OMG Coin Geleceği 2023-2025, OMG Coin Fiyat Tahminleri

OMG Coin Geleceği 2023-2025, OMG Coin Fiyat Tahminleri

OMG coin geleceği, birim piyasaya sürüldüğünden bu yana sıklıkla araştırılmaktadır.

OMG coin geleceği, birim piyasaya sürüldüğünden bu yana sıklıkla araştırılmaktadır. OMG birimi, bu yıl içerisinde ATH değerini görmüş ve 28$ seviyesine kadar çıkabilmiştir. Şu anda da 3.96$ seviyesinde seyreden birimin geleceği çokça merak edilmektedir.

OMG Network geleceği, birçok uzman ve analiste göre önemli ölçüde değişebilecektir. Özellikle şu anki fiyatından x4 yapması kesin gözüyle bakılmaktadır. Analistler, sağlam projeli olarak nitelendirdikleri OMG’yi, 2021 yılı ve 2025 yılına kadar bir değerlendirmeye aldı. Bu değerlendirmelere ilişkin şekillenen yazımızda; tüm detaylara, analistlerin yorumlarına ve daha fazlasına değindik.

OMG Coin Geleceği 2023 Tahminleri

OMG Coin geleceği 2023 yılı içerisinde çokça merak edilmektedir. 2023 yılı başlarında 2$ seviyesine ulaşan OMG, şu anda 3 bandında hareket ediyor. Popüler analistlerden biri olan WalletInvestor, OMG’yi bizler için değerlendirdi. Başarılı analist OMG’nin 2023 yılı sonunda 5 doları aşacağına kesin bir gözle baktığını belirtti.

Popüler analiz şirketi Trading Beasts ise, OMG birimini 2023'de başarısız bir yatırım olarak görüyor. Şirketin tahminlerine göre, OMG'nin fiyatı yakında düşmeye başlayacak ve 2021 yılı sonuna kadar 1$ çevresinde olacak. 2023’ye de aynı fiyattan girebileceği düşünülüyor.

Öte yandan OMG’ye hayranlık duyan başarılı analist DigitalCoinPrice, OMG'yi karlı bir yatırım olarak görüyor. Analistin tahminlerine göre, bir yıl içinde fiyat neredeyse iki katına çıkabilir ve yaklaşık 9.41 dolara ulaşabilir. Sonraki yıllarda da fiyatın aynı ivme ile yükselmesi bekleniyor.

OMG Network Coin

OMG Network Coin, OmiseGo kripto para kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarmıştır. Tayland finans programı olarak 2017 yılında akıllı sözleşme ağı olarak kuruldu.

Geçtiğimiz aylarda Tether ile gerçekleşen bir anlaşmada Tether, ETH ağzındaki işlem ücretinin yükselmesi sonucu OMG ile anlaşma yaptıkları duyurusunu yaptı. Resmî açıklamadan sonra 1.50 bandından 8 dolara kadar çıkış yaptı. Şu an 3.14 USD, 24 Türk Lirası olarak işlem görmektedir.

OMG Network Coin Nedir?

2017'de geliştirilen ağ minimum maliyetle işlem için cüzdan sunan, Ethereum alt yapılı Altcoindir. OmiseGo kullanıcıların aynı anda işlem yapması, karşılıklı ödeme gibi işlemlere yoğunlaşmış Altcoindir. Ayrıca OMG Network Coin finans sektörü içindeki bankaları devre dışı bırakmak gibi iddialı bir amaç edinmiştir.

OMG Network kullandığı ağın merkezi bir yapısı olmaması bu şekilde güvenlik problemini en iyi şekilde aştıklarını, ayrıca Coin depolaması olmayan 2. katman ölçekleme çözümü sunan global bir platformdur.

OMG Network Coin Nereden Satın Alabilirim?

  • Binance
  • Huobi Global
  • BKEX

Ayrıca Bitfinex OMG Coin'in en çok dolaşımı olan sitedir.

OMG Network Geleceği Hakkında

Bir aralar yükselişi ile gündeme gelen ve birçok yatırımcının dikkatini çeken OMG, ICO planları ile birçok girişim için ön ayak olmak istiyor. Tasarım amacı olarak tamamen dijital cüzdanların kullanılması için oluşturulmuş finansal bir teknoloji üreten şirkettir.

Ayrıca özellikleri ile oldukça kullanışlı hale geliyor. Bu özelliklerden bazıları;

  • Kripto paralarla benzeyen alt yapısı.
  • Nakit problemi yaşamayacağınız bir sistem avantajı sağlıyor.
  • Kullandığı güvenilir algoritması (PoS) yani Proof of of Stake, hisse ispatı konsensüs'üne sahiptir.

