PARİBU Hangi Coin Alınmalı?

PARİBU Hangi Coin Alınmalı?

Paribu hangi coin alınmalı? Paribu 2017 yılında kullanıma sunulmuş olan kripto para alım satım platformu olarak bilinmektedir. 2015 yılında ön hazırlığı yapılmış olan Paribunun 2016 yılında kurulmuş olduğu ve beraberinde 2017 yılında kullanıma açılmış olduğu genel bilgileri arasında yer almaktadır. Bununla birlikte Paribu Türkiye’nin en yüksek hacimli dijital varlık platformlarından biri olarak değerlendirilmektedir. Hızlı ve güvenli işlem yapabilme özelliği bulunan Paribu sisteminin bitcoin olmak üzere birçok kripto para alım satımlarına aracılık ettiği de bilinmektedir. CEO’su Yasin Oral olan Paribu dijital alım satımlar açısından üst düzey güvenliğe sahip olan ve uzmanların görüşüne yönelik sık kullanılmakta olan sistem olarak bilinmektedir.

Paribu kapsamında yer alan Keep, Lrc, Mana, Chz, Reef, Ravencoin, Shiba, Doge, Algo, Ankr, Xlm ve Matic coinlerininden alabilmeniz mümkündür. Dijital para birimleri yönünden değerlendirebileceğiniz bu seçenekler hem kısa hem de uzun vade de genel bir yatırım şekli olarak kullanılacak seçeneklerdir. Özellikle son dönemin popüler coin seçeneklerinden biri olan SHİBA bu konuda örnek gösterilecek bir seçenektir. Her geçen gün kullanıcı kitlesi artış gösteren Paribu sisteminin şuan için 4 milyon kullanıcıya eriştiği dünya çapındaki kullanılmakta olan dijital para sistemiyle ilgilidir.

Paribu İçin Gelecek Vaat Eden Alt Coinler

Paribu için gelecek vaat eden alt coinler kapsamında belirtilen alt coinler yatırım konusunda oldukça güvenli para birimleridir. Gelecek vaat eden coin türleri ise şu şekilde sıralanmaktadır.

 • Keep
 • Lrc
 • Mana
 • Chz
 • Reef
 • Ravencoin
 • Shiba
 • Doge
 • Algo
 • Ankr
 • Xlm
 • Matic

Yukarıda yer alan coin seçenekleri Paribu sistemiyle güvenli bir şekilde alım satım yapılabilmektedir.

Keep

Keep coin kripto para projesi olarak bilinen güvenilir ve belli hedefe yönelik ilerlemekte olan coin seçeneğidir. Keep sisteminin altyapısı ile birlikte Ethereum ağı üzerinden ERC-20 Token üretilmektedir. Bu sayede güvenli bir şekilde çalışan bir coin sistemi olduğu bilinmektedir.

Lrc

Lrc coin merkeziyetsiz kripto para borsalarında geliştirilen bir coin olarak kullanıcıya ticaret hacmi oluşturabilme kapsamında güven vaat eden kripto para birimidir.

Mana

Mana coin merkeziyetsiz para birimi olarak bilinen ve Ethereum ağı üzerindeki en iyi bilinen blok zinciri tarafından desteklenmektedir. Kullanıcılar bu coin seçeneği ile uygulama oluşturup kazanç sağlayabilmektedir.

Chz

Chz coin ERC-20 tekonli olarak bilinen seçeneklerdendir. Dünya çapında önde gelen spor kulübü ile ortaklıklar imzalamış olan bu sistem sayesinde taraftarların takımlarının aldığı kararlarda söz sahibi olabilmesini sağlamaktadır.

Reef

Reef coin Polkadot üzerine kurulmuş DeFi platformu olarak bilinip zincirler arası ticaret yapılabilmesini kolaylaştırmaktadır. Kullanıcılar açısından bu durum önemli bir yatırım seçeneği olduğunu da vurgulamaktadır.

Ravencoin

Ravencoin madencilik sistemine olanak tanıyan kripto para seçeneğidir. Uzun vadede tercih edildiğinde önemli kazanç sağlatabilenler arasındadır.

Shiba

Shiba coin merkeziyetsiz kripto para birimidir. Uzun vadede yapılan yatırımlar açısından en uygun coin seçenekleri arasındadır.

Doge

Doge coin anlık, eğlenceli ve geleneksel bankacılık ücretlerinden muaf olmanızı sağlayacak bir yazılım olup aynı zamanda kripta para birimi seçeneğidir.

Algo

Algo coin çeşitli uygulamaları destekleyen, kendi kendini çalıştıran, merkeziyetsiz, blok zinciri tabanlı bir ağı olarak uzun vadede doğru bir coin seçeneği olarak ifade edilmektedir.

Ankr

Ankr coin uygun fiyatlı blok zinciri düğümüne sahip olan ve beraberinde çözümleri sağlamak için paylaşılan kaynakları kullanmakta olan kripta para birimi olarak bilinmektedir. Uzun ve kısa vadeli yatırımlarınız için doğru bir seçenektir.

Xlm

Xlm coin değişik varlıklar arasında değer transferine imkân sağlayan açık kaynaklı bir sisteme tabii olan dağıtık ve topluluğa ait blockchain ağı olarak ifade edilmektedir.

Matic

Matic coin Ethereum blok zincirindeki ERC-20 belirteci olarak bilinmektedir. Belirteçler, Polygon'daki ödeme yöntemleri için ve Polygon sisteminde faaliyet gösteren kullanıcı kitle arasında önemli ödeme para birimi olarak kullanılmaktadır.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.