ONE Coin Geleceği 2023-2025 | ONE Coin Fiyat Tahmini |  Harmony Coin Yorum

ONE Coin Geleceği 2023-2025 | ONE Coin Fiyat Tahmini | Harmony Coin Yorum

one coin geleceği, one coin yorum ve one coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

Harmony coin geleceği son dönemlerde gelişme göstererek ilerleme kaydeden altcoin türlerinden bir tanesidir. Bu kripto para biriminin söz konusu olan artışı sebebiyle uzmanlar yatırımcılara fiyat tahminleri sunmak adına analizler yapmaktadır. Bu yazımızda one coin yorumları ve uzmanların one coin fiyat tahminleri yer almaktadır.

Harmony Coin Nedir?

Harmony Coin (ONE), bu ağ sisteminde kullanılan bir kripto para birimi olup, depolama ya da staking işlemlerinde aktif olarak kullanılabilen bir Token’dır. Diğer birçok kripto para biriminde olduğu gibi bu Coin’de herhangi bir merkeze bağlı olmayan ve izlenemeyen bir sisteme ait olarak geliştirilmiştir.

Harmony ekonomi ekibi uzun vadede yüzde 3 oranında olmak üzere yıllık ihracı yaklaşık olarak 441 milyon Token ile kota oluşturduklarını duyurmuştur.

Harmony, merkeze bağlı olmadan çalışan uygulamaların (DApps) işletilmesini ve geliştirilmesini basitleştirmek için geliştirilmiş blockchain sistemidir. Bu sistem ile hızlı bir şekilde blokların oluşturulmasına dayanarak merkeziyetsiz uygulamaların işleme yöntemini yenileyerek geliştirmeyi amaçlamaktadır. Harmony’ nin yeni projesinde 2021 yılının sonunda çapraz zincir altyapısı ve çapraz parça sözleşmeleri ile tanıtılması bekleniyor.

Bu yeni sistemin geliştiricisi ve CEO’su Stephen Tse olup Pensilvanya Üniversitesi’nde doktora yapmaktadır. Çalışmalarında kriptografik özellikler ve türleri üzerine odaklanmıştır. Oldukça başarılı bir eğitim ve çalışma hayatına sahip olan Stephen, 2014 yılında Apple’ da en önde gelen mühendislerden biri olarak çalışmıştır. Daha sonra da 2017 yılında Harmony’ i geliştiren araştırmacı, Amazon, Google, Microsoft gibi kuruluşlarda çalışan araştırmacılardan 12 kişilik bir çalışma ekibi kurmuştur.

Yapılan işlemlerin kısa zamanda gerçekleşmesine ve doğrulamaya dayanarak çalışan sistem ana ağı, blok oluşturmada bir çığır açmayı hedefliyor. Şirket, parçalama sürecini net olarak tanımlayarak node doğrulama zamanlarını büyük oranda azaltmayı başardı.

Nodeların bozulmasını önlemek ve doğrulama prosesini güvenli hale getirmek için Harmony, objektif ve tahmin edilemeyen üyelik için VRF (Verifiable Random Function) tanıttı. Bu, Nodeların ve doğrulayıcıların gelişigüzel bir şekilde yerleştiği anlamına gelir.

Geliştirdikleri bu sistemle, Proof of Stake (PoS) iş birliğinin yeni türünü kullanıcılara sunmaktadır. EPoS (Effective Proof of Stake) olarak bilinen bu metot birçok doğrulayıcıdan aynı anda olmak üzere depolamaya izin vermektedir. Bu konsensüs metodu bu ağ üzerinde değerlendirilen sharding yöntemi ile tutarlı olarak ayarlanmıştır. Proof of Work (PoW) işleme sürecinin tersine, EPoS daha kısa sürede işlem süresi ve ileri ölçeklenebilir şeklinde geliştirilmiştir.

PoW daha ağır elektrik ve matematiksel yetenek gerektirse de, depolama konusunda karar verilmiş protokol yöntemleri, sistem üzerinde doğrulayıcı olan birçok sayıdaki kripto para sahibine dayanmaktadır. Harmony ekibi, daha fazla node operatörünü kendisine çekmek için ve katılımını sağlamak için depolama teşviklerini de büyük oranda artırmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Ekip çalışmalarını yalnızca ağ nodeları üzerine değil, aynı zamanda blok zinciri derecelerinin her birini cihazlar, yapılan işlem türleri ve depolama olmak üzere her üç yönü de hesaba katarak doğrusal olarak ölçeklendirmekte ve o şekilde parçalara ayırdıklarını da belirtmişlerdir.

Geliştirilmiş olan bu ağ ile geniş bir kitle tarafından kullanılan ve idare edilen açık bir sistem oluşturmayı amaçlamaktadırlar. Buna da Pangaea ismi verilmiştir. Var olan binlerce Harmony ağındaki nodelar, şimdiye kadar 640 kadar topluluk tarafından yönetilmiş olup, var olan bu nodeların hepsi BTC ve ETH nodeları ile uyumludur.

Harmony Coin Nasıl Alınır?

Dünyanın en büyük borsalarından biri olan Binance borsası aracılığı ile de bu Con’i satın alabilirsiniz. Bunun içinde borsaya ilk önce kaydınızı yapmalısınız ve ardından hesabınıza Papara ya da Advcash gibi cüzdanlardan itibari para gönderimini sağlamalısınız. Bu Coin’i, Binance borsasından ONE/USDT, ONE/BUSD ya da ONE/BNB pariteleri üzerinden satın alabilirsiniz.