OMG Network Kullanıcı Yorumları

OMG bıraktığı etkisi ile yatırımcıların hedefi haline gelmişti, kripto para avcıları alt coinlere merak saldı. Kullanıcılar bir umutla altcoini aldılar fakat şu anda Coin durağan seyrinde, her ne kadar piyasa değişken de olsa bir anda OmiseGo tekrar bir ani yükselişe girebilir. Ayrıca ETH ile ters orantılı olan OMG, Ethereum’daki düşüş OMG’nin yükselmesine sebep olabilir yorumları yapılıyor.

OMG Coin Geleceği 2023 Tahminleri

OMG Coin geleceği 2023 fiyat tahminleri, yatırımcılara rehber niteliğinde olmaktadır. Başarılı analistler ise 2023 yılında OMG ne olacak sorusuna yanıt verdiler.

Popüler analiz sistemi Trading Beasts, OMG'yi 2022'de yatırıma değmeyen bir varlık olarak görüyor. Sistem yaptığı tahminlere göre, OMG'nin fiyatının 2023’de düşmeye başlayacağını ve yıl sonuna kadar da 1$ altında olacak, diyor. 2024'deki fiyatı da yaklaşık aynı seviyede kalacağını vurguluyor.

Buna karşılık uzman analist WalletInvestor ise, OMG'yi 2023'de uzun vadeli iyi bir sanal varlık olarak görüyor. Analistin tahminlerine göre, bir yıl içinde OMG'nin fiyatı 2,8 dolara, 5 yıl içinde ise 5,70 dolara yükselecek. Fiyatın 2025’de 25 dolara ulaşacağına inanmasalar da, fiyatın düşmesini de beklemiyorlar ve yavaş ama istikrarlı bir şekilde yükseleceğinden emin olduklarını vurguluyorlar.

OMG Coin Geleceği 2023 Fiyat Tahminleri

OMG Coin geleceği 2023 yılında tap seviyelere ulaşabilir. Başarılı analist Coinliker'ın tahminine göre OMG'nin fiyatı uzun vadede yükselecek. OMG'nin fiyatının bir yıl içinde 11.19 dolara ulaşacağını tahmin ediyorlar. Daha sonra fiyatın 2023'te 19.09 dolara ve 2024'te 25 dolara ulaşmasını bekliyorlar.

Coinliker aksine yorumda bulunan DigitalCoinPrice, OMG’den umutlu olduğunu aktarıyor. Tahminlerine göre, bir yıl içinde fiyat neredeyse iki katına çıkarak yaklaşık 9.41 dolara ulaşabilecek. Sonraki yıllarda, fiyatın 2023'te 11.17$'a yükseleceğini ve aynı hızla katlanarak büyüyeceğini öngörüyorlar.

OMG Coin Geleceği 2024 Fiyat Tahmini

OMG Coin geleceği 2024 fiyat tahmini konusunda birçok analist yorumda bulundu. Başarılı analistlerden olan Coinliker’ın tahminine göre OMG, 2024 yılında 15 doları aşabilir. Hatta yıl sonunda çok daha iyi seviyelere gelebilir. WalletInvestor, Coinliker’dan farklı olarak 2024’teki fiyatın 35 doları çoktan aşmış olacağını bildiriyor. Başarılı analist uzun vadede OMG’den umutlu olduğunu da dile getiriyor.

Bunların yanı sıra 2024 OMG fiyat tahmininde bulunan DigitalCoinPrice, OMG için 25 doları işaret ediyor. Bu seviyenin 2024’te en az yaz aylarında görülebileceğini ve kışın çok daha artacağını iddia etmekte. Diğer bir analist Wan Poe ise, birim fiyatının 20 dolar çevresinde kalacağını öngörüyor.

OMG Network Coin Geleceği 2025 Fiyat Hedefleri

OMG Coin geleceği 2025 fiyat tahmini konusunda uzman analistler görüşlerini aktarıyor. Başarılı ve popüler analistlerden olan Coinliker’ın tahminine göre OMG, 2025 yılında 25 doları görebilir. Öyle ki, yıl sonunda çok daha iyi performans gösterebilir. WalletInvestor, Coinliker’dan farklı olarak 2025’teki fiyatın 45 dolara ulaşacağı görüşünde. Başarılı analist uzun vadede OMG’den umutlu olduğunu da dile getiriyor.

Bunlara ek olarak 2025 OMG fiyat tahmininde bulunan DigitalCoinPrice, OMG için 30 dolara kesin gözüyle bakıyor. Çünkü OMG Network projesinin güçlü olduğunu aktarıyor. Bu seviyenin 2025’te daha da yükselebileceğini de söylemekte.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.