PERL Coin Geleceği 2023-2027, PERL Coin Fiyat Tahmini

PERL Coin Geleceği 2023-2027, PERL Coin Fiyat Tahmini

PERL coin geleceği, PERL coin yorum, PERL coin fiyat tahminleri, PERL coin analizleri ve PERL coin uzmanların görüşleri yer alıyor.

PERL coin geleceği alanında isim yapmış uzman kişi ve ekiplerce piyasada işlem görmeye başladığı zamandan bu yana incelenmektedir.

Perl.eco Coin’in an itibari ile itibariyle MarketCap verilerince işleme tabi tutulduğu fiyat 0.0209445 dolar şeklindedir. Piyasa değeri ise son zamanlarda yüzde 1,24 oranında düşmüştür. Perl.eco Coin’in güncel piyasa değeri ise 0.1184 şeklindedir. Ayrıca PERL Coin’in piyasada dolanan toplam arzı ise 490,938,908.14 PERL şeklindedir. MarketCap sitesine göre bu para biriminin sıralaması 656 numara olan PERL Coinin son 24 saatteki hacmi ise 5,464,003 dolardır. PERL Coin MarketCap üzerinden alınan verilere göre 12 farklı borsada listelenmektedir.

Uzmanlar PERL Coinin son zamanlardaki yükselişi sebebiyle PERL Coin tahmini başlığı altında içerik yayınlamaktadır.

Binance’ da listelenmeye başlayan Perlin Coin geçtiğimiz günlerde en çok dikkat çeken Token’ lardan biri oldu. Kullanıcılarına yüksek verimli bir platform sunmayı vaat eden PERL, sistemin lidersiz olarak yönetileceğini belirtmiştir.

2018 yılında geliştirilen ve piyasaya sürülen platform, DAG (Directed Acyclic Graph) alt yapısıyla oluşturulan sistemi LPOS (Leaderless Proof of Stake) protokolüne bağlı olarak çalıştırmaktadır. Platformun sahip olduğu donanım ve izlediği protokol, sözleşmeler sayesinde saniye içerisinde 30 binden fazla işlem yapılabildiği bildirilmiştir.

Platform kendi sistemine özel olarak geliştirdiği Perlin ağ zinciri ile kullanıcılarına birçok kullanım fırsatını bir arada sunmaktadır. Bu geliştirilmiş ağ ile platform içerisinde kullanıcılarına diledikleri ticari işlemleri, anında yüksek hız ve verimde yapabildikleri bir alan sağlanmaktadır. Bunun yanında sistem kullanıcılarına projeleri için ihtiyaç duydukları dApps kaynağını geliştirmelerine yardımcı da olmaktadır.

Perlin’ in overlay ağ sistemini kullandığı söylenirken, DAG alt yapısına sahip olan DeFİ prensipli çalışan ledger’ i Wavelet olarak test aşamasına girmiştir. Platformun geliştirilme aşamasında tabi tutulduğu bu testlerin hepsi kullanıcıların veri gizliliği ve sistem güvenilirliğinin tamamen kontrol edilmeye çalışması amaçlanmaktadır. Bu testlerin her biri sistem güvenilirliği hakkında bilgi verici olmaktadır.

Platform sistem güvenilirliğini ve yüksek hız verimlilikte olmasını akıllı sözleşmeler ile sağlamaktadır ve bu sözleşmelerin protokollerinde Webassembly’ den yararlanmaktadır. Perlin’ de fazla sayıdaki dataların analizi ve işlenmesi sırasında daha kontrollü ve hızlı çalışılabilmesi adına bazı bilgi işlem kaynakları da sisteme dahil edilmiştir.

Platform; kendi kontrolünü sağlayan ledger, hesap işlem kayıtlarında kriptografik kanıtlar ve yükseltilmiş paralel bilinmeyen hesaplar için frameworkler olarak 3 esas bölümden oluşmuştur. PERL ağ sistemi oyun konsol ve akıllı cihazlar gibi ileri teknoloji barındıran yazılımlarda dataların işlenme verimi ve hızını bir havuz içerisinde barındırmaya çalışması ile muadil platformları arasında tektir.

Platform her bir kullanıcısı için kriptografik şifreleme sistemlerini kullanmaktadır. Kullanılan şifreleme PERL’ in güvensizliğine yönelik kullanımı zorunlu olarak görülmektedir. Bu sistem protokolü mevcut olan Proof of Computing mekanizması ile kullanıcılara sahip oldukları varlıkların kanıtı adına çalışmaktadır.

Platform sisteminin herhangi bir merkeze bağlı olmadan geliştirilmesinin sebebi de kullanıcılar için herhangi bir kripto varlığın metalaştırmasına izin vermemek içindir. Diğer taraftan yine yatırımcılar için arz talep gibi birçok işlem konusunda da daha özgür bir alanı oluşturmak içindir.

Perlin Coin Nedir?

