Paribu Çöktü Açılmıyor

Paribu Çöktü Açılmıyor

Milyonlarca kullanıcı sayısına sahip olan Paribu borsasının günlük işlem hacmi oldukça fazla olup zaman zaman sistemde meydana gelen hatalar sonrası kullanıcılar Paribu çöktü açılmıyor diyerek paniğe kapılabilmektedir. Bilindiği gibi ülkemizde kripto para piyasasındaki yatırımcıların sıklıkla tercih ettiği borsa olan Paribu üzerinde dakikada binlerce işlem gerçekleştirilmektedir.

Milyonlarca aktif kullanıcıya sahip olan Paribu genellikle sistem hatası vermeden yatırımcılarına güven vererek çalışmalarını sürdürüp işlemleri onaylasa da ne yazık ki ara ara borsada aksamalar ve bazı problemler yaşanabilmektedir. Kullanıcıların yaşadıkları sıkıntılar sonrası en sık aradıkları problemler arasında Paribu bir hata oluştu, Paribu çöktü açılmıyor ya da Paribu hata veriyor ne yapmalıyım olmaktadır.

Sizde borsa hesabınız ile ilgili bu tarz hatalar ile karşılaşıyorsanız kaleme aldığımız bu yazı tam size göre diyebiliriz. Genel olarak bu sıkıntılardan kolaylıkla nasıl kurtulabilirsiniz, ne yapmalısınız birkaç başlık altında kısaca değinelim.

Paribu bir Hata Oluştu

Kullanıcıların en sık karşılaştığı sorunlardan biri Paribu bir hata oluştu diyebiliriz. Bu hatayı eğer alıyorsanız korkmanıza ve panik yapmanıza gerek yok. Bahsedeceğimiz yöntemleri deneyerek bu hatadan hızlı ve kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz.

  • Öncelikle bu hatayı hangi cihaz üzerinde aldığınıza dikkat etmelisiniz. Çünkü, bazı kullanıcılar tablet ya da mobil cihazlarından borsa hesaplarına giriş yaptıklarında cihazlarının tamamen kendi sisteminden kaynaklı bir çökme yaşayabilmektedir.
  • Bunun da kontrolünü kullanıcı ilk adım olarak yapması gerekmektedir. Kontrol için geçmişinizi boşaltmalı, telefon hafızasında yer alması muhtemel çerezlerden cihazınızı temizlemelisiniz ve ardından cihazınızı tamamen kapatmalısınız. Cihaz temizliği sonrası cihazınızı yeniden kapat aç yapmalısınız.
  • Ardından cihazınız üzerinde yeniden en baştan borsa hesabınıza girmeyi denemelisiniz. Bu bahsettiğimiz yöntem web üzerinden Paribu hesabına girmeye çalışan kullanıcılar içindir.

Eğer cihazınıza yüklü bulunan Paribu uygulamasından bu hatayı alıyor iseniz;

  • Problem cihaz kaynaklı da olabilir ya da doğrudan uygulamanın kendisi ile de ilgili olabilmektedir. Bu nedenle cihazınız yeniden başlatmanıza ve içeriğin temizlemenize rağmen uygulama hala hata veriyorsa uygulamayı yeniden yüklemeyi denemelisiniz. Bunun için de cihazınızda yüklü bulunan Paribu uygulamanızı tamamen silmelisiniz. Yükleme sonrası yeniden hesabınıza giriş yapmayı denemelisiniz.

Bu yöntemleri denedikten sonra hala daha Paribu çöktü ya da Paribu bir hata oluştu uyarısı karşınıza çıkıyorsa başvurmanız gereken birkaç yöntem daha bulunmaktadır. En yeni Paribu tüyoları 2021 ile Paribu hata veriyor ne yapmalıyım gelin daha detaylı değinelim.

Paribu Hata Veriyor Ne Yapmalıyım? Paribu Tüyoları 2021

Yukarıda değindiğimiz yöntemleri yaptınız ve hala aynı hatayı almaya devam ediyorsunuz. O zaman Paribu bir hata oluştu uyarısı uygulamanın kendi sistemsel aksaklıklarından dolayı kaynaklanıyor olabilir. Çok sık olmasa da zaman zaman platformda yaşanan fazla yoğunluk ve bakıma girmesi gibi bazı nedenlerden dolayı kullanıcılar bu tür hatalarla karşılaşabilmektedir.

Paribu çöktü hatası alan kullanıcı panik olabilmektedir. Fakat, paniğe gerek yok diyoruz. Bu hata kullanıcıların karşısına bazı başka durumlarda da çıkabilmektedir. Bunları yazacak olursak;

  • Kullanıcı hesabına giriş yaparken kullanıcı adı ya da şifresini yanlış giriyor olabilir. Üst üste bilgilerini yanlış giren kişiler bu hatayı alabilir.
  • Kullanıcı borsa hesabında işlem yaparken işlem yapmak istediği coin ya da varlıkların pariteleri üzerinde hata yapıyor, emir girişlerini yanlış yapıyor olabilir.
  • Bazen kullanıcı cüzdanında yeteri kadar para birimi olmamasına rağmen işlem yapmaya çalışabilmektedir. Bu şekilde işlem yapmaya çalışan kişilerde yine bu hata kodunu alırlar.
  • Kullanıcı tüm bunları kontrol etmelidir. Eğer yapmış olduğu yanlış işlemler yok ise bu hata kodu Paribu borsasının kendisinden kaynaklı olabilir.
  • Paribu borsası kimi zaman sistem güncellemesi yapabilmektedir. Bu da bazı kullanıcıların hata oluştu uyarısı ile karşılaşmasına sebep olabilmektedir. Son çare olarak da bu hatayı alan kullanıcı daha net bir bilgi almak için doğrudan Paribu müşteri hizmetlerini arayarak yaşadığı sıkıntıyı giderebilir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.