Orchid (OXT) Coinbase Pro'da Başlıyor

Orchid (OXT) Coinbase Pro'da Başlıyor

Coinbase, Orchid (OXT) 'nin Coinbase Pro'da piyasaya sürüleceğini açıkladı. Platform, bugün OXT mevduatlarını kabul etmeye başlayacak.

Birçok kişi tarafından kripto alanının yeniden canlanması olarak görülen olayla, merkezi olmayan sanal özel ağ projesi Orchid (OXT) Coinbase profesyonel platformu Coinbase Pro'da başlatılacak. Kaynaklar, ERC 20 tabanlı kartın aşamalar halinde platforma tanıtılacağını belirtti. Öncü kripto para birimi borsasının web sitesinde yayınlanan bir blog yazısı, OXT desteğinin, New York eyaleti dışındaki bölgelerde bulunan tüm müşterilere sağlanacağını belirtiyor. Gönderi ayrıca, daha sonraki bir tarihte muhtemelen başka bölgelerin de ekleneceğini kaydetti.

Kripto para borsası, bugünden itibaren Coinbase Pro'da OXT'nin gelen transferlerini kabul etmeye başlayacağını ve mevduat kabul edildikten sonra alım satım işlemlerinin başlayacağını belirtti. Bu, farklı kullanıcıların OXT tokenini kullanarak diğer kullanıcılardan VPN bant genişliği satın alabilmelerini sağlıyor. Platformda yeterli likidite oluşturulduktan sonra alım satım başlayacak ve tam kayıt işleminin başlayabilmesi için ilk önce yalnızca alım satım emirleri sağlanacaktır.

Merkezi Olmayan İnternet

Orchid, düğüm görevi gören kullanıcılar arasında internet bant genişliğini kullanarak anonimlik sağlamanın güvence altına alındığı merkezi olmayan bir internet oluşturmak için kuruldu. Düğümler hemen hemen herkes tarafından kullanılabilir ve düğüm ana listesi, Ethereum blok zincirinden akan bir ERC20 tokeni olan OXT kullanılarak bant genişliği ödemelerine izin veren bir Ethereum akıllı sözleşmesi içinde saklanır. Kullanıcıların ayrıca projenin stratejik bir parçası olan Orchid Uygulamasını ve Web3 Kripto cüzdanını kullanmaları gerekir.

Başlatma, teknik pariteyi korumak için sırayla çalışacak olan dört aşama şeklinde olacak. Sadece transfer emri tokenin Coinbase Pro platformuna girişini sağlayacak. Bu aynı zamanda likidite oluşumuna ve sipariş emir listesinin test edilmesine de izin verecek. On iki saatlik pencere, yalnızca transferlere izin verecek ve müşterilerin siparişleri için olmayacak.

Bir sonraki aşama, lansman sipariş sürecinin başlangıcıdır. Sipariş defterleri bu aşamada yaklaşık bir dakika olacaktır.

Limit Emirleri aşaması, müşterilerin limit emirleri oluşturmasına izin verir, ancak onların piyasa emri vermelerine izin vermez. Bu aşama on dakika sürecek ve ardından tam işlem yapılarak müşteriler için geçerli olan tüm limit, piyasa ve stop emirleriyle satış başlayacaktır.

Merkezi olmayan internet, anonimliği korumak için yeni bir kavram değil. Yeni olan, çerçeveyi blockchain tabanlı bir ortamda çalıştırmak ve ademi merkeziyetçi defter teknolojilerinin avantajları. Orchid, ademi merkeziyetçi bir sanal özel ağ üzerinden adsız internet erişimi sağlayan ve Darkweb'de olduğu gibi kötü amaçlar için kullanılmayacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.