Paribu Coin Nasıl Alınır | Paribu Coin Ön satış | Paribu Coin Nedir

Paribu Coin Nasıl Alınır | Paribu Coin Ön satış | Paribu Coin Nedir

5 milyondan fazla kullanıcısı ve en yüksek işlem hacmiyle tanınan Türk borsası Paribu, Paribu Net hakkında konuşarak yeni projesini tanıttı. Bilindiği üzere geçtiğimiz haftalarda Paribu büyük bir kutlama gerçekleştirerek hem 5. Yıllarını kutladı hem de önümüzdeki aylarda gerçekleştirmeyi istedikleri hedeflerinden bahsetti. Bu yazımızda paribu coin nedir, paribu coin ön satış hakkında bilgilere yer vereceğiz.

Borsa ekibi kripto para piyasasına oldukça güzel yeni fikirlerle yeni heyecanlar getireceğini açıkça belirtti. Hiç şüphesiz bu açıklamalar arasında katılımcıların en çok dikkatini çeken şey de Paribu Net projesi oldu.

Paribu borsa Ceo’ su olan Yasin Oral projeyi genel hatları ile anlatarak katılımcıları aydınlattı. Peki, kripto para borsası ile ilgilenen hemen hemen herkesin kullandığı Paribu’ nun bu yeni projesi tam anlamıyla nedir, güvenilir midir, avantajları var mıdır? Tüm merak edilen soruların cevabına genel olarak değindik.

Paribu Net Nedir?

Paribu Net nedir en yalın haliyle tanımlayacak olursak blok zincir ağ sistemidir. Blokchain ağı olarak adlandırılan bu yeni sistem ile kullanıcılar akıllı kontrat ve Dapps oluşturabilmektedir. Yani blok zincir ağı üzerinde kullanıcı kendine göre NFT, çeşitli merkeziyetsiz uygulama ve protokoller ve dahasını meydana getirebileceklerdir.

Paribu Net Güvenilir Mi?

Paribu Net doğrudan Paribu borsasının yerel Token’ ı olarak geliştirilmiş ve ondan çıkmış olarak piyasaya sunulacaktır. Hem Türk menşeili olması hem de yüksek işlem hacmi ve kullanıcı sayısına sahip olması borsayı daha güvenilir hale getirmektedir.

Borsaya güvenen milyonlarca kullanıcısı olması da bu Token’ ın beklenenin üzerinde bir rağbet görmesini destekleyebilir. Bu nedenle Token için herhangi bir güvensizliğin oluşma durumu şu anlık gözükmemektedir. Paribu Net Token’ ı adı duyulduğu andan itibaren de binlerce kişi tarafından oldukça yakından takip edilmektedir.

Paribu Net Avantajları Nedir?

  • Paribu Net Token’ ın en dikkat çeken avantajlarından bir tanesi ağ sisteminin kullanıcılarına diledikleri şekilde uygulama ve program tarzı içerikler üretmesine izin vermesi olmuştur. Ağ sisteminin özellikle son zamanlarda çok popüler olan NFT gibi içerikleri desteklemesi ve kullanıcıya yardımcı olması avantaj olarak görülmektedir.
  • Diğer bir artı yönü kullanıcıların 5 saniye gibi oldukça kısa bir sürede blok üretme ya da yapılan birçok işlemde kısa bekleme sürelerinin olmasıdır diyebiliriz.
  • Diğer göze çarpan pozitif yönü sistemin yüksek bloklar içermesi olmuştur. Keza yüksek bloklara sahip olunması kullanıcıların aynı blok üzerinde daha fazla işlem yapmasına olanak vermektedir.
  • Bunlarla birlikte işlem ücretlerinin oldukça uygun tutulması ve ağ sistem üzerinde eksik ya da hata bularak ödül kazanma gibi sistemlerin olması da platformu daha cazip hale getirmektedir.

 Paribu Coin Ön Satış Ne Zaman

Paribu coin  ön satışı mainnet öncülüğünde 14 Şubat tarihinde yapılması planlanmaktadır. Kripto para borsası paribu üzerinden ön satış ile paribu coin satın alabilirsiniz.

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.