedir. Coin’ in sene içerisinde düzenli olarak artarak Ekim ayına kadar $0.6’ ı aşması beklenmektedir. Coin’ in Temmuz ayında ise tam olarak $0.6 seviyesini yakalaması tahmin edilmektedir.

DigitalCoinPrice’ ın varsayımlarına göre ise Ramp Coin önceki seneye göre daha da yükselecek olup ortalama değeri $0.4652526239 seviyelerinde yer alacaktır. GovCapital verilerine göre ise de Coin 2022 yılına $0.46 seviyelerinde girecektir. Ayrıca Ramp Coin’ in Mart ayına kadar istikrarlı olarak minimal yükselişler yaşayarak değerinin yılsonuna kadar $0.74’ a çıkması beklenmektedir.

ramp coin grafik

Ramp Coin Geleceği 2024

WalletInvestor, Ramp Coin geleceği 2024için yapmış olduğu analizlerde Coin’ in bu yıl içerisinde oldukça fazla yükselmesini ve ortalama %300 oranında bir değer kazanmasını beklemektedir. DigitalCoinPrice ise Coin’ in 2024 yılı içerisinde $0.5’ ı aşmasını ve ortalama değerinin de $0.5473440483 olmasını tahmin etmektedir.

GovCapital’ in yapmış olduğu tahminlerde ise Ramp Coin’ in 2024 yılına $0.73 dolaylarında girmesi beklenirken Coin’ in yılsonuna kadar daha da yükselmesi beklenmektedir. GovCapital’ in paylaşmış olduğu verilerde Coin’ in sene içerisinde düzenli olarak artışı ile Aralık ayında yaklaşık olarak $1 seviyelerinde olması tahmin edilmektedir.

Ramp Coin Geleceği 2025

Ramp Coin geleceği 2025 için WalletInvestor’ un tahminlerinde Coin’ in değer kazanmaya devam etmesi beklenirken ortalama %400 oranında bir ciddi yükseliş beklenmektedir. Diğer bir analist ekibi DigitalCoinPrice’ a göre de Coin 2025 yılında önceki seneye nazaran daha da yükselecek olup $0.6390807821  seviyelerinde olması tahmin edilmektedir.

GovCapital tahminlerine göre ise 2025 yılı Ramp Coin için daha da yükselişle geçecektir. Analistlerin paylaşmış olduğu verilerde Coin’ in $1 seviyelerinde girmiş olduğu yılda değerini koruyarak yılsonuna doğru $1.34’ e kadar çıkış yapması beklenmektedir.

Ramp Coin Geleceği 2026

Uzun vadede oldukça umut vaat eden Ramp Coin geleceği 2026 yılında da yine analistlerin çoğu yükseliş beklemektedir. WalletInvestor, Coin’ in 2026 yılında yaklaşık olarak %500’ den daha fazla yükseliş yaşamasını beklerken DigitalCoinPrice’ da $0.7656252753 seviyelerine kadar yükselmesini ön görmektedir.

GovCapital verilerinde ise Coin’ in 2026 yılında önceki yıla göre ufak artışlar yaşayarak değerinin ortalama $1.5 seviyelerinde kalması tahmin edilmektedir.

Ramp Coin Geleceği 2027

Ramp Coin geleceği 2027 için paylaşılan verilerde ise WalletInvestor Coin’ in daha da yükselmesi beklenmektedir. DigitalCoinPrice’ a göre de Ramp Coin biraz daha artış yaşayacak olup $0.9087347485 seviyesinde olması tahmin edilmektedir. GovCapital ise Ramp Coin’ in biraz daha yükselmesini beklerken yıl sonunda ortalama $1.8’ e kadar yükseleceği ön görülmektedir

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.