RAD Coin Geleceği 2023-2025 , Radicle Coin Yorum

RAD Coin Geleceği 2023-2025 , Radicle Coin Yorum

Rad coin geleceği, rad coin yorum ve rad coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

Geçtiğimiz haftalarda adını sıkça duyduğumuz Radical Coin Binance’ da listeleneceği duyurulan yeni alt coinlerden bir tanesi oldu. Binance’ ın bizzat kendi web sitesinden açıklama yapması ile birlikte tüm dünyadaki kripto para yatırımcıları bu Coin’ i araştırmaya başladı.

Rad Coin sahip olduğu sözleşmeler ve çalışma amacı ile şimdiden kendine yatırımcı kitlesi edinmeye başladığını söyleyebiliriz. Peki herkesin merakla beklediği Radical platformu ve Radical Coin nedir kısaca tanımlarsak;

 • Radical platformunun yerel Coin’ i olup sunulan hizmetlerden yararlanmaya yarayan kripto para birimidir.
 • Radical en yeni kripto blokchain teknolojilerini içeren bir platform olup kodlar arası işbirliğine sahip bir ağ sistemini kullanıcılarına sunmaktadır.
 • Radical Coin tamamen Ethereum alt yapısına uygun olarak geliştirilmiş bir alt coindir.
 • Platforma tüm herkes katılabilir ve hizmetlerden yararlanabilmektedir. Kullanıcıların hepsi bu hizmetlerden diledikleri gibi faydalanabilmektedir. Hizmet satın alımını isteyen kullanıcılar ETH tabanlı Coinler ile gerçekleştirebileceklerdir.
 • İsteyen kullanıcılar da platformun doğrudan yerel Token’ ı olan Rad’ ı kullanarak daha uygun fiyatlara hizmet için satın alımlarda bulunabilmektedir. Ayrıca, RAD token ile kullanıcılar bir takım ödüller kazanabilmekte ve çeşitli indirimlerden yararlanabilmektedir.
 • Rad Coin satın alan yatırımcılar doğrudan platformun ağ yönetimine katılım hakkını yakalayabilmektedir. Böylelikle kullanıcılar platform yönetiminde alınan her bir karara katkıda bulunabilmektedir.

Radical Coin Projesi

Oldukça yeni olan bu proje geliştirmiş olduğu ekosistemde kullanıcıların oldukça özgür ve hiçbir yere bağlı kalmadan, diledikleri şekilde kullanabilecekleri kaynakları da imkan olarak sunmaktadır. Bilindiği üzere günümüzde internet ve teknolojileri dahil web üzerinde yapılan her girişim hemen hemen birileri tarafından izlenmektedir. Bu da kullanıcıların bilgilerinin başkaları tarafından görülmesine neden olmaktadır.

 • Kendisini özgür hissetmeyen ve sürekli olarak kısıtlanarak bir yerlerden hizmet alan ağ kullanıcıları bu yeni Radical Coin projesi ile kendilerine açık, güvenilir ve özgür bir alanda işlem yapabilmelerine fırsat sunmaktadır. Kullanıcıların haklarına ve özgürlüklerine, almış oldukları hizmetlerde olabildiğince sansür ve kısıtlama olmamasına platformda dikkat edilmektedir.
 • Esnek bir ağ alt yapısı ile oluşturulan sistem altyapısı ile tüm dünyada herkesin erişebileceği bir platform olacaktır. Küresel anlamda pazara ve yatırımcılara hitap edecek olan Radical ile kullanıcılar açık kaynaklardan diledikleri şekilde yararlanarak diledikleri projelerini ya da amaçları için kullanabileceklerdir.
 • Projede var olan bu kaynaklardan daha güvenli ve sistemli şekilde yararlanılması adına da platforma ait olan bir Token geliştirilmiştir. Platform topluluğunun sahip olduğu açık kaynak ve sözleşmeler ile kullanıcılar istedikleri gibi kripto blok zincirleri arasında tasarımlarını ve hedeflerini yerine getirebileceklerdir. Ayrıca platformun sahip olduğu avantajlar yalnızca bunlar olmamaktadır.

Radical platformunda sistem tamamen Ethereum alt yapısına uyumlu olarak geliştirilerek sistem içi işlemlerin peer to peer olarak yönetilmesine olanak tanınmaktadır. Bu uyumlu ve protokole bağlı olarak yönetilen bütün işlemlerde kullanıcılar işlemlerini daha kolay ve hızlı halledebileceklerdir. Ayrıca yine entegre edilen yazılım ve akıllı sözleşme sistemleri ile ağ yönetimi daha uzun vadeli olarak çalışabilmektedir.

