Dot  Coin Geleceği 2024-2027, Polkadot Coin Fiyat Tahminleri - Dot Coin Yorum

Dot Coin Geleceği 2024-2027, Polkadot Coin Fiyat Tahminleri - Dot Coin Yorum

Kripto para piyasasının temelini oluşturan sistemleri barındıran Polkadot projesinin yerel Coin’ i olan DOT Coin geleceği kripto para yatırımcıların merak ettiği konuların başında yer almaktadır.

Kripto para piyasasının temelini oluşturan sistemleri barındıran Polkadot projesinin yerel Coin’ i olan DOT Coin geleceği kripto para yatırımcıların merak ettiği konuların başında yer almaktadır.

Kripto sektörünün en bilindik 4 analist grubu olan TradingBeast, WalletInvestor, LongForecast ve DigitalCoinPrice’ ın Polkadot Coin geleceği ve dot coin yorum ile ilgili paylaşmış olduğu tahminler birçok kişi tarafından merak edilmektedir. İşte O tahminler;

Polkadot Coin Nedir

Polkadot Coin (DOT), platformuna kripto para dünyasında; yönetim, staking, bonding gibi önemli üç amaca hizmet eden bir kripto para birimidir. Web3 Vakfı'nın oluşturduğu açık kaynaklı platform, blockchain ağlarının birlikte çalışmasına olanak tanıyan parçalanmış bir proje olarak da tanımlanabilir.

Gelecekteki teknolojiler için de alt yapı sağlayan Polkadot, halka açık ve izin gerektirmeyen ağlara sahipler Polkadot Coin nedir? DOT Nereden satın alınır? Coin fiyatı ne kadardır? Nasıl çalışır? Alınmalı mı? gibi soruların cevabı için doğru yerdesiniz.

Polkadot Coin (DOT) Coin Nasıl Çalışır?

Polkadot coin nasıl çalışır? İşin özü aslında tamamen açık kodlu kaynak olmasından geçiyor, diğer blockhainler gibi olmayan Polkadot her kullanıcısı için aynı ortamı sağlıyor. Tek merkezli olmayan, birçok ağı barındıran sistemi ve bu ağda hiçbir izne duymayan sisteme sahipler.

Bu sistem sayesinde diğer Coin’ler ile rekabete girmeyen web3 kuruluşu önemli geliştiricilerden destek alıyor bunlar; Parity Techonologies, Polychain Capital gibi kripto para sermaye ortakları, Inria Paris, Zürih’den araştırmacılar gibi şirketlerin desteğini elinde bulunduruyor. Ayrıca göze çarpan yanı ise Polkadot kendi web ağlarını tasarlamaları ve bütün bu verileri, bilgileri sadece kendi ellerinde tutmak, kullanıcı kontrolü olan bir web tasarlamak istiyorlar.

Gelecek teknolojiler için bir kapı olan, web ağı hasarlı olan diğer ağlardan sıyrılmayı ve daha güvenli bir ağ oluşturmayı amaçlıyor.

Polkadot Coin (DOT) Nereden Satın Alınır?

Polkadot Coin’i temin edebileceğiniz güvenli borsa siteleri aşağıda bulunmaktadır. Sıralamalar CoinMarketCap’ın verilerine göre düzenlenmiş borsaları içermektedir.

  • Binance
  • Huobi Global
  • Gate io
  • OKEx

Polkadot (DOT) Alınır Mı?

Polkadot piyasa arz değeri 26.754.899.491,95 TL'den işlem gören Polkadot Coin, mercekleri üstüne çevirdiğimizde 2020’nin en hızlı çıkışını yapmış diyebiliriz. Şu anda işlem gördüğü fiyat ise 4.09$, 30,72 Türk Lirası, zaman zaman düşüşleri olsa da yeni olan Polkadot hızlı büyüyen kripto para birimleri arasında yer alıyor.

Polkadot (DOT) Coin Geleceği Hakkında

Asya merkezli büyük para fonu Spartan Black’ın açıklaması ise Polkadot token rekabete girmeden ilk 3 sıralamasına erişebileceği açıklamalarını yaptı. Altcoinin 15 doları bulacağını fakat olası bir yükselişte Ethereum’u etkilememesi konusunda vurgu yaptı.

 

Dot Coin Teknik Analizi

 

Polkadot Coin Geleceği 2024

Ünlü kripto para analisti ve trader’ ı olan TradingBeast Polkadot Coin geleceği 2023 için yakın tarihlerde düşüş ve sonrasında yükseliş beklediğini dile getirmiştir. TradingBeast bu Coin’ in Eylül ayında düşmesini beklerken Kasım ayına doğru Coin’ de fiyat yükselişlerinin devam edeceğini tahmin etmektedir.

