QSP Coin Geleceği 2022- 2025 | QSP Coin Yorum

QSP Coin Geleceği 2022- 2025 | QSP Coin Yorum

QSP coin geleceği kripto para piyasasında oldukça merak edilen konulardan bir tanesidir. uzman güvenlik denetimleri ve blok zinciri çözümleri sunan blok zinciri güvenliğinde lider konumda olan QSP (Quantstamp) coin, Ethereum 2.0 (Prysmatic Labs İstemcisi), Binance, MakerDAO, Chainlink, eToro ve Dünya Ekonomik Forumu gibi büyük kripto ve kurumsal şirketlerin blok zinciri uygulamalarının güvenliğini sağlamaktadır. Bu yazımızda QSP coin yorum ve uzmanların QSP coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

QSP coin şu anda MarketCap’dan alınan verilere göre 0.06771 dolardan işlem görmektedir. Piyasa değeri 48,331,211 dolar olan bu Coin’in 24 saatlik hacmi ise 1,047,095 dolardır. Piyasada dolaşan arzıysa 713M QSP coin ve toplam arzı ise 976,442,388 şeklindedir. QSP coin son günlerde piyasa değerini yüzde 0.12 oranında düşürmüştür. Analistlerin yorumlarında kendine bir yer bulan bu kripto para biriminin MarketCap üzerinden alınan güncel bilgilere göre piyasadaki sıralaması # 563 olarak bilinmektedir.

RACA Coin Geleceği 2022-2025 | RACA Coin Fiyat Tahmini | Raca Coin Yorumları

GRT Coin Geleceği 2022-2025 | GRT Coin Fiyat Tahmini | GRT Coin Nedir

QSP Coin Nedir?

QSP coin nedir sorusu proje ile ilgilenen yatırımcıların en çok araştırdıkları sorunun başında gelmektedir. Ethereum akıllı sözleşmelerindeki güvenlik açıklarını bulmak amacı ile oluşturulmuş ilk ölçeklenebilir güvenlik denetim protokolü olan QSP (Quantstamp), oldukça deneyimli bir ekibe sahiptir. Aynı zamanda merkezi olmayan QSP Güvenlik Protokolü üzerindeki akıllı sözleşmeleri doğrulamak amacı ile kullanılan bir ERC-20 belirteci olarak karşımıza çıkan QSP, kullanıcılara QSP ile akıllı sözleşmelerin otomatik taramalarını satın alabilme imkanı sunmaktadır.

QSP coin projesi ekibinin asıl amacı ise merkezi olmayan interneti daha güvenli bir hale getirmek ve bilgisayar korsanlarından 200 milyar doların üzerinde dijital varlık riskini güvende tutmaktır. Bu projenin ne denli büyük olduğunu 200’den fazla startup, vakıf ve işletmenin, yenilikçi ürünlerini güvende tutmak için Quantstamp ile birlikte çalışmasından anlayabiliriz.

QSP Coin Hangi Borsalarda Bulunuyor?

QSP coin hangi borsalarda bulunuyor sorusu projeyi araştırıp yatırım yapmak isteyen kişilerin sorduğu diğer bir sorudur. QSP coin'nin şuanda listelendiği borsalar şu şekildedir:

  • Binance
  • Huobi Global
  • Gate.io
  • Uniswap

QSP Coin Yorum

QSP coin yorum, uzun zamandır piyasada olduğu ve yatırımcılara hizmet verdiği için güvenilir bir kripto para olarak bilinen QSP coin, aynı zamanda çoğu kripto para biriminde olduğu gibi  ilk başlarda yüksek fiyatla piyasada yer almasına rağmen sonrasında gerileyerek nispeten az dalgalı bir tablo sergilemektedir. Bu yüzden uzmanlar bu kripto para birimi için biraz temkinli davranılması gerektiğini düşünmektedir.

Bu durumlar ile birlikte büyük kripto para şirketleri için güvenlik yönünden tercih edilmesi ilerleyen zamanlarda özellikle de uzun vadede değerleneceği tahmin edilmektedir. Bu yüzden uzmanlar uzun vadede yatırım düşünen kişilerin bu altcoin projesini sepetlerine eklemelerinde herhangi bir sakınca görmemektedir.

QSP Coin Grafik

[mcrypto id="33574"]

QSP coin Geleceği 2022

QSP coin geleceği 2022 yılı için uzmanlar bu kripto para birimi için yükselişin meydana geleceğini tahmin etmektedirler. Fiyat olarak ise bu dijital varlığın 2022 yılının sonuna kadar 0.058 dolardan işlem görmesi beklenmektedir. Aynı zamanda da Price Prediction ekibinin yaptığı tahminlere göre 2022 yılında asgari seviyesinin 0.058 dolar azami seviyesinin 0.070 olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip QSP coin fiyatının 2022 yılında 0.060 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

QSP coin Geleceği 2023

QSP coin geleceği 2023 yılında önceki yıl gibi yükselişini sürdüreceğini tahmin eden analistler buna neden olan en büyük etkinin ise sunmuş olduğu yüksek güvenlik hizmetidir. Fiyat bakımından ise yıl sonuna kadar minimum olarak 0.080 dolardan işlem göreceği tahmin edilmektedir.  Aynı zamanda Price Prediction ekibinin yaptığı tahminlere göre 2023 yılında asgari seviyesinin 0.085 dolar azami seviyesinin 0.10 olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip QSP coin'nin fiyatının 2023 yılında 0.087 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

QSP coin Geleceği 2024

QSP coin geleceği 2024 yılında Price Prediction ekibinin yaptığı tahminlere göre 2024 yılında asgari seviyesinin 0.12 dolar azami seviyesinin 0.15 olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip QSP coin'nin fiyatının 2024 yılında 0.13 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

QSP coin Geleceği 2025

QSP coin geleceği 2025 yılında genel olarak kripto para piyasasında yükseliş bekleyen analistler bu durumdan QSP coin'inde etkileneceğini ve fiyatında yükselişin meydana geleceğini düşünmektedir. Bunlar ile birlikte Price Prediction ekibinin yaptığı tahminlere göre 2025 yılında asgari seviyesinin 0.18 dolar azami seviyesinin 0.21 olacağı beklenmektedir. Ortalama olarak ise bu ekip QSP coin'nin fiyatının 2025 yılında 0.18 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedirler.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.