ONE Coin Geleceği 2022

ONE Coin geleceği 2022 yılında Price Prediction tarafından incelenmiştir. Price Prediction ekibine göre 2022 yılının son aylarında ONE Coin’in fiyatının minimum 0,25 dolar maksimum ise 0,29 dolar olacağı tahmin edilmektedir. Yine Price Prediction ekibine göre ONE Coin’in 2022 yılının aralık aylarındaki ortalama işlem değerinin 0,28 dolar olacağı tahmin edilmektedir. Coinarbitragebot ekibi yayınladığı tahmin metinlerinde ONE Coinin 2022 yılında son aylarda 0.27042 dolara işlem göreceğine dikkat çekmektedir. Digitalcoinprice ekibi yayınladığı tahmin metinlerinde Harmony Coinin 2021 yılının son aylarında 0.3763499568 dolara işlem göreceğine dikkat çekmektedir.

ONE Coin Geleceği 2023

ONE Coin geleceği 2023 yılı kapsamında pek çok uzman tarafından incelenmektedir. Bu uzman kadrolardan bir tanesi Price Prediction’dur. Price Prediction ekibine göre ONE Coin 2023 yılının ilk aylarında minimum 0.27 değerinde başlangıç yapacakken maksimum 0,30 dolar civarlarında işlem görebilmesi beklenmektedir. Yine Price Prediction ekibine göre ONE Coin’in 2023 yılının ortalarına doğru minumum 0,33 dolardan işlem görmesi maksimum 0,37 dolardan işleme tabi tutulması beklenmektedir. Price Prediction ekibine göre ONE Coin’in 2023 yılının sonlarına doğru minimum 0,40 dolar seviyelerinde maksimum ise 0.47 seviyelerinde olması beklenmektedir. Coinarbitragebot ekibi ONE Coinin 2023 yılında 0.24802 dolara işlem görmesini beklemektedir. Digitalcoinprice ekibi yayınladığı tahmin metinlerinde Harmony Coinin 2023 yılında 0.4472209597 dolara işlem göreceğine dikkat çekmektedir.

ONE Coin Geleceği 2022

ONE Coin Geleceği 2024

ONE Coin geleceği 2024 yılı kapsamında Prediction ekibine göre 2024 yılının başlarında minimum 0,39 doları maksimum ise 0,44 doları göreceği tahmin edilmektedir. Yine Prediction ekibine göre ONE Coin’in yılın ortalarında minimum 0,49 dolar maksimum ise 0,55 dolar olacağı tahmin edilmektedir. Ayrıca Prediction ekibi 2024 yılının son ayında ONE Coin’in minimum 0.59 maksimum ise 0,69 dolar civarında işlem göreceği tahmin etmektedir. Coinarbitragebot ekibi ONE Coinin 2024 yılında 0.48155 dolara işlem görmesini beklemektedir. Digitalcoinprice ekibi ONE Coinin 2024 yılında 0.5340242209 dolara işlem göreceğini tahmin etmektedir.

ONE Coin Geleceği 2025

ONE Coin geleceği 2025 yılı baz alındığında Price Prediction ekibi tarafından yapılan araştırmalar sonucu elde edilen verilere göre 2025 yılında ulaşılabilecek en yüksek ONE Coin işlem fiyatı 1,02 dolar en düşük dolar miktarı ise 0,59 dolar olarak hesaplanmaktadır. Coinarbitragebot ekibi ONE Coinin 2025 yılında 0.77915 dolara işlem göreceğini tahmin etmektedir. Digitalcoinprice ekibi ONE Coinin 2025 yılında 0.6236844767 dolara işlem görmesini beklemektedir.

ONE Coin Geleceği 2026

ONE Coin geleceği 2026 yılı kapsamında Price Prediction ekibi ONE Coin’in 2026 yılında en az 0,87 dolar olacağını en fazla ise 1,54 dolar üzerinden işlem göreceğini tahmin etmektedir. Digitalcoinprice ekibi ONE Coinin 2026 yılında 0.7779237716 dolara işlem görmesini beklemektedir. Coinarbitragebot ekibi ONE Coinin 2026 yılında 1.26066 dolara işlem göreceğini tahmin etmektedir.

ONE Coin Yükselecek Mi?

ONE Coin yükselecek mi? Uzmanlar Harmony Coin geleceği ile alakalı pek çok fiyat tahmini makalesi yayınlamaktadır. Bu makaleler Harmony Coinin geçmiş piyasa sıralamaları, işlem gördüğü değerler ve aldığı projeler bakımından kapsamlı bir araştırma sonucunda oluşturulmaktadır. Uzmanlar bütün bu verileri göz önünde bulundurduklarında Harmony Coinin yükseleceğini ön görmektedirler.

ONE Coin Yorum

ONE Coin yorum analistler tarafından yapılmaktadır. Harmony Coinin işlem gördüğü değerde gözlemlenen artışlarında göz önünde bulunmasıyla beraber uzmanlar ONE Coinin ilerleyen 4 yılda piyasa sıralamasını koruyacağını tahmin etmektedir.

ONE Coin Fiyat Tahmini

ONE Coin fiyat tahmini verileri uzmanlar tarafından hazırlanmaktadır. Bu noktada uzmanlar ONE Coinin ilerleyen 4 yılda ve sonrasında nihai bir yükseliş beklemektedir. Analistlere göre ONE Coinin ilerleyen yıllarda yükselişi ön görülmektedir.

Shiba Coin Geleceği 2022-2025, Shiba Coin Hedef Fiyat

Cardano Geleceği 2022- 2025 | ADA Coin Fiyat Tahminleri | ADA Coin Yorum

Ethereum Geleceği 2022-2025, Ethereum Coin Yorumları

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.