POLS Coin Geleceği 2023-2025, POLS Coin Fiyat Tahmini

POLS Coin Geleceği 2023-2025, POLS Coin Fiyat Tahmini

POLS Coin geleceği pek çok uzman analist yorumlanmaktadır. Uzmanlar POLS Coin için olumlu yorumlar yapmaktadır.

POLS Coin geleceği pek çok uzman analist yorumlanmaktadır. Uzmanlar POLS Coin için olumlu yorumlar yapmaktadır.

Analistlerin yorumlarında yeri bulunan POLS Coinin MarketCap üzerinden alınan güncel bilgilere göre piyasadaki sıralaması #198‘dir. POLS Coin kendisine uzman kişi ve ekiplerin POLS Coin tahmini içeriklerinde yer bulmaktadır.

Polkaster (POLS) Nedir?

Polkastarter nedir? Token türevlerinin satışının yapıldığı platforma polkastarter denir. Blockchain ağlarındaki token ve havuzlarının piyasaya sürülmesi ve bunların alım satım işlemlerinin gerçekleştirdiği protokole polkstarter (POLS) denir.

Polkastarterların son zamanların en çok konuşulan projelerden biri olmasının nedeni piyasaya girişi henüz yapılan işlerin merkeziyeti olmadan değişik ağlarla fon alabilmesi için gerçekleştirilmesidir. Son zamanların en hızlı ivmelenen kripto para birimlerinden biri olan POLS Coin ile alışverişi devam ediyor. Şu anki işlem hacminin zaman içinde artması kaçınılmaz olan POLS geleceğe yatırım yapanların gözüne yavaş yavaş girmeye ve sektörün dikkat çeken isimlerinden olmaya başladı.

Token alışverişinde şans faktörü olarak görülen POLS ağın kendi kripto para birimidir. Token alımı yapabilmek için girmeniz gereken whitelist adındaki listede kendinize yer bulabilmek için daha önceden 1000 POLS’unuz olması gerekirken bu miktar revize edilerek 3000 POLS’a yükseltildi.

POLS protokolünü kullanarak yapılacak token ticaretleri bir diğer adıyla IDO’lara katılım sağlamanın maalesef ki tek şartı 3000 POLS sahibi olmak değil. Farklı projeler farklı şartlar öne sürüp uygunluk bekleyebiliyor. Maks alınabilecek düzeyin oluşturulduğu açık arttırmalar da var.

“Polkastarter nedir?” sorusu yatırımcılar tarafından sıklıkla sorumaya başladı. Bu farklı alım yöntemlerinin bulunması bütçenize göre alışveriş yapabilmenizi sağlıyor. Bu tip ticarete meraklı kişiler için şu anda odak noktası olan bu birim desteklemeye başladığı projeler ile de göz dolduruyor. Yakın zamanda yükselişe girmesi bekleniyor.

POLS Coin Yorum

Kripto para piyasasının 252.büyüğü olan POLS 0,59 dolar bandında işleme açık. Fiyatlarını arttırması ve IDO ticaretini devam ettirmesi olası gözüken POLS sosyal medyada hızlı bir yükseliş ivmesinde.

POLS Coin Projesine Nasıl Katılım Sağlanır?

Bu protokolün IDO satışlarında pay sahibi olmak gayet kolay.

 • Cüzdanınızı bağlamak için Polkastarter web sitesine giriş yapın.
 • Girdiğinizde açık olan token satımları için Join Pool gördüğünüz yere tıklayın.
 • Uyum sağlayabildiğiniz şartları kabul edince yatırılabilecek ekstremum noktalarına göz atın.
 • Göndermek istediğiniz eth miktarını oluşturduktan sonra tekrar Join Pool seçeneğine ilerleyin.
 • Cüzdanınızdan evet dedikten sonra havuz işleminizin tamamlanmasını bekleyerek cüzdandaki tokenlerin kontrolünü yapın.

POLS yatırımı yapan kişiler için oluşturulan token satışlarında belirtilen 3000 şartı kabul görmektedir.

POLS Coin Nasıl Alınır?

Gate.io, Poloniex ve Uniswap gibi kripto para ticareti yapılan yerlerde bulunabilen POLS Coin yakın zamanda demirbaş online kripto para borsalarında da boy göstermesi büyük bir ihtimal olarak görülüyor.