Perlin Coin, Perlin ağ ve blok zincirinde kullanılan ve al sat gibi işlemlerin yapılabilmesini sağlayan yerel Token birimidir. Platformda bulunan ticari tüm girişimler için kullanıcıların bu Coin’ e sahip olmaları gerekmektedir.

Kaynaklara erişim için harcanabilen bu Coin’ ler aynı zamanda stake edilerek ya da mining işlemi ile ek kazanç elde etmek içinde kullanılmaktadır. İlk geliştirildiğinde ERC 20 tabanlı bir Token olarak oluşturulan Coin daha sonra doğrudan sistemin tamamen kendisine ait olan bir Token olarak işletildi.

Perlin Kurucuları

Platform kurucu üyeleri 19 kişi iken, Perlin gün geçtikçe daha da büyüyüp gelişmeye devam etmektedir. Çalışmalarına hız kesmeden devam eden ekip, platformu daha da kapsamlı hale getirmek için uğraşmaktadır.

Ekip üyelerinin her biri blok zincir teknolojisi ve web yazılımlarına tamamen hakim olan uzman kişilerden oluşmaktadır. Platformun üç ana kurucu isimlerinden biri olan Dorjee Sun, bu projede yönetici olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Endüstriyel alanda karbon dönüşümü üzerine yapmış olduğu çalışmalarla adını duyurmayı başaran Dorjee başarılı bir girişimci olarak tanınmaktadır.

Diğer kurucu üye yazılım alanında oldukça başarılı olan Kenta Iwasaki daha önce Dranithix adlı firmanın kurucusu iken bu projede CTO olarak sorumluluk almıştır. Son isim Ajay Prakash ise projenin başkanı olarak çalışmaktadır. Projenin yönetiminde ve tasarımında oldukça büyük rolü bulunan Ajay, daha önceki farklı projelerde de yine birçok başarılı işe imza atmıştır.

PERL Coin Geleceği Avantajları

  • Platformun kullanmış olduğu Wavelet konsensüs mekanizması ile birçok avalanche mekanizmaları aşILmış olup, yapılan gözlemlerde sistemin saniyede yaklaşık 32.000 kadar işlem tamamladığı tespit edilmiştir. Sistemin bu kadar kısa sürede fazla işlemi tamamlamasının yanında her bir işlem kaydının eksiksiz tutulması ve kullanıcıya güven garantisi vermesi de en büyük artısıdır.
  • Wavelet konsensüsü ile sisteme merkeziyetsiz olarak gelişime daha da açık bir blokchain alt yapısı sağlanmış oldu. Ağdaki düğümler ile kullanıcıların ödüllendirilme sistemleri de tam güvenle çalışmaktadır.
  • Platform kendisi gibi bilgi işlem üzerine hizmet veren diğer kripto sistemlerinden farklı olarak kullanıcılarına, platform üzerinde yapmak istedikleri tüm girişimleri için ihtiyaç duydukları CPU ve RAM gibi kaynakları sunmaktadır.
  • Bilgi işlem platformlarına olan yoğun taleple, Perlin sistemi kullanıcılara daha ekonomik ve daha iyi kalitede, geniş kapsamlı bilgi işlem hizmeti alabilme imkanı sunmaktadır. Platform tüm bu olanakları küçük büyük ölçekli tüm işletmelere ve kişilere ayırt etmeksizin vermektedir. Tüm bu avantajlar da Perlin Coin geleceği hakkında daha parlak fikirlerin oluşmasına neden olmaktadır.

Dezavantajları

Piyasada çok fazla DAG alt yapısıyla geliştirilen ve hizmet veren platform bulunmaktadır. Bunların arasında yeni sayılabilecek bu proje biraz daha geri planda kalabilmektedir. Bu nedenle Perlin’ in çok iyi bir pazarlama tekniğine sahip olması ve daha fazla avantajı bir arada barındırması gerekmektedir.

Madencilik konusunda da diğer platformlara nazaran biraz daha eksiği bulunan platform bu konuda da yine kullanıcı kaybı yaşayabilmektedir.

Perlin (PERL) Fiyatı, Grafikler, Piyasa Değeri

PERL Coin Yorum

PERL Coin yorum olarak özetlersek; 02.05.2023 tarihinde Saat 05.49’ da $0.1503 olarak işlem gören Coin değeri 24 saat içerisinde yaklaşık % 2 oranında bir kayıp yaşamıştır. Coin gün içerisinde en yüksek $0.1585 iken en düşük $0.1467’ i görmüştür. 24 saatlik trade hacmi ise yaklaşık %30 oranında düşmüş olup $10,227,413’ dür. Coin’ in toplam 1,033,200,000 arzının 490,938,908’i dolaşımdadır.

Perlin Coin Nereden Satın Alınır?

Yazının kaleme alındığı tarihte Binance, Gate.io, CoinDCX gibi 12 adet borsada listelenen Perlin Coin Binance aracılığıyla satın alınabilmektedir. Bunun için öncelikle bu borsaya kayıt olmalı ve ardından kendi hesabınızı oluşturmalısınız. Borsanıza para yüklemek içinde banka hesaplarınızdan yararlanabilirsiniz.

