PICKLE Coin (Pickle Finance) Nedir? Nasıl Alınır?

PICKLE Coin (Pickle Finance) Nedir? Nasıl Alınır?

PICKLE Coin (Pickle Finance) Nedir?

PICKLE Coin nam-ı diğer Pickle Finance, CoinMarketCap ve Coingecko marketlerinde sıralanmaya başlayan yeni bir tokendir. Şu an için sayılı borsada işlem gören token oldukça yeni bir proje olarak karşımıza çıkmakta. Bu yazımızda ise; Pickle Coin Nedir? Pickle finance nasıl satın alınır? Nasıl Çalışır? Coin fiyatı ve coin geleceğine dair yorum/yorumları konularını derledik.

Proje, dört stable coin havuzunun likidite sağlayıcılarına $PICKLE'ların dağıtımı olarak tanımlanıyor. Bu stabil coinler;

  • DAI / ETH
  • USDC / ETH
  • USDT / ETH
  • SUSD / ETH

Çiftleridir. Sabit oranın altındaki stabilcoin havuzlarına daha fazla ödül verildiği ve sabit oranın üzerindeki stabilcoin havuzlarına daha az ödül verildiği iddia ediliyor. Bu, insanların oranın üzerinde stabilcoin satmasına ve oranın altında stabilcoin satın almasına izin verir. Pickle Coin ayrıca ETH-PICKLE Pool'a da ödül verecek. Bu, tüm stabil coinlerin sabitlenmiş olduğu durumu çözer. Tabi ki başka havuzlar da olabilir.

PICKLE Nasıl Çalışır?

pickle finance

PICKLE Finance’yi Ethereum blockchain platformunda verilen bir belirteç şeklinde tanımlayabilmek mümkündür. Pickles Finance, size, yani müşteriye hak ettiğiniz şeyleri:

  • Hizmet
  • Rahatlık
  • Esneklik
  • Gönül rahatlığı

sunmak için tasarlanmıştır. Araçlar ve ekipman için mükemmel finans, garanti ve sigorta paketleri sunar ayrıca kredi geri ödemenizi bütçenize uyacak şekilde uyarlayabilirler. Tüm bunlara ek olarak, Pickles Finance büyük finans kurumlarıyla özel oran planları müzakere ettiğinden, Pickle token müşterilerine banka faizli finansman veya daha iyi bir hizmet sunabilmektedir.

Pickle Coin Nasıl Satın Alınır?

pickle token

Token oldukça yeni ve şu anda sadece Uniswap (V2) borsasında PICKLE/WETH çiftinden işlem görmeye başladı. Uniswap’de yazının hazırlandığı sırada 4,83 dolardan işlem görüyor. Coin ile işlem yapmak isterseniz borsaya kayıt olup üyelik oluşturarak işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

İlerleyen günlerde diğer borsaların kullanıcılarından talep gelmesi durumunda, token pek çok borsada sıralanabilir. Takipte kalarak haberdar olabilirsiniz.

Pickle Finance Token Fiyatı

Yazının hazırlandığı sırada 1 PICKLE Coin 35,60 Türk Lirası civarında seyretmektedir. Bu rakam Bitcoin karşılığı ile 0,00047271 BTC, Ethereum karşılığı ile 0,01321549 ETH tutarındadır. Coinin seyreden güncel fiyatına ulaşmak isterseniz CoinMarketCap adresinden takip edebilirsiniz.

Pickle Coin Sonuç

Daha oldukça yeni olan PICKLE Token, yatırımcılardan ve tüccarlardan çok talep alırsa büyük altcoinler listesinde sıralanabilir. Şu anda piyasa sıralamasında 2294. Sırada bulunan coin, toplam ₺15.136.640’lik bir hacme sahip. İlerleyen dönemlerde popüler olursa, bu rakam ve tokene olan talep de artacaktır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.