Projesi Sağlam Coinler 2023

Projesi Sağlam Coinler 2023

Projesi sağlam coinler, sağlam projeli altcoinler neler, hangi altcoin alınmalı

Projesi sağlam coinler 2023 kategorisi altında LTP, FLUX, AUDIO, HNT, ROSE, ZEC Coin gibi Web3 kripto para birimleri yer alıyor. Kripto para analistleri bu projelerin geleceğin dinamik teknolojisine hitap ettiklerini belirtiyorlar. Gerçek dünyadaki pek çok kavramı (finans, sanat, güvenlik hizmetleri vb.) Blockchain’e taşıyabilen projelerin ayakta kalaya devam edebilecekleri işaret ediliyor. İçeriğimizin devamında projesi sağlam coinler hakkında bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Projesi sağlam coinler 2023

 • LPT
 • FLUX
 • AUDIO
 • HNT
 • SOL
 • AVAX
 • ROSE
 • ZEC
 • AXS
 • ALICE
 • XRP
 • BNB

Livepeer (LPT) Coin

Livepeer, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen merkeziyetsiz video akış ağı olarak tanımlanıyor. Uzmanlara göre gelecek vadeden projeler arasında yer alıyor. Ekosistemin akışını ise platforma dahil olan video yayıncıları ve video izleyicileri oluşturuyor.

Uygun maliyetli şekilde videoları yayınlama imkanı sunan Livepeer, izleyicilere ise teşvik edici ödüller veriyor. Bu platformda içerikleri ölçeklendirme niteliği de mevcut. Analistler, gerçek zamanlı video dağıtımı ve ağ katılımını teşvik eden LPT Coin’in 2023’de ve 2023’de etkili fiyat artışlarını yaşayabileceğini düşünüyorlar.

Flux (FLUX) Coin

Flux sayesinde tercih eden herkes Web3 uygulaması ve merkeziyetsiz projeler geliştirebilmektedir. Daha sonra ise merkeziyetsiz proje ve uygulamalarını çeşitli diğer ağlara dağıtabiliyorlar. İşlem süreci ise sadece FLUX Coin sahibi olan ve FluxOS işletim sisteminden yararlanabilen topluluk üyelerince deneyimlenebiliyor. Projesi sağlam coinler 2023 başlığı altında yerini alan FLUX Coin’in 2023 sonunda ve 2024 ilk yarısında değer kazanabileceği yönünde tahminler mevcut.

Audius (AUDIO) Coin

Uzmanlar Audius projesini Blockchain dünyasında sanatçıları ve sanatseverleri buluşturduğu için yenilikçi ve dikkat çekici biri iş olarak görüyorlar. Audius, sanatçıları, onların hayranlarını, prodüktörleri ağırlayan bir müzik akış platformu. Platformun tüm üyeleri ise platformdaki hemen hemen her işlemi gerçekleştirmekte AUDIO Token kullanıyorlar.

2023’de Zengin Edecek Coinler

Bir Gecede En Çok Yükselen Coin

Arzı Az Olan Metaverse Coinleri 2023

Altcoin Yatırım Tavsiyeleri 2023

AUDIO token diğer yandan platformda sıklıkla dinlenen sanatçıları daha fazla faaliyete teşvik etmek için ödül token olarak sunuluyor. Audios, müzik eserlerini haftalık bazda trend listelerinde öne çıkararak sanatçılara daha fazla tanınma şansı tanıyor. Bu çarpıcı projenin yerel token’u AUDIO’nun 2023 sonunda fiyat artışına gidebileceği düşünülüyor.

AUDIO token

Helium (HNT) Coin

Helium Coin projesinin oldukça sağlam olduğu analistlerce düşünülüyor. Çünkü Helium projesi birçok kişinin yeni çağ olarak adlandırdığı ve enerji verimliliğinin ön planda yer alacağı çağa hitap ediyor.

Radyo dalgaları yoluyla veri yayınlamak amacıyla düşük enerjili kablosuz erişim noktalarının ağlarını kullanan Helium, IoT cihazları için çalışma sergiliyor. Örneğin bir IoT cihaz Helium merkeziyetsiz blok zincirine bağlanarak, çeşitli işlem adımlarını sorunsuz gerçekleştirmesi sağlanabilir. Uzmanlara göre HNT Coin gelecekte kurumsal teknoloji şirketlerinin gözdesi olabilir.

Oasis Network (ROSE) Coin

Analistlere göre ROSE Coin gelecekte DEFİ sektörünün gözdesi haline gelebilir. Oasis Network, merkeziyetsiz finans yani DEFİ sistemlerinden biridir. Ancak onu diğerlerinden ayıran yanı gizlilik odaklı işlemlere izin vermesidir. Açık kodlu ve ölçeklenebilir ekosistemde yatırımcılar kendileri için özel olan kimlik bilgilerini sunmak zorunluluğu bulunmamaktadır.

Güvenlik ve gizlilik odaklı ROSE Coin işlemlerinin küresel yatırımcılara hitap ettiğini düşünen analistler, ROSE Coin’in 2023’te talep artışına sahne olabileceğini belirtiyorlar. Kısacası ROSE Coin, açık finansman ve gizli işlem verilerini bir araya getirerek kripto ticaret yapmayı mümkün kılmaktadır.

ROSE Coin Geleceği

Zcash (ZEC) Coin

Uzmanlara göre, ZEC Coin projesinin fark yarattığı nokta alanında en başarılı bilim insanlarının bu projede yer alması. MIT’ten ve diğer seçkin görülen akademilerden geliştiriciler uzun çalışma sonunda Zcahs’i yarattılar. Bilim insanları bu projede, orijinal Bitcoin kod tabanı ile özel bir gizlilik protokolünü birleştirdiler. Mahremiyete dayalı ilk kripto para olan ZEC Coin’in kurumsal yatırımcıların ilgisini çekmeye devam edeceği düşünülüyor. Projesi sağlam coinler 2023 kategorisi altına giren ZEC Coin projesinin en popüler dönemini 2023’de yaşaması bekleniyor.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.