Her kripto para ticareti yapan sitenin ara yüzü farklı olsa da genel olarak işlemlerin nasıl gerçekleştiğini size anlatacağım

 • Kullandığınız siteye girerken adres çubuğunuza dikkat edin. Yeşil SSL sertifikası olması önem taşır.
 • Ticaret yapak istediğiniz siteye girerek eğer cüzdanınız tanımlı değil ise işlemlerinizi gerçekleştirmek için cüzdanınızla kaydolmalısınız.
 • Kayıt işleminizi gerçekleştirdikten sonra borsa konumunu bularak POLS Coin seçeneğini bulun.
 • Ödeme seçeneği olarak ödeme yapacağınız para birimini işaretleyin. Bu TL, dolar ya da kripto para araçları gibi her türlü değerli birim olabilir.
 • Ödeme seçeneğinizi ve POLS Coin seçeneğini seçtikten sonra almak istediğiniz miktarı ya da paranızın harcamak istediğiniz yüzdelik dilimini seçin.
 • İşlemi onaylayın ve cüzdanlarınızı kontrol edin.
 • Giriş çıkış işlemleri tamamlandıktan sonra POLS’unuzu kullanabilirsiniz.

POLS Coin Geleceği 2022

POLS Coin geleceği 2022 kapsamında Coinarbitragebot ekibince yorumlanmaktadır. Coinarbitragebot ekibi POLS Coin’in 2022 yılının son aylarında 0,50 dolardan piyasada işlem göreceğini tahmin etmektedir. Price Prediction ekibine göre ise POLS Coin’in 2022 yılının son aylarında piyasa değeri en az 0,684 dolar en fazla ise 1,23 dolar olması beklenmektedir. Yine Price Prediction ekibine göre POLS Coin’in 2022 yılının son aylarında piyasa değeri ortalama olarak 1,14 dolar olması beklenmektedir. Digitalcoinprice ekibine göre POLS Coin 2022 yılının son aylarında 0,79 dolardan işlem göreceği öngörülüyor.

POLS Coin Geleceği 2023

POLS Coin geleceği 2023 yılı kapsamında birden fazla uzman ve uzman ekip tarafından incelenmektedir. Bu uzman kadrolardan bir tanesi olan Price Prediction ekibi POLS Coin’in 2023 yılının ilk aylarında en az 2,98 dolara en fazla ise 3,39 dolara piyasada işlem göreceğini tahmin etmektedir. Price Prediction ekibine göre POLS Coin’in 2023 yılının ortalarında en az 3,55 dolardan işlem görmesi en fazla 4,20 dolardan işleme tabi tutulması beklenmektedir. Price Prediction ekibine göre POLS Coin 2023 yılının son aylarında en az 4,31 dolardan en fazla 5,37 dolara işlem görecektir. Coinarbitragebot ekibi yaptığı açıklamalarda POLS Coin’in 2023 yılının sonlarında 3.06021 dolardan işlem göreceğini beklemektedir. Digitalcoinprice ekibine göre ise POLS Coin 2023 yılında 6,74 dolardan işlem görecektir.

POLS Coin Geleceği 2024

POLS Coin geleceği 2024 yılı kapsamında Coinarbitragebot ekibi POLS Coin’in 2024 yılındaki fiyatının 6,74 dolar olacağını beklemektedir. Price Prediction ekibine göre POLS Coin 2024 yılının başlarında en az 4,21 dolardan en fazla ise 4,79 dolardan işlem görmesi beklenmektedir. Yine Prediction ekibine göre POLS Coin’in yılın ortalarında en az 5,23 dolar olacağı tahmin edilmektedir. Prediction ekibi 2024 yılının son aylarında POLS Coin’in en az 6.39 en fazla ise 7,42 doları göreceğini tahmin etmektedir. Digitalcoinprice ekibine göre POLS Coin 2024 yılında 6,74 dolardan işlem görecektir.

POLS Coin Geleceği 2025

POLS Coin geleceği 2025 yılı baz alındığında Coinarbitragebot ekibine göre POLS Coin 2025 yılında 8.81253 doları görecektir. Price Prediction ekibine göre POLS Coin’in 2025 yılının başlarında en az 6,24 dolardan en fazla ise 7,09 dolardan işlem göreceği tahmin edilmektedir. Yine aynı ekibe göre POLS Coin 2025 yılının son aylarında ortalama olarak 9,63 dolardan işlem görecektir. Digitalcoinprice ekibine göre POLS Coin 2025 yılında 7,98 dolardan işlem görecektir.

POLS Coin Geleceği 2026

POLS Coin geleceği 2026 yılı kapsamında Price Prediction ekibine Coin 2026 yılı başlarında 9,25 dolar olacağı tahmin etmektedir. Price Prediction ekibi POLS Coin’in 2025 yılının son aylarında 14,13 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedir. Coinarbitragebot ekibi POLS Coin’in 2026 yılında genel olarak 14.2587 dolara işlem yapacağını tahmin etmektedir. Digitalcoinprice ekibine göre POLS Coin 2026 yılında 9,56 dolardan işlem görecektir.

POLS Coin Yükselecek Mi?

POLS Coin yorum uzman kişiler tarafınca yapılmaktadır. Uzmanlar yaptıkları bu analizleri yatırımcılar ile düzenli olarak paylaşmaktadır. Uzmanlar POLS Coin hakkında olumlu konuşmaktadır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.