Radicle Coin Yorum

Radical Coin yorum güncel olarak yapacak olursak; Coin 07.20.2021 tarihinde Saat 18:33 itibariyle $21.52’ dan işlem görürken Coin’ in son 24 saat içerisinde değeri ortalama %131 oranında artmıştır. Gün içerisinde en düşük $9.23 iken en yüksek $26.60’ a kadar artmıştır.

Coin’ in 24 saatlik işlem hacmi $701,394,284.10 iken işlem hacminde %4000 üzerinde bir artış yaşanmıştır. Coinmarketcap’ te #227’ ci sırada yer alan RAD Coin’ in toplam arzı 99,999,210 olup 19,436,287.74’ ü dolaşımdadır.

Rad Coin Hangi Borsada Listelenmektedir?

RAD Coin hangi borsada listelendiği sıklıkla merak edilmektedir. Coin, 7 Ekim 2021 itibari ile 21 farklı borsada listelenmektedir. Coin’ in listelendiği borsalardan bazıları şunlardır;

 • Binance
 • Huobi Global
 • Coinbase Exchange
 • Gate.io

Rad Coin Binance’ da Ne Zaman Listelenecek?

RAD Coin Binance üzerinde 7 Ekim itibari ile listelenmeye başlamıştır. Coin Binance üzerinde listelenmeye başladığı anda %100’ ün üzerinde bir değer kazanmış olup Coin’ in işlem hacmi oldukça yükselmiştir. Binance borsasında listelenmeye başlayan Coin’ i RAD/USDT, RAD/BUSD ve RAD/BTC pariteleri üzerinden satın alabilirsiniz.

Rad Coin Geleceği 2022

Rad coin geleceği 2022 yorumlarına göre kripto para bu yıl sonuna kadar fiyatını toparlayabilir. Price Prediction şirketine göre Ekim ayı sonunda Rad coin 2,04 dolara kadar çıkabilir. RAD için beklenen minimum 1,85 dolar fiyatla maksimum 2,10 dolar civarında işlem göreceğine dair analizler yapılmaktadır. Kasım ayında daha istikrarlı fiyat seyri bekleniyor. Buna göre ortalama fiyatı Kasım ayı sonunda 2,12 dolara ulaşabilir. RAD, beklenen minimum fiyat olan 2,05 ABD Doları ile maksimum 2,20 ABD Doları civarında işlem görüyor olabilir.

Yıl sonunda beklenen maksimum değer ise 2,29 dolar olacaktır. Digital Coin Price sistemine göre kripto paranın yıl sonuna kadar 1.57 dolara ulaşması bekleniyor. Buna ek olarak, RAD fiyatı maksimum 2,31 dolar seviyesine ulaşabilir.

Rad Coin Geleceği 2023

Rad coin geleceği 2023 analiz ve yorumlarına göre yıl içinde kademeli yükselişler görülecek. Buna göre 2023'te RAD fiyatının ortalama 3.18 dolar fiyat seviyesini geçmesi bekleniyor. Radicle'nin 2023 yıl sonuna kadar beklenen minimum fiyat değeri 3.07 dolar şeklinde hesaplanıyor. Kripto para RAD coin’in maksimum 3,77 dolar fiyat seviyesine ulaşacağı düşünülmekte.

Digital Coin sistemine göre ise kripto paranın bu rakamların aksine daha makul seviyelerden işlem göreceği düşüncesi hakim. Yıl sonuna kadar Radicle'ın minimum 3,84 dolar seviyesine ulaşması bekleniyor. Buna ek olarak, RAD fiyatı maksimum 4,43 dolar seviyesine gelebilir. Yatırımcılar ve kripto varlık sahipleri Radicle fiyat tahmini 2023 analizlerini BTC’ye bakarak değerlendirebilir.

Rad Coin Geleceği 2024

Rad coin geleceği 2024 tahminlerine ve yorumlarına göre yıl içinde kademeli yükselişler devam edecek. Buna göre Price Predictiona göre, 2024 yılında RAD fiyatının ortalama 4.48 dolar fiyat seviyesini geçmesi bekleniyor. Radicle'nin 2024 yıl sonuna kadar beklenen minimum fiyat değeri 4.36 dolar şeklinde hesaplanıyor. Kripto para RAD coin’in maksimum 5.32 dolar fiyat seviyesine ulaşacağı düşünülmekte.

Rad Coin Geleceği 2025

Rad coin geleceği 2025 yorumlarına göre kripto para bu yıl sonuna kadar tap seviyelere ulaşmış olacak. Price Prediction şirketine göre; 2025 yılında RAD fiyatının 6,51 dolarlık ortalama fiyat seviyesini geçmesi bekleniyor. Ayrıca RAD, maksimum 7,55 dolar fiyat seviyesine ulaşabilir. Minimum ise 4.26 dolar bandında olacağı düşünülmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.