Polimath (POLY) Coin Nedir?

Polimath (POLY) Coin Nedir?

Polymath bir blockchain platformudur. İşletmelerin kendi güvenlik ICO'larını oluşturmalarına olanak sağlayan ve menkul değer taşıyan bir ürün almak için kripto para kullanılması sağlayan bir platformdur.

Polimath , Güvenlik  ICO'ların Ethereum'udur . Teknoloji temeli ve araçları düzenleyen bir token  platformudur. Şirketler blok zincirindeki yatırımcılara güvenlik tokenleri verebilirler . Lakin bu durumdan sadece kimlik doğrulamalarını yapan kişiler yararlanabilir. Bunun temel amacı kara para aklamayı önlemek ve yasal uyumluluğu sağlamaktır.

Polymath'ı kim kurdu?

Polymath platformu  Trevor Koverko ve Chris Housser öncülüğünde kuruldu.  Koverko, 2015 yılında kripto para sektörine geçmeden önce çok sayıda fintech şirketinde çalıştı. Housser, Toronto'da mali ve iş hukuku alanında 4  yıllık bir deneyime sahip biri.

Polymath'ın  Tarihçesi

Temmuz 2017 Kurucular Barbados'ta Polymath Inc.'i kurdu.

Ocak 2018  ICO aracalığıyla 59 milyon dolar topladılar.

Ağustos 2018  Polymath ana ağı ilk beş güvenlik token  teklifiyle hizmete girdi.

Kasım 2018  Polymath, fiat teklifine bir sabitleme getirmektedir. Güvenlik ICO'ları artık ABD doları cinsinden verilebilir.

Polymath'ı Diğerlerinden Ayrı Kılan Nedir?

  • Düzenleyici kesinliğin olması
  • Erişilebilir olması
  • Aracının olmaması
  • Standart olması

POLY ICO'LARI Nasıl Üretilir?

POLY'ler, Ethereum blok zincirindeki ERC-20 tokenleridir. Toplam 1 milyar token  arza sahiptir. ICO sırasında dörtte birinden biraz fazlası ön satışta satıldı. Polymath kalan arzı yedekte tutmaktadır.

Polymath'ın Geleceği Nasıl Olabilir?

ICO'lar toplamda 4 milyar dolardan fazla para topladı, Polymath güvenlik ıcolarının 2020 yılına kadar 10 trilyon dolar değerinde olacağını tahmin ediyor. Piyasa tahminin yarısına dahi sahip olsa Polymathın geleceği harika olacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.