Borsanıza itibari para yükleme işleminin ardından bu Coin’ i PERL/BTC, PERL/BNB ya da PERL/USDT paritelerini kullanarak satın alabilirsiniz.

PERL Coin Geleceği 2023

PERL Coin geleceği 2023 yılında Digitalcoinprice ekibi PERL Coinin 0.1420719792 dolardan işlem göreceğine dair tahminlerde bulunmaktadır. Coinarbitragebot ekibi Perl.eco Coinin 2023 yılının sonunda 0.09506 dolar olmasını beklemektedir. Price Prediction ekibi ise PERL Coinin 2023 yılının sonunda en az 0.085 dolardan en fazla ise 0.096 dolardan işlem göreceğini tahmin etmektedir. Aynı ekip PERL Coinin 2023 yılının son aylarında ortalama olarak 0.093 işlem görmesini beklemektedir.

PERL Coin Geleceği 2024

PERL Coin geleceği 2024 yılında Coinarbitragebot ekibi PERL Coin’in 2024 yılında 0.11399 doları göreceğini tahmin etmektedir. Price Prediciton ekibi ise PERL Coin’in 2024 yılının başlarında minimum 0.090 dolar seviyesinde maksimum ise 0,10 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedir. Yine aynı ekip PERL Coin’in 2024 yılının sonunda minimum 0,14 dolar maksimum ise 0.16 olacağını tahmin etmektedir. Digitalcoinprice ekibi Perl.eco Coinin 2024 yılında 0.1710382535 dolardan işlem göreceğine dair tahminlerde bulunmaktadır.

PERL Coin Geleceği 2025

PERL Coin geleceği 2025 yılı kapsamında yükselişe geçeceği düşünülen bir para birimidir. Coinarbitragebot ekibi PERL Coin para biriminin 2025 yılında 0.20288 dolar seviyelerini görebileceğini söylemektedir. Price Prediction ekibi ise PERL Coin’in 2025 yılında ilk aylardan minimum 0,14 dolar maksimum ise 0,15 dolar arasında olacağını tahmin etmektedir. Ayrıca Price Prediction ekibi PERL Coin’in 2025 yılının ortalarında en az 0,16 dolar en fazla ise 0,19 dolar olacağını ortalama olarak ise 0,17 dolar seviyesinde olacağını tahmin etmektedir. Yine aynı ekip bu para biriminin 2025 yılının son aylarında minimum 0,20 dolara işlem göreceğini tahmin ederken maksimum 0,20 dolara ortalama ise 0,21 dolara işlem göreceğini tahmin etmektedir. Digitalcoinprice ekibi PERL Coinin 2025 yılında 0.2010030833 dolardan işlem göreceğine dair tahminlerde bulunmaktadır.

PERL Coin Geleceği 2026

PERL Coin geleceği 2026 yılı kapsamında Price Prediction ekibine göre yükselişe geçmesi beklenmektedir. Price Prediction ekibi, PERL Coin’in 2026 yılı başlarında en az 0,20 dolar en fazla ise 0,22 dolar olacağını, genel olaraksa yılın başlarında ortalama olarak 0,22 dolara işlem göreceğini tahmin etmektedir. Price Prediction ekibi PERL Coin’in 2026 yılının ortalarında en az 0,24 dolar en fazla ise 0,24 doları göreceğini tahmin etmektedir. Yine aynı ekibe göre PERL Coin para birimi 2026 yılını 0,34 dolardan bitireceğini tahmin etmektedir. Coinarbitragebot ekibi PERL Coin’in 2026 yılında 0.32826 doları göreceğini tahmin etmektedir. Digitalcoinprice ekibi PERL Coinin 2026 yılında 0.2322514833 dolardan işlem göreceğine dair tahminlerde bulunmaktadır.

PERL Coin Geleceği 2027

PERL Coin geleceği 2027 kapsamında Price Prediction ekibi bu para biriminin 2027 yılında başlarda minimum 0,28 dolar maksimum ise 0,31 dolar olacağını tahmin etmektedir. Ekip 2027 yılında yılın sonlarında PERL Coin’in en az 0,40 dolar maksimum ise 0.48 görmesini beklemektedir. Coinarbitragebot ekibi PERL Coin’in 2027 yılında 0.53112 doları göreceğini tahmin etmektedir. Digitalcoinprice ekibi PERL Coinin 2027 yılında 0.2919639947 dolardan işlem göreceğine dair tahminlerde bulunmaktadır.

PERL Coin Yükselecek Mi?

PERL Coin yorum uzmanlar tarafından yorumlanan altcoinlerden birisidir. Analistler PERL Coinin gelecek 4 yılda yükseleceğine dair tahminlerde bulunmaktadır. Bu noktada uzmanların görüşlerine PERL Coinin yükselişi beklenmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.