Pax Coin Geleceği 2022-2025, Pax Coin Fiyat Tahmini, Pax Coin Yorum

Pax Coin Geleceği 2022-2025, Pax Coin Fiyat Tahmini, Pax Coin Yorum

PAX Coin geleceği altcoin yatırımı planlayan pek çok kişi tarafından araştırılan konular arasında yer almaktadır. Bir diğer adı Pax Dollar olan PAX Coin, kullanıcıları için yüksek hızda işlem yapabilme imkanı tanıyan, merkeziyetsiz bir kripto para birimidir. ABD doları bazlı olarak yükseliş ya da düşüş hareketi gösteren yani ABD Doları’na sabitlenen literatüre göre stanble coin olarak da ifade edilmektedir. Ethereum alt yapısı ile işlem yapan PAX Coin, dijital paralar ile reel yani itibari para birimleri ile adeta bir köprü görevi üstlenmiştir.

Kripto para piyasasındaki parametrelere bağlı olarak şekillenmemesi, geleneksel bankacılık işlemlerindeki gibi mesai saati kısıtı bulunmaması, kullanıcılarına zaman ve ya mekan gözetmeksizin işlem yapabilme ayrıcalığı tanıması gibi özelliklere sahip olması PAX Coin fiyat tahmini konusunda da etkili olmaktadır.

An itibariyle söz konusu coinin Coin Marketcap verilerine göre birim fiyatı 13,24 TL bandındadır. Son 1 gün içerisinde TL’nin dolar karşısında değer kaybetmiş olması PAX Coin’in de birim fiyatının %0.23 artmasını sağlamıştır. Piyasa hakimiyeti 0,04 olan PAX Coin, gün içerisinde sahip olduğu en yüksek değer 13.20 TL, en düşük değeri ise 13,25’tir. Coin Marketcap verileri göz önünde bulundurulduğunda piyasa sıralamasının 113 olduğu görülmektedir.

[mcrypto id="29356"]

Pax Coin Geleceği 2021

Kripto para tahminlerine dair yorumlar yapan otoriter ekiplerden Price Prediction, 2021 yılı itibariyle PAX Coin geleceği 2021 fiyat tahmininin en düşük 0,94 dolar seviyesine ulaşabileceğini öngörmektedir. Ortalama fiyat değeri 1,04 dolar maksimum fiyat tahmini ise bu yıl için 1.07 dolara seviyelerinde öngörülmektedir.

PAX Coin Geleceği 2022

PAX Coin geleceği 2022 verileri gelecek yıl söz konusu coin için yatırım hedefleyen kişiler tarafından mutlaka takip edilmelidir. Price Prediction ekibinin uzmanlarının açıklamalarına göre PAX Coin 2022 içerisinden minimum 1,53 dolar maksimum 1,76 dolar seviyesinde seyredebilir. Ortalama fiyat tahmini 1,57 dolar bandındadır.

EGLD Coin Geleceği 

PAX Coin Geleceği 2023

PAX Coin geleceği 2023 verilerine göre Price Prediction ekibi bu coinin birim fiyatının minimum 2,23 dolar maksimum 2,61 dolar aralığında olabileceğini öngörmektedir.

PAX Coin Geleceği 2024

Uzman yorumlarına göre PAX Coin geleceği 2024 verileri 3.26 seviyelerindedir. Dolar kurunda meydana gelen değişimlere bağlı olarak değer kazanan ya da kaybeden PAX Coin’in t5akip eden 3 yıllık süreç içerisinde istikrarlı bir biçimde büyümesi beklenmektedir.

PAX Coin Geleceği 2025

PAX Coin geleceği 2025 verileri için Price Prediction ekibi 5,51 dolara  gibi bir fiyat tahmininde bulunmaktadır. PAX Coin’in minimum değerinin 2025 yılı için, 4,44 dolar ortalama değerinin ise 4,60 dolara olabileceği yine otoriter ekibin uzmanlarınca ifade edilmektedir.

PAX Coin Yükselecek Mi?

PAX Coin stable coin olarak ifade edilen ve itibari bir para birimine sabitlenerek fiyat değişikliğine giden coinler arasında yer almaktadır. Dolar kuruna bağlı olarak yükselen ya düşen bir birim fiyatı bulunan PAX Coin ile ilgili pek çok uzman yorum izafi yorumlarda bulunmaktadır.

Pek çok uzman dolar kurunun özellikle ülkemizdeki mevcut durumu da göz önünde bulundurarak PAX Coin ile ilgili, uzun vadede istikrarlı bir yükseliş olabileceğini iafde etmektedir. Tamamen dolara bağlı olarak şekilleniyor olması, yine uzmanlarca risksiz bir coin olarak yorumlanmasına da neden olmaktadır. Kripto para borsasındaki, standart parametrelerden diğer coinlere nazaran daha az etkilenmesi ve dolar kuru ile paralel bir çizgi izleyecek olması bu yorumların temel dayanak noktasıdır.

PAX Coin Yükselecek Mi? sorusunun net bir yanıtı şuan için verilemese de yatırımcıların özellikle uzun vadeli PAX Coin yatırımlarının, güvenilir liman olan dolara yatırım yapmakla eşdeğer olabileceği görüşü son derece yaygındır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.