Pangolin (PNG) Coin Geleceği, PNG Coin Fiyat Tahminleri

Pangolin (PNG) Coin Geleceği, PNG Coin Fiyat Tahminleri

PNG coin nedir? Tam adı Pangolin olan PNG merkeziyetsiz olan bir ağ bağlantısı olup avalanche borsası olarak ifade edilmektedir. Pangolin platformunun yerel kripto para birimi PNG olarak bilinmektedir. Kullanıcı kitlenin Ethereum ve Avalanche üzerinde bulunan tokenlerle takas yapılabildiği bilinmektedir. Pangolin para biriminin uzmanlara göre değerlendirildiği zaman diğer ağlardan onu ayıran özelliği öne çıkmaktadır.

PNG Coin Nedir?

Belirginleşmiş 3 özelliği kapsamında ucuz olması, hızlı şekilde ticaret yapılabilmesine izin veriyor olması ve adil açık token olarak yorumlanması Pangolin para birimini ayrıcalıklı bir pozisyonda ifade edilmesine sebep olmaktadır. Pangolininin toplam arzı 538.000.000 PNG olarak bilinmektedir. Sürekli güncelleme kapsamında sunulan Pangolin bugün ki fiyatı ile 27.59 TRY olarak bilinmektedir. Gerçek zamanlı işlem hacmi ise 113.844.330 TRY olarak bilinmektedir. 24 saatlik işlem hacmi ise 5.621.722.44 dolar olarak bilinmektedir.

Uzman görüşlere göre PNG coin kısa ve uzun vadede iyi bir yatırım olarak ifade edilmektedir. Hızlı yükselişle karşımıza çıkan Pangolin bugün itibariyle 2.24536.65 dolar üzerinden türetilmiş olup yatırım amacıyla önerilen coin çeşidi olarak bilinmektedir. Trading Beast ekibine göre Pangolin avalanche borsasında yer alan PNG’nin ilerleyen dönemlerde de yükselişinin devam edeceği tahmin edilmektedir. Coin borsasındaki alım satımların hızla ilerlemesi ile birlikte sık tercih edilmekte olan png için uzman görüşlerin doğru yatırım çeşidi olarak önerdiği bilinmektedir.

PNG Coin Hangi Borsalarda Var?

PNG coin hangi borsalarda var? PNG coinin tam adı pangolin olarak bilinmekte olup işlem yapılmakta olan en büyük borsalar Gate. io, ZT, LBank, BitMart şeklinde bilinmektedir. Dolaşımdaki arzı 64.173.573 PNG coin olarak öne çıkan Pangolinin maksimum seviyesi 538.000.000 şeklinde öne çıkmaktadır.

PNG Coin Nasıl Alınır?

PNG coin nasıl alınır? PNG coin almak için öncelikle mevcut kripto para birimi borsasına kayıt yapmanız gerekmektedir. Mevcut borsalarından alım satım yapabilmek için kimlik doğrulaması yapılması gerekir. Açılan sayfaya bilgilerinizi legal şekilde doldurmanız gerekir. Kayıt süresi sonrasında diğer bitcoinlerden de alım satım yapabilirsiniz.

PNG Coin Geleceği

Png coin geleceği yönünden uzman kişi ve ekipler günlük hatta saatlik süreçlerde çalışmalar yaparak yorum yapabilmektedir. Uzmanlar PNG coin para biriminin önümüzdeki 4 yıl içinde artışta olacağını belirtmektedir. PNG 30 günlük fiyat tahmini kapsamında uzman görüşlerin belirlediği rakam 2.754.62USD olarak tahmin edilmektedir.

PNG coinin 2021 yılında Digitalcoinprice ekibine göre önümüzdeki dönemlerde yapabileceği atak ile 1,35262 USD olabilmesi beklenmektedir. Ayrıca 24 saatlik işlem hacminin 28,92M olması nedeniyle etkileşimi göz önünde bulundurulmaktadır. Bununla birlikte 2021 yılı için 2.71 olarak ilerleyeceği düşünülmektedir.

PNG coinin 2022 yılında prıce prediction ekibine göre tahminen Pangolin fiyatı $4,51280 olabileceği düşünülmektedir. Bununla birlikte yatırım kapsamında ucuz olarak düşünülen bir aracı seçim olarak düşünülmektedir. Fiyat projeksiyonu kapsamında öne çıkan tahminin (100,98%) olabileceği yönündedir.

PNG coinin 2023 yılında coinarbitragebot ekibinin tahminine göre pangolin fiyatı 7.30171USD olacağı tahmin edilirken oluşan fiyat projeksiyonunun (225,19%) olabileceği düşünülmektedir.

PNG coinin 2024 yılında Digitalcoinprice ekibinin tahminine göre 11.8142USD üzerinden işlem göreceği düşünülmektedir. Bu durumda oluşan fiyat projeksiyonu ise (426,16%) olarak düşünülmektedir.

PNG coinin 2025 yılında walletInvestor ekibinin tahminine göre ise 19,1154 USD olacağı düşünülmektedir. Bununla birlikte oluşan fiyat projeksiyonunun (751,33%) şeklinde ilerleyeceği düşünülmektedir.

PNG Coin Grafik

[mcrypto id="29261"]

PNG Coin Yorum

PNG coin yorum kapsamında uzmanların belirttiği görüşler dikkate alınmalıdır. Tahmini şekilde belirlenen rakamlar gerçeği yansıtmamasına rağmen uzman görüş şeklinde kabul gördüğü için dikkate alınması gereken bir yorum olarak düşünülmelidir. Çeşitli coin makaleleri hakkında gelecek yıllara yönelik uzman görüş yorumlarına erişmeniz mümkündür. Uzmanlara göre PNG coinin hızlı yükseliş açısından değerlendirilmesi gerektiği ve bu coini tercih ederek uzun ve kısa vadede yatırım yapılabileceği yönünde belirtilmektedir. Piyasadaki yerini koruyan PNG için uzmanların mevcut yükselişin devam edeceği yönünde olabileceği düşünülmektedir.

Görsel kaynak: Pangolin.exchange

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.