Popüler 3 Analist, Bitcoin, ETH ve Aptos İçin Kritik Düzeyleri Açıkladı!

Popüler 3 Analist, Bitcoin, ETH ve Aptos İçin Kritik Düzeyleri Açıkladı!

Üç analist, Şubat ayında BTC, ETH ve Aptos Coin fiyatları için isabetli tahminlerde bulundular.

Üç analist, Şubat ayında BTC, ETH ve Aptos Coin fiyatları için isabetli tahminlerde bulundular. Bu analistler, AltreetBet, Pentosh1, LomahCrypto şeklinde sıralandı. Şimdilerde ise bir kez daha kripto paralara ilişkin detaylara değiniyorlar. İşte haberin ayrıntıları…

Bitcoin İçin Yeni Senaryo Nasıl?

Analistlere göre, Bitcoin şu anda kritik destek ve direnç seviyesi arasındaki yakınsama noktasında işlemde. 23.900 dolarlık düzeyde direnci bulanan BTC, yükselen destek çizgisini sergiliyor ve fiyatı yukarı taşımaya çalışıyor. Eğer orta vadede 23.900 dolarlık direnç kırılırsa sene sonu için 28 bin dolarlık hedef fiyatı işaret etmek mümkün olacak. Bitcoin bu dirençte güç kazanamaz ise 21.450 dolar seviyesine gerileyebilir bu da 0.382 Fib geri çekilme seviyesine sürüklenmesine sebep olabilir.

Ethereum İçin Senaryo Nasıl?

Tahminlerinde isabeti yakalayan analistlerden biri olan Pentosh1, Ethereum’un 1.700 dolarda kısa süre tutunabildiğini belirtti. Ona göre, ETH 1.600 dolara düşüş yapmadan önce 1.750 dolar üzerini test etme potansiyeli taşıyor. Bu kısa süreli artış yatırımcıların kar edebileceği bir alanı yaratabilir.

Öte yandan Ethereum’un 25 Şubat tarihinde 1.557 dolara düştüğü için şimdi sırada 1.690 dolarlık alanın üzerine çıkma mücadelesi başlayabilir. Önemli dirençlerden olan 1.690 dolarlık seviye kırılırsa, ETH fiyatının yılın ikinci yarısında 2 bin dolara hareket edebileceği analistçe öngörülüyor. Ancak bu mücadelede 1.960 dolar üzerinde bir red ile karşılaşılırsa 1.490 dolara düşüş hareketi öngörülüyor. RSI düşüş eğilimi trend çizgisinden çıkış yaptığı için kırılma olasılığının gündemde olabileceği ifade edildi.

Aptos Coin Düşüşü Devam Eder mi?

Son olarak LomahCrypto, Aptos Coin’in son değer kaybını başarılı şekilde tahmin etmişti. Bu kez ise Aptos’un 9 dolara kadar gerileyebileceğini düşünüyor. 20 dolarlık alandan 13 dolara ve ardından 12 dolara gerileyen Aptos Coin’in riskleri yükselttiğini işaret etti. APT Coin fiyatının alçalan direnç çizgisi altında düşüş yaşadığını, 16.50 dolarlık alanı test etse dahi burada red edilme potansiyelinin yüksek olduğunu vurguladı. 13.75 dolarlık direnç altına kırılan Aptos’un kısa vadede toparlanmaya konu olması analistçe beklenmiyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.