Paribu Alarm Neden Çalışmıyor?, Paribu Alarm Sorunlarının Çözümü?

Paribu Alarm Neden Çalışmıyor?, Paribu Alarm Sorunlarının Çözümü?

Kripto para borsasının en popüler olan platformlarından Paribu, mobil uygulaması için Paribu alarm görevi gören yepyeni bir sistemi geliştirdi. Uygulamadaki alarm sistemi birçok kullanıcının çokça yararlandığı ve memnun kalmış olduğu uygulamalardan bir tanesi olduğunu söyleyebiliriz.

Fakat, uygulamadan memnun kalamayan Paribu alarm neden çalışmıyor ya da Paribu alarm sorunu yaşayan kullanıcılar da bulunmaktadır. Bu yazıda Paribu alarm ne işe yarar? Nasıl kullanılır ve Paribu alarm sorunu nasıl giderilir ile ilgili kısaca bahsedeceğiz.

Paribu Alarm Ne İşe Yarar?

Kripto para piyasasında işlem yapmak ve kar elde etmek, kazancı katlayıp zarar etmemek için yatırımcıların ellerindeki kripto varlıkları sıkı şekilde takibe almaları gerekmektedir. Çünkü, kripto paralar özellikle bazı dönemlerde sıkça fiyat dalgalanması yaşayabilmekte ve bu nedenle de yatırımcılar terste kalabilmektedir. Yatırımın daha doğru şekilde takip edilmesi için alarm kurma ya da bildirim alma oldukça fazla işe yarayabilmektedir.

Paribu alarm ile yatırımcılar;

  • Takip ettikleri ya da almayı düşündükleri bunla birlikte ellerinde var olan coinleri hedefledikleri değerde satabilmek adına anlık bilgi sahibi olabilirler.
  • Bu alarmı kullanıcı her bir Coin için ayrı ayrı kurmalı ve bildirim almak istediği değeri yine uygulama üzerinde market al sat kısmında belirtmelidir. Böylelikle yatırımcı alarm kurmuş olduğu değere coini geldiğinde doğrudan bildirim alacaktır. Hedeflediği işlemi zaman kaybetmeden yapabilecektir.

Paribu Alarm Sesi Değiştirme

Paribu bilindiği gibi mobil uygulamasında böyle bir özellik devreye sokmuştur ve bu özelliği her bir kullanıcı istediği şekilde kullanabilmektedir.

  • Paribu alarm sesi değiştirme için de yine kullanıcı istediği bildirim sesini cihazından ayarlayabilmektedir. Bunun içinde kullanıcı kurmuş olduğu uygulamada alarm yönet kısmında bulunan ayarlar sekmesine gitmesi gerekmektedir.
  • Kullanıcılar bu sekme üzerinden almak istedikleri bildirim seslerini seçebilir ve buradan istedikleri şekilde alarm ayarlarını değiştirebilmektedir.

Paribu Alarm Sesi Çıkmıyor

Bazı kullanıcıların çokça dile getirdiği problemlerden bir tanesi de Paribu alarm sesi çıkmıyor olmaktadır. Böyle bir problem ile karşılaşıyorsanız;

  • Öncelikle cihazınızın bildirim seslerinin açık olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
  • Eğer bildirim sesleri açık ise bildirim ayarlarını engelleyen herhangi bir ayarlamanın olup olmadığına da bakmalısınız. Bazı kullanıcılar tüm bildirimleri engellediklerinden dolayı alarm sesini duymayabilmektedir.
  • Tüm bunları yaptıktan sonra sorun devam ediyorsa yeniden uygulamayı cihazınıza indirmeyi deneyebilirsiniz.

Paribu ekibi bu sorunlar ile karşılaşan fazla sayıda kullanıcısı ile karşılaştığından uygulamanın bu özelliğine yeni güncelleme getirmiştir. Ekip güncelleme ile birlikte uygulamanın alarm sesinin tamamen düzeltildiğini vurguladı.

Paribu Alarm Sorunu

Yukarıda bahsettiğimiz gibi birçok nedenden dolayı Paribu alarm sorunu yaşanabilmektedir. Sunduğumuz çözümleri denemenize rağmen eğer uygulamada hala alarm sorunu devam ediyorsa yaşadığınız problemi Paribu müşteri hizmetlerine aktarabilir ve bu şekilde yaşadığınız sorunu çözebilirsiniz.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.