TradingBeast 2023 yılının son aylarında DOT Coin’ in yükselerek yaklaşık olarak 8 dolara ulaşabileceğini dile getirmiştir. Diğer ünlü yatırımcıların ve kripto para analistlerinin yer aldığı WalletInvestor ekibi de Polkadot Coin geleceği hakkında parlak olacağını ve Coin’ in hiç düşüş yaşamadan değerini katlayacağını tahmin etmektedir.

WalletInvestor bu Coin’ in 2024 yılının bitiminde yaklaşık olarak 15 dolar seviyelerinde olmasını beklemektedir. Ünlü ekonomi ajansı ve kripto para piyasa uzmanları LongForeCast’ ın yapmış olduğu tahminlerde ise Polkadot Coin geleceği genel olarak olumlu olarak görülmektedir.

LongForeCast’ e göre Polkadot Coin Kasım ayına kadar bir düşüş yaşayacak olup bu düşüş sonrası ufak yükselişlerin olması beklenmektedir. LongForeCast’ in yapmış olduğu analizlere göre Coin’ in 2024 yılının sonlarına doğru değerinin yaklaşık olarak 9.27 dolar’ a ulaşması beklenmektedir.

Ünlü kripto para analistlerinin yer aldığı DigitalCoinPrice’ da Polkadot Coin geleceği yorumlarında bulunarak takipçileri ile bu Coin’ in önümüzdeki yıllarda ulaşabileceği fiyat tahminleri hakkında veriler paylaştı. DigitalCoinPrice’ in Polkadot Coin geleceği 2024 hakkında vermiş olduğu bilgilere göre Coin değeri kademeli olarak artacaktır.

Sonraki yıllarda da bu fiyat artışı devam edecek olup Coin değerinin kademeli olarak artışının süregelmesi beklenmektedir. DigitaCoinPrice’ ın tahminlerine göre Coin’ in bir yıl içerisinde 18.93 dolara ulaşması ön görülmektedir.

Polkadot Coin Geleceği 2025

Trading Beast Polkadot Coin geleceği 2025 yılının sonlarında ise 75 dolar seviyelerine kadar çıkacağını düşünmektedir. WalletInvestor ekibi de Coin ile ilgili yükseliş beklese de bunun uzun süreli olmayacağını savunmaktadır.

WalletInvestor’ e göre 2025 yılında da Coin değeri artacak olsa da yükselişler fazla olmayacak olup maksimum 19.03 dolara kadar çıkacağı tahmin edilmektedir. DigitalCoinPrice’ da Coin değerinin 2024 yılı içerisinde artacağını beklemekte olup 2 yıl içerisinde değerinin 33.93 dolara ulaşmasını beklemektedir.

Polkadot Coin Geleceği 2026

Polkadot Coin geleceği 2026 yılındaki değeri için WalletInvestor 114.32 dolar seviyelerine gelmesini beklemektedir. TradingBeast’ te Coin değerinin az da olsa artacağını savunurken LongForeCast DOT Coin değerinde fazla değişiklik yaşanmayacağı yönünde görüş bildirmiştir. DigitalCoinPrice’ a göre de Polkadot Coin fiyatı 37.24 dolar seviyelerine kadar çıkacaktır.

Polkadot Coin’ in geleceği hakkında uzun vadede de yorum getiren LongForeCast Coin’ in genel olarak fiyatında durgunluk yaşayıp seviyesini koruyacağı, ortalama değerinin 18.50 dolar olmasını beklemektedir.

Polkadot Coin Geleceği 2027

Trading Beast Polkadot Coin geleceği 2027 hakkında fiyat artışının devam edeceğini ve bu yıl içerisinde 48 dolar seviyelerine kadar çıkacağını belirtmiştir. Diğer analistler bu yıl için çok net bir fiyat tahmininde bulunmasa da bu yıl içerisinde Coin’ de az da olsa genel olarak bir yükselişin hakim olacağı yönünde tahminleri bulunmaktadır.

Polkadot Coin Geleceği 2028

Polkadot Coin geleceği 2028 hakkında WalletInvestor’ un yapmış olduğu yorumda Coin değerinin 2028 yılı sonlarında artması ve fiyatının 195 dolar seviyelerine kadar çıkacağı belirtilmiştir. LongForecast ise WlalletInvestor gibi düşünmemekle birlikte Coin değerinin çok fazla artmayacağı 18.5 dolar seviyelerinde oynamaya devam edeceğini ön görmektedir.

DigitalCoinPrice ekibi ise Coin değerinde var olan artışın kademeli olarak devam edeceğini savunmaktadır. DigitalCoinPrice’ a göre Coin 5 yıl içerisinde 58.55 dolara 7 yıl içerisinde de 60.59' a kadar fiyatının artacağı düşünmektedir.

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.